Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatma ve Bakım Günlüğüm

Bugün 7. Yağ bakımı da yaptım

Vee bir aylık uzama :KK76:

Uzamış sanki biraz :dondurma:

Eklentiler

• IMG_2425.JPG
    IMG_2425.JPG
    140,4 KB · Görüntüleme: 202
Merhabalar en son fotoğraf attıktan sonra hiç bakım yapmadım

Bugün barcelino saç bakım yağını dip uç sürdüm kafama poşet geçirdim :KK45: yıkarım akşam :KK51:

Bugünkü bakımım diplere barcelino yağ boy ve uçlara badem yağı:süslü:

Bugünkü bakımımı da yaptım üçte sürdüm birazdan yıkarım.

Diplere barcelino boy ve uçlara badem yağı

Bu ay barcelinoyu ve badem yağını bitirip diğer aya Yen'i ürünlerle devam etmek istiyorum

:-)Canim saclarinin onceki hali gayet ombreli,denizden cikmis gibi cok tatli bi sari isiltisi varmis cok begendim ama sen siyah kullanmak istiyorsan tabi o senin fikrinde.. Senden ricam saclarini eger beyazin yoksa boyatmamak gercek anlamda sac uzamasini durduruyor ve ısıdan uzak durmak. Ya mukkemel derecede bi uzama var kesmissin bi de ama cok guzel uzatmissin. Mayayi sac diplerine deydiriyor musun? Yoksa sadece uclara mi.. Bu arada boyattin mi bilmiyorum :olamaz:sarilar gidince boyanmis sandim

:-)Canim saclarinin onceki hali gayet ombreli,denizden cikmis gibi cok tatli bi sari isiltisi varmis cok begendim ama sen siyah kullanmak istiyorsan tabi o senin fikrinde.. Senden ricam saclarini eger beyazin yoksa boyatmamak gercek anlamda sac uzamasini durduruyor ve ısıdan uzak durmak. Ya mukkemel derecede bi uzama var kesmissin bi de ama cok guzel uzatmissin. Mayayi sac diplerine deydiriyor musun? Yoksa sadece uclara mi.. Bu arada boyattin mi bilmiyorum :olamaz:sarilar gidince boyanmis sandim

Merhaba canım
O sarı olan yerler heeep yanık saçtı uzaya uzaya aşağılarda kaldı. Ahh neler çektim. Taranmaz tararken lastik gibi uzar sonra çıt diye kopar. Boyarım üstüne boya tutmaz..

15 eylül 2018de uzatmaya başlamıştım. O günden sonra hiç boyatmadım. Sadece makasla kestim kendim. Baktım şimdi 27 Eylül'de kesmişim.
Dayanamadım aldım elime makası kestim o sarı yerlerden. Biraz yamuk yumuk oldu ama olsun uzadıkça daha az belli oluyor evde kesildiği. Katlı duruyor şimdi saçım.

Daha boyatmam ya hele açtırıp boyatmak ı ııh :bicak:

Bir de maya maskesini saç diplerime sürüyordum ama birkaç hafta sonra saç diplerimde acayip bir batma yanma hissi oluştu. Kaşınıyordu kaşıyınca da feci acıyordu saç diplerim. Ondan sonra kullanmayı bırakıp yağlara geçtim

İlk fotoğraf 15 Eylül 2018
İkinci fotoğraf 2 ocak 2019

Söyle bir iki hafta kadar ara verip Yen'i malzemelerle tekrar başlamak istiyorum

Eklentiler

• IMG_1642.JPG
    IMG_1642.JPG
    152,1 KB · Görüntüleme: 150
  • IMG_3063.JPG
    IMG_3063.JPG
    134,3 KB · Görüntüleme: 144
Canim saclarinin onceki hali gayet ombreli,denizden cikmis gibi cok tatli bi sari isiltisi varmis cok begendim ama sen siyah kullanmak istiyorsan tabi o senin fikrinde.. Senden ricam saclarini eger beyazin yoksa boyatmamak gercek anlamda sac uzamasini durduruyor ve ısıdan uzak durmak. Ya mukkemel derecede bi uzama var kesmissin bi de ama cok guzel uzatmissin. Mayayi sac diplerine deydiriyor musun? Yoksa sadece uclara mi
Merhaba canım
O sarı olan yerler heeep yanık saçtı uzaya uzaya aşağılarda kaldı. Ahh neler çektim. Taranmaz tararken lastik gibi uzar sonra çıt diye kopar. Boyarım üstüne boya tutmaz..

15 eylül 2018de uzatmaya başlamıştım. O günden sonra hiç boyatmadım. Sadece makasla kestim kendim. Baktım şimdi 27 Eylül'de kesmişim.
Dayanamadım aldım elime makası kestim o sarı yerlerden. Biraz yamuk yumuk oldu ama olsun uzadıkça daha az belli oluyor evde kesildiği. Katlı duruyor şimdi saçım.

