Saç Uzatma Yöntemleri Sac uzatma gunlugum :(

Uzar uzar :) pozitif bak cabuk uzasın bak benimki de zor uzardı aspirin ve vazelinle 4 ayda omuzu dan bu hale geldi ama pozitif düşünmek basarmanın yarısıdır :)

Kahküllerim de bu boyda şunlar zaten uzun olsa takmıycam kafama bunlardan nefret ediyorum işte
Aynı boyda benim de en kısa yerini tam ortadan indirince alt dudağımı hafif geçiyor ama ben uzayınca da kestiririm muhtemelen bana önler uzayınca dümdüz yakışmıyor çok hareketsiz duruyor önleri

Aynı boyda benim de en kısa yerini tam ortadan indirince alt dudağımı hafif geçiyor ama ben uzayınca da kestiririm muhtemelen bana önler uzayınca dümdüz yakışmıyor çok hareketsiz duruyor önleri
Bana hiç yakışmadı kahkül denemiş oldum ama uzatana kadar da psikolojim bozuldu yani berbat şuan çeneme bari gelse

Kızlar geçen hafta boyamı yaptım diplerim çok gelmişti bu da bugun ıslak hali ama çok kısa geliyo bana sütyen çizgisine gelsin :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20180604-175927.png
    Screenshot_20180604-175927.png
    221 KB · Görüntüleme: 60
  • Screenshot_20180604-175626.png
    Screenshot_20180604-175626.png
    240,6 KB · Görüntüleme: 62
Arkadas lar benim sacım 3 cm uzamıs hemde 19 günde valla şoktayım suan aksam yine foto atarım kısmetse sampuanımın icine cam terebentin yagı katmıstım o mu fayda etti acaba

Hiç bakım yapmıyorum valla tek kullandıgım glisin sıvı saç kremi,bioblas argan yağı,restorex uzatma etkili argan yağı

X