Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç ivinin geriye düşmesi?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ya şu tepedeki iv varya saçımın arkasına inmiş ama belki uzun yıllar saç düzleştirici kullandım bi yanamı yapıştı yoksa boyadan zarar gördü inceldi mi anlamadım
Himm o bölgeye sarımsak yağı sürün ya da sarımsağı ortadan ikiye kes ama böyle bastıra bastıra biraz derin yanacak sürün onu oradan bebek saçlar çıkana kadar 1 haftada bir

Galiba sacınız yaglı tip genelde onlarda bu durum yaşanıyor. Öncelikle içinde sülfat boya paraben alkol silikon olan bütün sampuan krem ve sac ürünlerini çöpe atın.tamamen temiz içerikli urünler kullanın. Ardından ısıl işlem radikal renk degişimlerine ara verin. Düzelmez diyenlere şaşırdım kaldım. Mezoterapi de deneyebilirsiniz aynı zamanda bunlar biraz uzun sürer ama hallolur. B12 ve kan testini yaptırın muhtemelen demir anemisi veya vitamin seviyeniz düşüktür, takviye alın. Gecmiş olsun

Galiba sacınız yaglı tip genelde onlarda bu durum yaşanıyor. Öncelikle içinde sülfat boya paraben alkol silikon olan bütün sampuan krem ve sac ürünlerini çöpe atın.tamamen temiz içerikli urünler kullanın. Ardından ısıl işlem radikal renk degişimlerine ara verin. Düzelmez diyenlere şaşırdım kaldım. Mezoterapi de deneyebilirsiniz aynı zamanda bunlar biraz uzun sürer ama hallolur. B12 ve kan testini yaptırın muhtemelen demir anemisi veya vitamin seviyeniz düşüktür, takviye alın. Gecmiş olsun
Düzelir yani öylem? Eskisi gibi olsun başka bişey istemem

Canim benimde kaş kirpik ve sac cok dökülüyor tiroid ve pko yüzünden tabiki senin sebep ortada üzüntü stress zehir zaten onuda cok iyi bilirim.. kendine siyah sarimsak yaği ve argan yaği al aktardan aynisi halama olmustu ortasi bildigin kel gibiydi ve bu yağ karisimlarini ortalama 6 ile 8 ay kullandi ve sac cikti resmen saç ekmis gibi oldu.

Siyah sarimsak yaği ve argan yagini aktardan almani tavsiye ederim eger ilgini cekerse ve alirsan pet siseye doldur iki yag karisimini banyodan 1 saat önce masaj yap beklet yika

Soldaki 6 ay önce sağdakide bir sürü boya işlemden sonra sizce açılma artmışmı yoksa kapanmamı var ilik yapıyorum 2 aydır. Bide elimi kafama atıyorum derime çok yakın gibi geliyor yada eskidende böyleydi ama hergün düzleztirdiğim için banamı hacimli geliyordu anlamadım. Eski saçlarımı istiyorum bide temmuzda nişan var :KK43:

Eklentiler

• 6CE2F7E4-9046-4B73-8E2E-691FB0480185.jpeg
    6CE2F7E4-9046-4B73-8E2E-691FB0480185.jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 70
Soldaki 6 ay önce sağdakide bir sürü boya işlemden sonra sizce açılma artmışmı yoksa kapanmamı var ilik yapıyorum 2 aydır. Bide elimi kafama atıyorum derime çok yakın gibi geliyor yada eskidende böyleydi ama hergün düzleztirdiğim için banamı hacimli geliyordu anlamadım. Eski saçlarımı istiyorum bide temmuzda nişan var :KK43:
Sizin saciniz benimkinin iki katı ya sizinki gibi olsa hic dert etmezdim😄

