Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç ivinin geriye düşmesi?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Merhabalar. 1 senedir ailevi sebeplerden ötürü saçım dökülüyor. Geçen ay doktora gittim değerlerime baktırdım b12 ve ferritinim düşük çıktı takviye yazdı birde biotin. Dün kardeşim fotoğraf çekmiş arkadan birde ne göreyim şu saç ortası ici varya arkaya doğru inmiş çok ama çok üzüldüm. :KK43: Daha kaç yaşındayım ya böyle bişey yaşayan varmı?
Nasıl yani anlamadım

Ya bir arkadaş düzelmez çok kötü yazmış gerçektenmi ya. Onun dışındaki tüm güzel yorumlar için teşekkür ederim ama gerçektej okadar kötümü hiçbirşey yapmasam bile vitamin kullanıyorum iyi beslenmeye çalışıyorum dökülmesi azaldı bitkisel şampuan kullanıyorum günde 30 tel filan en fazla kırıklarını aldıra aldıra düzelip kendine gelmezmi?

Nasıl yani anlamadım
Ya şu tepedeki iv varya saçımın arkasına inmiş ama belki uzun yıllar saç düzleştirici kullandım bi yanamı yapıştı yoksa boyadan zarar gördü inceldi mi anlamadım

Eklentiler

• CE88B523-DFFB-42ED-991A-D0BA1354FE87.jpeg
    CE88B523-DFFB-42ED-991A-D0BA1354FE87.jpeg
    160,6 KB · Görüntüleme: 51
Merhabalar. 1 senedir ailevi sebeplerden ötürü saçım dökülüyor. Geçen ay doktora gittim değerlerime baktırdım b12 ve ferritinim düşük çıktı takviye yazdı birde biotin. Dün kardeşim fotoğraf çekmiş arkadan birde ne göreyim şu saç ortası ici varya arkaya doğru inmiş çok ama çok üzüldüm. :KK43: Daha kaç yaşındayım ya böyle bişey yaşayan varmı?
Perfectil saç vitamini 3 -6 ay düzenli kullanımda inanın çok faydalı benim de saçlarım aşırı dökülmüştü hem dökülmesi kesildi hem de saçım çoğaldı... Öncesinde denemediğim hiçbir şey kalmamıştı vitaminler kürler yağlar boşuna uğraşmışım sadece perfectil vitamin faydasını gördüm geçmiş olsun

Ya bir arkadaş düzelmez çok kötü yazmış gerçektenmi ya. Onun dışındaki tüm güzel yorumlar için teşekkür ederim ama gerçektej okadar kötümü hiçbirşey yapmasam bile vitamin kullanıyorum iyi beslenmeye çalışıyorum dökülmesi azaldı bitkisel şampuan kullanıyorum günde 30 tel filan en fazla kırıklarını aldıra aldıra düzelip kendine gelmezmi?
Canım üzülme kökü sende kökünü güçlendirirsen yeni minik bebek saçların çıkacak yapacağın sadece kendine uygun bir vitamin bulmak kulağını tıka ayrıca düzleştirici vb şeyler yerine yıka tara çık zaten doğallık moda artık 😃

Perfectil saç vitamini 3 -6 ay düzenli kullanımda inanın çok faydalı benim de saçlarım aşırı dökülmüştü hem dökülmesi kesildi hem de saçım çoğaldı... Öncesinde denemediğim hiçbir şey kalmamıştı vitaminler kürler yağlar boşuna uğraşmışım sadece perfectil vitamin faydasını gördüm geçmiş olsun
Teşekkür ederim ya tek istediğm saçım eskisi gibi olsun olurmu sizce

Ya şu tepedeki iv varya saçımın arkasına inmiş ama belki uzun yıllar saç düzleştirici kullandım bi yanamı yapıştı yoksa boyadan zarar gördü inceldi mi anlamadım
Merhaba paylaştığınız fotoğraflarda saçınızın kötü durumda olduğunu düşünmüyorum boydan boya iki tarafa ayırıp sıkıca bağlayın bakın ayrım kısmında kalınlık ne durumda. Ben saçımı kendim keserken tarakla bir o yana bir diğer yana tarayıp düzeltirim haliyle o gün o ayrım kısmı arkaya doğru gidiyor ya da duş alırken başımı öne doğru yıkarsam arkada yine ayrım oluyor. Gözlemlediğim kadarıyla bu dertten muzdarip olanlar var çevremde krepe ile kapatmaya çalışıyorlar. Saçınızı düzlestirirken yukarı kaldırıp hacim vererek şekil verirseniz görünümü daha düz olacaktır.

