Saç Uzatma Yöntemleri Sac uzatma gunlugum :(

Bi 8 ay daha nasıl dayanıcam :KK43: hala çok kısa hangi akla hizmet küt kestirdiysem :KK43:
Bugun bakım yapıyım tatlı badem yağıyla :KK43:

_20180627_191311.JPG

Tiroitten 12 yıl önce saçlarım çok dökülmüştü doktor söylemiş bende uygulamıştım ve fayda gördüğüm için sanada tavsiye etmek isterim. Tekrar oldu ve yine yaptım son zamanlarda istediğim performanssa ulaştım. :KK71:

Bunu haftalık olarak yapabilirsen sende istediğin saçlara ulaşabilirsin.
Zeytinyağ tercihtir ama ayçiçek yağını bile kullanmışlığım var:))
herhangi sıvı yağ, yumurta sarısı ve badem yağının içine bemix evegen kırıp saçlarına sürüp gece boyu bekletip sabah yıka.. eczanede doğrudan da satılıyor ampülleri.
İnan benim gibi zor saç uzatan birinin bile o dönem saçları nasıl uzadı herkes şaşırdı ki, seninde çok ama çok hızlı uzadığı sağlıklı parlak olduğunu gördüğünde benim gibi çok mutlu olacağından eminim. Muhakkak bu bakım dört ay kadar sürekli yapılıyor ve kesin olarak uzun gür sağlıklı diri telleri oluyor. kesin deneyimle tavsiye ederim canım, denersen yaz ve umarım sana da iyi gelir.

Boya şimdi yapmazsan iyi olur uzama hızı durmasın uçlarda kırıklaşman olabilir boya sonrası özel bakımlar gerekli. Yapılmayınca kırılmalar oluşur durmasada yavaşlar uzaması. Böyle çok doğal güzel durmuş

Ben aynı açık kumral hala ayda boyuyorum dip, kahkülümün çeneme gelmesine 1 parmak kaldı saçlarım da omuzumu biraz geçti işte foto atıyım düzleştirince :KK33:
Sizler naptınız seninki bayağı uzamıştır uzundu zaten
Epeydir yoksun, merak ettim baya :)
İyi iyi foto atmaya başlayalım artık yavaştan, sonbahar gelsin hava serinlesin de :)
Benim saçlar yaz boyunca sıcaktan hep samuray topuzu şeklinde tepemdeydi, ara sıra uzamış mı diye inceliyorum boya falan yapıyorum. En son parfümerideki jokerin aklına uymam yüzünden dibi ayrı ucu ayrı renk oldu, onu düzeltmek için 3.00 a boyadım, o boya da bildiğin kömür karası girdi, yıkaya yıkaya doğal bir koyu tona döndü gb oldu ama tam da değil :)) hava serinlerse düZleştirip foto atacağım inşallah. Ne dertliymişim beaah :)

X