Daha boyatmam ya hele açtırıp boyatmak ı ııh :bicak:

Ayy ayni durum iste lastik gibi oldu benimkilerde:KK43: iyi yaptin canm bende maya maskesi kullandim ama diplere degirmedim ki benim maya maskem cok farkliydi onuda anlatirim daha sonra ama saclarina bayildim masllh uzamis uzamis yazin beline gelir insllh :) :eek:)

İlk fotoğraf 15 Eylül 2018
İkinci fotoğraf 2 ocak 2019

Söyle bir iki hafta kadar ara verip Yen'i malzemelerle tekrar başlamak istiyorum
Valla masllh hayatim bi de kestim dedin kesmesen gogus alti hizana kadar uzarmis. Senin sacin hizli uzayan sac tipleri gibi heralde

İnşallah hepimizin saçı belimize salınır :halay:

Bugün 7. Yağ bakımı da yaptım

Vee bir aylık uzama :KK76:

Uzamış sanki biraz :dondurma:

dürüst olmak gerekirse bence çok da uzamamış. hiçbirşey yapmasan da zaten o kadar da uzardı saçların.
Ben sana yılan yağ ı,hint yağı ve badem yağı karışımını tavsiye ederim. Ben herbirini eşit miktarda karıştırıp saç diplerine yatmadan önce sürüyorum. artarsa boy ve uçlarına da sürüp saçıma bone geçirip yatıyorum. piyasadaki şampuanları tavsiye etmem, urban carein cafein biotin özlü şampuanı ya da keratinli şampuanı var onlardan kullanabilirsin. keratin çok faydalı. Ve de ben banyodan sonra saç dipleri için watsonsda yine biotin cafein içeren saç derisi toniği var onu kullanıyorum. Oldukça etkili olduğunu söylüyorlar. Mayayı daha önce ben de denedim ama etkisini göremedim.
Etkisini gördüğüm diper bir yöntem de sinemaki kürüydü. onuda buradaki formdan öğrencim. o da oldukça etkili bemiks ve evingen ampul özelikle saç uzatmada oldukça etikili. Siteye fazla girip yorum yazamıyorum. Saçlarımı yeni kestirdim ve bugün resim çekildim. aylık resim çekileceğim. eğer unutmazsam gelişmeleri buraya da yazarım.

dürüst olmak gerekirse bence çok da uzamamış. hiçbirşey yapmasan da zaten o kadar da uzardı saçların.
Ben sana yılan yağ ı,hint yağı ve badem yağı karışımını tavsiye ederim. Ben herbirini eşit miktarda karıştırıp saç diplerine yatmadan önce sürüyorum. artarsa boy ve uçlarına da sürüp saçıma bone geçirip yatıyorum. piyasadaki şampuanları tavsiye etmem, urban carein cafein biotin özlü şampuanı ya da keratinli şampuanı var onlardan kullanabilirsin. keratin çok faydalı. Ve de ben banyodan sonra saç dipleri için watsonsda yine biotin cafein içeren saç derisi toniği var onu kullanıyorum. Oldukça etkili olduğunu söylüyorlar. Mayayı daha önce ben de denedim ama etkisini göremedim.
Etkisini gördüğüm diper bir yöntem de sinemaki kürüydü. onuda buradaki formdan öğrencim. o da oldukça etkili bemiks ve evingen ampul özelikle saç uzatmada oldukça etikili. Siteye fazla girip yorum yazamıyorum. Saçlarımı yeni kestirdim ve bugün resim çekildim. aylık resim çekileceğim. eğer unutmazsam gelişmeleri buraya da yazarım.
Evet normalde uzaması gereken miktar olarak düşünebilirsin ama benim saçım 2 yıl boyunca yerinde saydı. Şimdi yağlarla yumuşaması uzama hızının normale dönmesi Benim için çok şey :halay:

Hem mutlu oluyorum yağlarla bakım yaptıkça.

Bu arada bir kere de kesim yaptım bayağı kısaldı o zaman da onu da hesaba katarsak iyi uzamış ya bence.

Dediklerini de not aldım ara bittikten sonra denerim birkaç tanesini

Sen de paylaş fotoğraflarını deneyimlerini mutlaka:KK200:

Ahhh benim güzel topiğiimmmm
Nasıl boşladım burayı

Ocak ayı boyunca 4 kere daha uyguladım barcelino yağı.
Bir kere de kesim yaptırdım.
En son ben kesmiştim ve çirkin katlı bir şey olmuştu. Biraz düzelttirdim.

Şubat ayı boyunca hiçbir şey sürmedim. Boş geçirdim bu ayı. Mart ayında başlarım inşallah gene

X