Rüya Yorumları Rüyada tılsım yapıldığını gormek...

fairymoon

Memento mori 🌛🧚🏻‍♀️🌞
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2018
343
194
28
Merhaba herkese.

Ben bu rüyayi yaklaşık 2-3 hafta önce gördüm, ve aklıma buraya sormak geldi. "Neden bu zamana kadar bekledin?" diyecek olursanız da, önceden KK'da rüya kısmına pek denk gelmemiştim, dolayısıyla yorum da yaz(a)madım. (Daha gecenlerde bir paralel evren sorusu sordum, o kadar işte...)

Her neyse, rüyamı anlatacak olursam;

Ben rüyamın içinde rüya görüyorum, yani şöyle ki, rüyamda uyuduğumu ve rüyamda uyurken rüya gördüğümü, görüyorum... Rüyamın içinde gördüğüm rüyada, sanki kalın bir ağaç kabuğu gibi bir şey var, veya bir sütün; ama kalın ve üzerinde yazılar var. Yazıdan kastım, dua gibi bir şey, ama ne olduğunu ben göremiyorum, o kısımlar bulanık. Hava karanlık ve gece vakti gibi, ancak ne var ki bir o kadar da aydınlık, yani ışıklandırma var sanki.

Sonrasında ise, bu yazıların, gerçek hayatımızda da varlığından rahatsızlık duyduğumuz birinden kurtulmak için olduğunu öğreniyorum. Bunu öğrenir öğrenmez rüyamın içindeki rüyadan uyanıyorum, ama gene rüyadayım. Sonrasında bu sefer rüyamda uyandığım vakit rüyamı anneme anlatıyorum. Annem de "bu sana bir mesaj, hemen bana o sütunda neler yazdığını söyle" diyor ve ben de hatırladığım kadarıyla ona anlatıyorum, ve bir tılsım yapıyoruz. Sonra o tılsımı yaptıktan sonra, o varlığından rahatsız olduğumuz kisi hastalanıyor. Ve biz tam o kişinin ölmesinden artık gerçekten eminken, bu rüyadan bu sefer sahiden uyanıyorum.

(Rüyada o sütunda yazılanları anneme esrarengiz bir biçimde, iyi kötü aktarabilmeme rağmen, gercek hayata döndüğümde hiçbir sey görmedim ve hatırlamıyorum. En azından bana öyle geliyor. Belki de Arap alfabesini ve Arapca Kur'an okumayı bilmediğim içindir, bilemiyorum.)

Bu rüya sizce ne anlama geliyor? Biraz karışık, farkındayım 😅😂 ama elimden geldiğince aktarmaya çalıştım 😁

Bu arada, o varlığından rahatsız olduğumuz o kişiyle ilgili gerçek hayatta hiçbir girişimimiz yok (büyü, tılsım vs.), ama rüyamda sanki öyle görüyorum. Dua ve zikir haricinde ne ben, ne de annem öyle şeylerle uğraşmayız. Buna göre yorum yaparsanız sevinirim. Şimdiden cevap verecek vermeyecek herkese teşekkürler. 🥰🥰

Belki de ben anlatmayı becerememisimdir 😐

biraz gecikmeli ama olsun :KK70:
sizin daha çok düşünce yapınızla alakalı bir durum birde sanırsam pisişik konularla alakalı okumalar videolar izliyor olabilirsiniz.ama asıl şey bilinç altınızın yada beyninizin size açıklama yapmasına izin vermeyişi...

bazı rüyalar geçmişi bazı rüyalar geleceği size aydınlatır ama sizin rüyanızda ki olay sizin hayatınızın vucudunuzun ruhunuzun döngüsüdür bir dönemdir sanırım bu rüyadan sonra daha özel bir rüya daha gizli ve saklamanız gereken bi rüya gördünüz ve yaşamış gibi oldunuz .. daha önceki rüyanızda flört demiştim ama hayatınıza giren girebilecek birisinin olduğudur

X