Saat 10 bucuga kadar bu konuyu cozmemiz lazım, yardım S.O.S.

Bu arkadaş senin sosyal sorumluluk projen mi knka? Kıza pek bişey demiyorsunda tek sorun "aşık" olması gibiymiş gibi...
Böyle ezik, kendine saygısı olmayan biriyle neden arkadaş olunur ki...
3 Hayırla bu arkadaşı uğurlayalım...

ya ben arkadasım istedi diye konu actım, sorunun cozumune yonelik, oncesi için bir yorumum yok senelerdir zaten boyle, benim soylememle duzelecek bir durum diil :/

Aynı kızı 4 kere hamile bırakması ve bebekleri aldırması
Yalnız çocuk Zeusun kayıp dölü sanırım baksana bu kız onca şeye rağmen halen bırakmıyor diğeri 4 kere hamile kalıp aldırmış falan... Gözümde yunan tanrısı gibi bir tip canlandı aksini düşünmek bile istemiyorum.

Erkeklerin atası ilk erkek o

Ben bu konu yüzünden çok hırpalandım hatta burda konu açtım arkadaşlarım ve sevgilileri arasındaki sorunlarla ilgili benden yardım istedikleri zamanlar,çoğunluk bana karışma dediği halde ben karıştım aynı böyle diğerinden habersizmiş gibi öbürüne mesaj atmalar vs. adım laf taşıyor a ortalık karıştırıyor a ben öyle bişey demedim o uyduruyor lara çıktı.Ve hepside bilmem kaç yıllık dostum dediklerimdi..Karışmayın.Çok net.Arkadaşınız bu işin peşini bıraksın.Bitirsin.Bu çocuktan ona hayır gelmez.

ya ben arkadasım istedi diye konu actım, sorunun cozumune yonelik, oncesi için bir yorumum yok senelerdir zaten boyle, benim soylememle duzelecek bir durum diil :/
Anladım knka kız burayı okuyacak onca senenin hatrına haklı dahi olsanız bişey diyip kalbini kırmıyım diyorsun.
Krall hareket
Olsun ben kıza sallamaya devam edeyim.
Bu kız seni zorla yanında tutuyorsa göz kırp kurtaralım seni yoksa çekilecek çile değil...
En sevdiğim pastalardandır redvelvet ama artık yerken aklıma senin bu arkadaşın gelirse kursağımda kalabilir pasta öyle böyle bir arkadaş yani

Arkadaşınızın akıl sağlığından şüphe ettim. Adam ona karşı hiçbir şey hissetmiyor, arkadaşınızı da çantada keklik olarak görüyor. Ee haklı da kız her şeye rağmen ayrılmayı düşünmüyor. Allah akıl fikir versin ne diyim

Arkadaşınız böyle saçma sapan biri ile sevgili olarak en büyük hatayı yapmjs.. Birde eski sevgili ile resmini atiyor yami hala daha sana msj attirmaya calisiyor. Arkadasin baya baya midesiz

Adamı mı yok neden bu kadar leş birini istiyor dört kez çocuk aldırtmak ne demek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…