Saat 10 bucuga kadar bu konuyu cozmemiz lazım, yardım S.O.S.

Her koyun kendi bacağından asılır. Size ne anlamadım. Seçimini yapmış, kendisi yaşayarak öğrenir bazı şeyleri.

Arkadaşın allahtan belasını arıyor bence. Uyuz oluyorum böyle sevgilisi tarafından değer görmeyip hala buldumcuk gibi sevgilisine yapışan tiplere.
Bassın tekmeyi ne beklıyor?? Böyle kalıtesiz konuşmalar olan bi ilişki için bide seni araya sokup ona söyle arkadasım çok üzgünmüş bilmem ne yalanlarıyla çocuğun kendisine yazmasını beklıyor. Ben sana olacağı soyliim arkadaşın böyle aptallık yapmaya devam etsin o çocuk arkadasını biraz daha somurup sonra arkadaşına tekmeyi basacak arkadaşın da amaaa ben onun nelerine katlandımmmmm diye dolanacak

ben zaten arkadasım cozum yolu bulmak istedigi icin actım konuyu. ben arkadasım adına yani. beni ilgilendiren bir durum degil arkadasım yardım istedi o acıdan sormak icin. bana ne yani zaten
Her koyun kendi bacağından asılır. Size ne anlamadım. Seçimini yapmış, kendisi yaşayarak öğrenir bazı şeyleri.

Arkadaşın dümdüz yazsın adama başka türlü komik oluyor en azından daha 'dik' bir duruş sergiler...var böyle bağlar kınamıyorum hayatından cok sey götürünce uyanacak ancak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…