Yok canım şaka yaptım daha gençsin ve saçların gayet iyi. Ben ve eminim birçok kişi kötü bir görüntü sözkonusu sandı, yani ben ciddi bir durum var sandım. Ancak bundan sonra bence saçlarını boyatma beyazın yokken macera arama. Saçını yıpratacak ve kurutacak uygulamalardan uzak dur. Saçların zayıflayıp döküldüğünde düzelir diye düşünme ve hemen bir doktora görün.

Merhaba paylaştığınız fotoğraflarda saçınızın kötü durumda olduğunu düşünmüyorum boydan boya iki tarafa ayırıp sıkıca bağlayın bakın ayrım kısmında kalınlık ne durumda. Ben saçımı kendim keserken tarakla bir o yana bir diğer yana tarayıp düzeltirim haliyle o gün o ayrım kısmı arkaya doğru gidiyor ya da duş alırken başımı öne doğru yıkarsam arkada yine ayrım oluyor. Gözlemlediğim kadarıyla bu dertten muzdarip olanlar var çevremde krepe ile kapatmaya çalışıyorlar. Saçınızı düzlestirirken yukarı kaldırıp hacim vererek şekil verirseniz görünümü daha düz olacaktır.
Ben aşağı doğru yıkıyorum ondanmı acaba

Genetik dökülmw miydi? Saç çıkarıyor mu yani?
Çook uzun zamandır dökğlmeye başlamıştı ve ciddi şekilde yanlardan açılmış seyrekleşmişti. Uzun zaman yayıldıpı, için ben zaman içinde yaş ilerledikçe döküldü diye düşünmüştüm. Hatta alnımda üst iki yan öyle açılmıştı ki zamanla. Hep almım çok açık vs diyodum yıllardır açıktı ama iyice ilerlemişti yıllar içinde. sonra oralarda doldu şampundan sonra

Vitaminler fayda eder bence benim 9aydır oluk oluk dökülüyor emzirmeden diyolar ama bilmiyorum durması gerekirdi şimdiye azıcık saçım kaldı uykusuzluk stres bu yüzden oluyor vence stres yapıyorsqn benim gibi takıntılıysan çok normal

Saçlarınız gayet iyi siz hangi imtihanı saça yönlendirdiniz bi düşünün. Bu olay öncesinde ne yaşadınız? sizi strese sokacak kafanızın, aklınızın almadığı o şeyi bulun. Ve o konudaki duygularınızı ifade edin. Saçınıza önerim ise çam terebendin yağı. Bir şişe alın hangi şampuanı kullanıyorsanız onun içine dökün. Her kullanım öncesi çalkalayıp öyle kullanın. Mis gibi yeni saç da çıkarır olan saçı da güçlendirir. Ben senelerdir kullanırım

karanfil lavanta kürünü dene canım. Bir de kesinlikle vitamin takviyesi al, çünkü saçı sadece dıştan beslemek yeterli olmuyor. Ben çok faydasını gördüm. Bir de kesinlikle tuzsuz ve sülfatsız şampuan kullan. Saç kökleri hala canlıysa kesinlikle yerine yenisi çıkacaktır. Ben QL saç vitaminini kullanıyorum. Tavsiye ederim içeriğini inceleyebilirisin. Tekrar geçmiş olsun ama çok da kafaya takma lütfen imkansız değil yani :KK66:

Elimi saçıma atıyorum kafa derime okadar yakınki eskidende böylemiydi yoksa banamı öyle geliyor hadi saç dökülür birde hç bir sebep yok kel kalmam değilmi imkansız yani :KK43:

X