Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma İçin Önerilerinize İhtiyacım Var

saç.

Teşekkürler canım ama dax bendede dökülme yapmıştı bıraktım ,biotin ve zeytin yağı kullanabilirim ama,bide bişey soracağım belki bilginiz vardır benim bi yakınım,saç kıran geçirmişti saçı kelleşmişti bayan bide,arkadaşının tavsiyesiyle zeytin yağını ısıtıp sarımsakla karıştırıp saçları eskisinden bile gür olmuştu ama bu tarifi nasıl uygulanır .bide geçekten etkilimidir.
Hiç fikrim ypk canım bilmiyorum uzatmak için olabilir ama hastalıkta nolur bilmiyorum

Merhaba :)
Kızlar sanırım saçlarım uzuyor :-)
16 gün önce çizgili buluz giyip arkadan saçımın resmini çekmiştim bugün tekrar çektim ilk resim de saçım 2. Beyaz çizgideydi bugün 3. Beyaz çizgiye gelmiş :) (Buluz beyaz siyah çizgili ) ... galiba işe yarıyor yaptıklarım
SiZlerde durum nasıl ?

Sinamekiyi kokusuna dayanamadığım için bıraktım, ve kullandığım süre boyunca hiç faydası olmadı.
Şimdi elimdeki yağları şampuanıma ekledim, öyle kullanıyorum.
Dax Supergro ve Hindistan Cevizi yağı favorim oldu, en iyi etkiyi onlar gösterdi.
Soğan suyunu aklıma geldikçe yapıyorum, yumuşaklık etkisi ve uzatma etkisi oldu.
Yaza kadar hedefime ulaşacağım, inanıyorum.

Sinamekiyi kokusuna dayanamadığım için bıraktım, ve kullandığım süre boyunca hiç faydası olmadı.
Şimdi elimdeki yağları şampuanıma ekledim, öyle kullanıyorum.
Dax Supergro ve Hindistan Cevizi yağı favorim oldu, en iyi etkiyi onlar gösterdi.
Soğan suyunu aklıma geldikçe yapıyorum, yumuşaklık etkisi ve uzatma etkisi oldu.
Yaza kadar hedefime ulaşacağım, inanıyorum.
Canım saçlarının fotoğrafını her ay çekip burada paylaşırsan karşılaştırmasını yaparız, her ay ne kadar uzadığına bakarız.

X