Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Sac Tipi Ne Olursa Olsun Önemli Olan Parlaklik

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.704
60
Saç tipi veya kesiminiz ne olursa olsun bu sezon önemli olan parlaklık! Kısa veya uzun, kıvırcık veya düz, esmer veya sarışın, saçlarınızın parlaklığı sağlıklarını yansıtır.

Uygulama “Son dokunuş” sayılabilecek bu ürünler genellikle sprey veya püskürtmeli jel olarak saça şekli verildikten sonra kullanılır.

iyide elifim nasıl parlatacaz cnm parlamıyor benimki o kadar napıcam ben

ben hobby nin sac spreyni aldım parlatıo ama yapış yapış oluo sacımda yakından sıkınca

schwarzkopf glissin satin brown parlaklık kürünü kullanıyorum.hem yumuşatıyo hem de parlaklık veriyo saça.

avon un parlatıcı saç spreyi var sıkıyorsunuz saçlar ışıl ışıl ve gayet yumuşak...

canlarım saçınızın parlak görünmesini istiyorsanız saçlarınızı doreli renklerde boyayın ya da boyatın ben çok memnunum..kuaförde kumral doreye boyattım o günden beri parlasın diye hiç extra birşey yapmadığım..sadece yıkayıp çıktığım halde simli simli ışıl ışık parlıyorlar...

ben hep bnyodan cıkmadan kovaya su doldurururm yarım yada bir çay bardağı elma sirkesi döker yıkarım saçımı korkmayın kesinlikle koku fln kalmıyo ve gerçekten parlıyo hemde deriniz temizlenmiş oluyo

Kızlar bu sabunlar ( yeşil sabun,defne sabunu,zeytinyağlı sabunlar) saçları iyi,güzel ediyo zamanla gürleştiriyo ama ne parlaklık bırakıyo nede canlılık..Bu anlamda mahvediyor saçları saçlar böyle yün gibi tiftik tiftik oluyor...Ben normalde başta 1-2 kez sabunla yıkıyorum sonunda az bişey şampuan kullanıyorum..Diyorumki biraz bıraksammı sabun kullanmayı ne dersiniz arkadaşlar???..Parlaklığı gelirmi tekrar acaba??

sedacığım saç diplerine gene o sabundan kullan ama uçları sabunla yıkama uçlara saç kremi çok az sürebilirsin ya da yıkadıktan sonra saç kremi sürebilirsin diplere değdirme diplere gelmediği sürece spreyler kremler saçı dökmez hem böylece mat saçların olmaz hem de kökten de gür uzar bir kova suya yarım çay bardağı elma sirkesi döküp saçını durulama suyu gibi sürkeli su ile durulayabilirsin oda parlaklık verir :)

sedacığım saç diplerine gene o sabundan kullan ama uçları sabunla yıkama uçlara saç kremi çok az sürebilirsin ya da yıkadıktan sonra saç kremi sürebilirsin diplere değdirme diplere gelmediği sürece spreyler kremler saçı dökmez hem böylece mat saçların olmaz hem de kökten de gür uzar bir kova suya yarım çay bardağı elma sirkesi döküp saçını durulama suyu gibi sürkeli su ile durulayabilirsin oda parlaklık verir :)

Çok teşekkür ederim tatlım Şeniz

X