Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

TesterTester

Nirvana
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2006
228
30
43
Kızlar daha 18 yaşındayım saçlarıma hicbirsey yapmıyorum ama yinede yıpranmış gibi dökülüyor kelleştim iyice bildiğiniz sıfıra da vurmuştum vitamin eksikliğim de yok diamond hair kullandım faydasını göremedim çam terebentinı kullandım daha yeni basladim o yüzden şu anlık faydasını görmedim entele mi ne varmış ben birazcık kafa derilerimle oynuyorum küçük yaralar oluyor kullansam zararını gorur muyum yardım edin nolur

saç dökülmesinin tek nedeni vitamin eksikliği değildir,hormonal olabilir stresten olabilir ya da başka bir rahatsızlığınız olabilir. herhangi bir doktora gittiniz mi dökülme için ? o kadar ciddi bir dökülmeniz varsa önce doktora görünün derim. önlem alınacak bişeyse erkenden önleminizi alın en azından.

Önce neden döküldüğünü öğren canım. Bı doktora git. Misal benim çocukluğumdan beri dökülürdü demir eksikliği var bende bir kaç aydır işe giderken aç gitmemek için bir avuç kuru üzüm yiyorum saç dökülmem bir mucize gibi kesildi. Yemeyi bıraktım tekrar döküldü yemeye başladım durdu. Bir dene istersen fazla yeme kilo yapar günlük 7-10tanecik olsa yeter. Çekirdeğinide iyice çiğne. Ben bir haftada farkı gördüm.

Kızlar merhaba benimde saçlarım dökülüyor ve uzamıyor bugun Fsm ataşehir hastanesinin cildiye bölümi doktoru Eylem Arıkana gittim herkes bu konuda çok iyi olduğunu söyledi kan tahlili istedi perşembe günü tekrardan gidicem daha önce aranızda bu doktora giden var mı ??

X