Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesini önleme ve saç gürleştirme (kesin sonuç)

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
günlerdir bu konuyu arıyorum şükür sonunda bulabildim artık yorum yazmaya karar verdim ki kaybetmeyim diye her seferinde buluyorum bişey çıkıyor kaybediyordum şimdi rahatladım oh be buldum sonunda ve uygulayacağımmm yeter ki saçlarım uzasın gürleşsin ne varsa uygulamaya hazırım :)) teşekkürrlleerrrrrrrrr

bende bugün başladım ilk günüm işe gelirken saçlarımı bu suyla taradım masaj yaparak iyice yedirdim gelişmeleri yazarım :) inşallah ii sonuç alırımm ki saçlarım çok az, yağlı ve ince telli

Son düzenleme:
Uygulamak lazim tabii sonucu gormek gerek.

Artik sac dokulmesi problemi yasamayan kimse yok gibi.

Cunku dogru duzgun beslenmiyoruz ve tabii cevresel faktorler; o egzoz dumanlarina, karbonmonoksitlere, kirecli, klorlu sulara, tarim ilaclarina sac ne yapsin?

Ben kendi deneyimlerime dayanarak sunu soyleyebilirim ki; abur cubur, yagli ve bilhassa sekerli yiyecekleri yeme konusunda abarttigim zamanlarda yogun bir sekilde yasiyorum sac dokulmesini. Saclarimin rengi bozariyor ayrica ve telleri inceliyor.

Ne zaman ki abur cubur ve sekeri minimuma indiriyorum, saclarim kendine geliyor, telleri kalinlasip parliyor.

Bu formülü düzenli kullanıp fayda görenler saçları derilerinden fışkırdı mı cidden merak ediyorum.Keşke geri bildirim yapsalar en azından boşuna uğraşmış olmayız...

konu sahibine çok çok çok teşekkür ediyorum tek kelimeyle mükemmel herkese tavsiye ediyorum ama biraz saç rengim değişti yani saçlarında sarı boya olanlara tavsiye etmem.... diğer arkadaşlar kesinlikle denesinler

Saç rengim değişti gibi oldu ... Şimdilikte bi gürleşme yok olduğu gibi duruo....ama daha da devam ediyorum kullanmaya gelişmelerden haberdar ederim..

bende uyguluyorm bunu ama hergun yapamiorum banyodan sonra nemli saçıma pamukla yediriorum bakalım yazarım sonucu ama bunun yanında bi dünya bakım..ama karanfil iyidir sabitleştirioo saçtaki deriyi zaten sürünce anlarsınz.

Deneyecegim aynı sorun bendede varr bakalımm inşallah işe yarar sonucu bildiririmm:)

2 gündür kullanıyorum saçlarıma bi dolgunluk geldi ve dökülme azaldı gibi bırakmayacam kullanmaya devammm

Bu da baska markayi kotuleyip diger konulard kendi urununu one suren baska bir sahtekar ...

arkadaşlar ben kendim ve kardeşim de denemek istiyoruz kuru karanfil aldım sıcak suya mı eklememiz gerekiyor
bir de akşam sürüp sabah bekletmelimiyiz? kaç saat saçta durması gerekiyor? şimdiden teşekkürler.

bunu denemem lazım tesekkurlerr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…