Çok takma canım en önemli etken stres insan vücudunu etkileyen. Haftalık bakım yap çam terepentin şampuanları kullan tuz içermeyen birde haftada bir kez saç maskesi uygula maya,bal ,süt maskesi bunların üçünü karıştır boya surermis gibi sür saçlarına beklet yıka dökülme si duruyor inan.Dene ve bana dua et 🤗
Ya o maskeye muz ve yumurta da eklenmis halini yapmistim (suna dumankaya soyledi) cikarana kadar saclarimi kopardım 😬 siz yaptiginizda kolay cikiyor mu

Canım ben şu şekilde yapıyorm sütü az ılıtıyorm yarım çay bardağı ,bir tatlı kaşığı maya,bir tatlı kaşığı bal bunları karıştırıyorum 10 dakika bekletiyorum o şekilde üç saat duruyor saçımda sonra yıkıyorum dediğin gibi hiç yapmadım rahat cıkıyo bu karışım ve çok parlak ve dökmüyor saçımı

Ya hepinize teşekkür ederim tavsiyeleriniz için birde birşey sorucam temmuzda nişanım var hazirana kadar saçlarımı nadasa aldım sadece bakım vitamin lerle toparlamaya çalışıcam ama yapısı çok kötü yıpranık rengi de aşırı kötü nişanımda kendi rengime dönmek istiyorum şu saça ne yapılırki ya 3-4 ayım var ne olur fikir verin :KK43:

Eklentiler

• 4E519C26-0F5F-4BA9-ADE6-CEEC6DE92CEB.jpeg
    4E519C26-0F5F-4BA9-ADE6-CEEC6DE92CEB.jpeg
    55,4 KB · Görüntüleme: 68
Gel benim saçımı gör oluk oluk dökülüyordu yıkanırken 3 kere su gitmediği icin saçlarımı giderden aglayarak toplardım sonra üst üste iki çocuk doğurdum. Saçlarımı anlatamam. Bir takviye kullanıyorum. Onunla durdurdum saçımın dökülmesini. Sabah akşam kullanıyorum. 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorum. Saclarimin dökülmesi durdu su an çıkmalarını bekliyorum ki minik minik basladilar cikmaya benim yolum uzun farkindayim ama düzeliyor. Sizin saciniz da oyle buyuk bi sorum yok toprlarsiniz. Distan degil icten destekleyeceksiniz.

Gel benim saçımı gör oluk oluk dökülüyordu yıkanırken 3 kere su gitmediği icin saçlarımı giderden aglayarak toplardım sonra üst üste iki çocuk doğurdum. Saçlarımı anlatamam. Bir takviye kullanıyorum. Onunla durdurdum saçımın dökülmesini. Sabah akşam kullanıyorum. 3 ay kullanıp 1 ay ara veriyorum. Saclarimin dökülmesi durdu su an çıkmalarını bekliyorum ki minik minik basladilar cikmaya benim yolum uzun farkindayim ama düzeliyor. Sizin saciniz da oyle buyuk bi sorum yok toprlarsiniz. Distan degil icten destekleyeceksiniz.
Hangi takviye acaba

Canım ben şu şekilde yapıyorm sütü az ılıtıyorm yarım çay bardağı ,bir tatlı kaşığı maya,bir tatlı kaşığı bal bunları karıştırıyorum 10 dakika bekletiyorum o şekilde üç saat duruyor saçımda sonra yıkıyorum dediğin gibi hiç yapmadım rahat cıkıyo bu karışım ve çok parlak ve dökmüyor saçımı
KuRu instant maya mi?

ben çok kötü bekliyordum , saç prp mezoterapi yaptır imkanın varsa ,
Badem göz ameliyatı oldum 2 sene önce.fakat iki tarafımda bu şekilde kel kaldı.tekrar saç çıkmadı.mezoterapi iyi gelir mi acaba.daha önce yaptıran var mı

Eklentiler

• 1BCDB8BD-4B76-46FC-ABB1-B06896A47C5F.jpeg
    1BCDB8BD-4B76-46FC-ABB1-B06896A47C5F.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 76
X