Saat 10 bucuga kadar bu konuyu cozmemiz lazım, yardım S.O.S.

Ay rezalet. 10/10

atmadın inşallah mesaj falan..
arkadaş hatırına çiğ tavuk yenir diye gözünü karartıp.

En son lisede ergenken sınıftan bir kız arkadaş yakın arkadsşından böyle birşey istemişti, çocuk o aramayı fırsat bilip, yakın arkadasa yürümüştü, bizde bütün sınıf elimizde çekirdek seyrine bakmıştık. Ben senin ergen kafasından çıkamamış arkadaşında, uçkur düşkünü sevgilisinde ve başkakarının abuk sabuk ilişkilerine karışmaya meraklı sende o potansiyeli gördüm ben. Forum ahalisi çekirdekleri hazırlayın, bize burdan dört sezon dizi çıkar.
Şaka bir yana arkadaşımın ilişkisi banane diyebilmeniz için arkadaşınızın arkadaş gibi davranıp sizi böyle abuk sabuk işleri için tanımadığınız bilmediğiniz, evli kadınlarla bile görüşecek, aynı anda bilmem kaç kızı idare edecek kadar ahlak yoksunu sevgilisi ile muhattap etmemesi gerekir. Bence arkadaşlığınızı bir gözden geçirin.

Sizin bir hayatınız yok mu bir de ona kadar halletmemiz lazım diye konu açmışsınız. Kaliteli arkadaşlıklar edinmenizi tavsiye ederim. Bende de vardı böyle bir arkadaş kestim tüm iletişimimi hayatımdan hiçbir şey eksilmedi çok şükür. Milletin maşası olmayın.

Sen neden ariyorsun onu anlamadim. Yurumuyorsa bir iliski olmuyordur yani, zorla mi... Cocuk gibi bir de sana aratiyor tanimadigin adami.
Bu arkadasinin kafasi kırık mi?

Arkadasiniz belasini ariyor bence.Bulmuş kurtulmus ama tekrar başa sarma derdinde.Karismayin arkadasinizda da hiç mide yokmuş bee o ne biçim iliski o ne biçim sevgi...Adam resmen ben buyum diyor kiz hala yok yıldönümü yok üzgünmüs benim icin msj at pessss

Simdi arkadasım diyor ki sen mesaj at, sanki benim haberim yokmus gibi X cok uzgun gecen gun gordum iste hic boyle gormemistim

yok vazgecmesi icin diil de, bir yol bulayım da yanıma gelsin özür dilesin aklını basına alsın istiyor. 29/30 yaslar

Şunu benim için bir arkadaşım yapmıştı. Ama kendi kendine yapmıştı ve çok sinirlenmiştim. Ve biz o zaman 17-18 yaşındaydık.
Arkadaşınızın yaşını öğrenince şok oldum.

Kusura bakmayın ama arkadaşınızın çok ciddi mental problemleri var bence.
Ben olsam böyle biriyle arkadaşlığımı sürdürmem. Çünkü böyle biri yarın bir gün sizin de başınıza iş açar.
Uzun yıllara dayanan kopamadığım bir bağım ve arkadaşlığım varsa da (nedense artık) 10.30'da benden alacağı tek cevap şu olurdu:

Eki Görüntüle 2709222

Burada oylesine okuyoruz ama cidden disarda bir arkadasim şu muhabbeti anlatsa tamamini dinleyemem, degil ki yardim edecegim.

Bu muhabbetler bizim 16-17 yaşında konuştuğumuz, dinledigimiz şeyler.

Yıldönümü önemli tabi. Damat bey bulunmaz Hint kumaşı çıktı yine böyle cins adamları bulunca yapısın kızlar. Ülkemizin nadide kaliteli az bulunur damat adayları ama yıldönümü önemli detaylar önemli atlmamak lazım

Sen karışma bırak obsesif obsesif yaşasınlar

Sakin böyle bir şeye alet olmayın. Sevgilisi kadar o kız da normal değil bu adamla devam etme düşüncesi var. Ne yapacak eğlenecek mi bu ruh hastası ile ? Ne yapıyorsa yapsın sizin sayenizde barismasinlar vebal alırsınız

Bende sabaha kadar çözmemiz lazım yazinca okudum böyle saçma bı konu olduğunu bilsem bakmazdim bile bu ne ya ikisi de birbirinden garip kişiler bunlar

O cocuk nasil kizi takıntı haline getirdiyse arkadasin da cocugu takinti haline getirmiş. Cocugun yaptikları belli, karakteri belli. Arkadasiniz onu degistirebilecegini dusunup sevgili olmak istemis onunla. Ama cocuk basından beri ne oldugunu anlatmış ona. Bir insan kendisi degismek isterse ancak degisir. Cocugun da diger kizdan kopmak gibi bir fikri yok. Kizin evlenip cocuk sahibi olması bile iletisimlerini koparmamış. Arkadasiniz bu sekilde devam ederse o kizin esinin konumunda olacak.

Cocuga yazmanız ayri bir mantiksizlik zaten. Cocuk bilmiyor mu yildonumleri oldugunu, kutlamak istese, surpriz yapmak istese cok rahat yapar. Yetmemis cekmis gitmis ailesinin yanina. Siz de kalkip arkadasim uzgun gibi seyler diyecekseniz. Acıyıp, uzulup mu gelsin yani yanina. Ders calismayan cocugun tepesinde durup ders calistirir gibi onu itekleyerek surpriz mi hazirlatacak arkadasiniz.

Arkadasiniz ayrilamıyor. Ayrilamadigi gibi bu insanin degismesini istiyor. Onu sevsin, hatirlasin, ona bagli olsun istiyor. Ama bunlar onun istemesiyle olacak seyler degil. Cocugun gercek karakterini gormeyi reddediyor. Yetmiyor sizi de bu surece dahil ediyor. Iliskiyi yaşayan onlar. Siz sadece tavsiye verebilirsiniz. Bir sorun varsa arasin kendisini konussun.

Ayrica belli ki bunu yapmak istemiyorsunuz. Istemedigini seyi direkt soyleyin. Baska bir çözüm sunmak zorunda degilsiniz. O istiyor diye istemediginiz bir seyi de yapmayin. Eger sizi seviyorsa, gercek bir arkadassa "hayir"larinizi saygiyla karsilar.

Yapacak yorum bulamadım bütün kirli çamaşırlarını bildiği bir erkeğe insan nasıl aşık olup ilişkiye başlar ki dünyada erkek köküne kıran mı girmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…