Doğal Saç Bakım Kürleri SAÇ dökülmesi

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

FERDA ALTIN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2014
26
2
34
ARKADAŞLAR SAÇ DÖKÜLMESİNE KARŞI KULLANDIĞINIZ ÖZEL Bİ ŞAMPUAN VAR MI BEN UĞUR ASLANIN ÖVDÜĞÜ ŞU SARIMSAK ŞAMPUANINDAN ALDIM KULLANIYORUM BU ŞAMPUANI KULLANAN VAR MI NİŞANLIMIN SAÇLARIDA DÖKÜLÜYO BENİMDE HADİ BENİMKİ SORUN DEĞİL KAPALIYIM FAKAT O BİRAZ TAKIYO YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ?

doğum kontrol hapını toz haline getirip karıştırdığın şampuanı sadece saçına uygulayacak şekilde kullanmayı dene. dökülmeyi azlttığı gibi uzamasını cok hızlandırıyor. ve kafanı sık sık havalandırmalısın. kardeşim kapalı ordan biliyorum şu boneleri az sıkınnn azzzzz. :) nişanlın için bişey diyemem erkeklerde dökülmenin telafisi zor :KK16::KK43:

Merhaba kızlar. Ben saç dökülmesi sorunum için Arganlife Şampuan kullanıyorum. Saç dökülmem durdu. Yaklaşık 3 ay kullandım ve şuan saçlarım hem uzadı hemde sağlıklı gözüküyor. Ben bu internet sitesinden almıştım. Denemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alman marka LR ın şampuan,tonik ve Aloe Vera Acil Durum Spreyini öneririm.Arkadaşım kullanıyor,çok kısa sürede dökülmeyi kestiği gibi,yerine yeni saçlar da çıkmaya başladı.Kardeşime ve eşime aldım.Temini için yardımcı olabilirim.Kolay gelsin.

X