Doğal Saç Bakım Kürleri Saç uçlarındaki kırıklar, yıpranmalar için menekşe

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

Rosanera

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2014
1.883
1.387
Bir çok kişi lavanta yağını saçlarına sür demişti.. hem besler hem güzel kokmasını sağlarmış..Amacım sadece yıkamadan sonra kalıcı güzel koku sağlamak oldugu ıcın dün aktara gıtmıstım .Lavanta cok keskin gelıyor bana parfumde bıle cok sevmıyorum nedense..
menekşe yağını baya bir arastırdım..ve aldım
kırıkları yok edıyormus,yıpranmayı ,kepeği önlüyormuş
saçı yenıden yapılandırıp eskı halıne getırıyormus zaten cok ta güzel kokuyor..
hiçbir zararı yok aksine yumusaklık da kazandırıyormuş..daha ne olsun dedım dünden beri kullanıyorum. Hala enfes bır kokusu var saclarımda ve cok parlak duruyorlar ..
umarım hep böyle gider..:21:

Bende bakıcam menekşe yağına.. özellikle saç uçlarım aşırı kuru benim iyi geliyosa kesinlikle alırım bu menekşe yağından :KK19:

Bende bakıcam menekşe yağına.. özellikle saç uçlarım aşırı kuru benim iyi geliyosa kesinlikle alırım bu menekşe yağından :KK19:

al tatlım al çok kalıcı kokusu ıyısınden olsun aldıgın her marka ıyı olmuyor..
ben bı sıseye su doldurdum ıcıne bıraz koyup saç uclarıma sıkıyorum..sıvı sac kremı gıbı kımyasal değil en azından

bendekının üzerinde herbaflora yazıyor tertemız guzel bişeye benzıyor :)) violet fragrance

Merhaba arkadaşlar. Ben de saç uçlarındaki kırıklardan muzdaripim. Araştırma yaparken buraya düştüm. Yukarıda menekşe yağından bahsetmişsiniz. Bu yağ nasıl bir etkiye sahip. Ben argan kullandım. Ama sadece kullanınca yumuşak oluyor. Daha sonra yıkandığında tekrar yapmam gerekiyor. Menekşe yağı da öyle mi, boşuna para vermek istemiyorum ama şu kırıklardan da nefret ettim.

X