Saç Uzatma Yöntemleri Saç Uzatmak İçin Hairburst

liilith

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2011
261
4
Merhaba hanımlar;
saç uzatmak için instagramda dolaşırken bu hairburst adlı ilacı gördüm. yurtdışında teyzem var o da söyledi çok ünlü olduğunu aranızda kullanan var mı? varsa bilgi almak isterim. bir sürü insan kullanıp fotoğraflarını göndermişler resmi sayfada repost yapıp yayınlamış... doğru olup olmadığını anlamak için birkaçının sayfasına baktım gerçekten de saçları uzamış.
incelemek isterseniz bu instagram hesabı :
bu da sipariş verebileceğimiz sitesi:
dünya geneli kargo var ve sanıyorum ki kargo ücretsiz. almayı düşünüyorum tabii içeriğini öğrenebilirsem.

örnek olarak :
5 haftada bu hale gelmiş. ve bu şekilde çok var veya bu;

Son düzenleyen: Moderatör:
bende duydum instagramdan ama içeriğini okumadım, daha açıklayıcı yazmaları lazım neler gördük dimi zayıflama hapları vb kullanan varsa anlatsın instagramda sürekli reklamını yapıyor

Ya inanirmisin ne zamandir bakiorum oraya ingilizcem yok ve ne olduğunu anlamıyorum bende cok memnun kalan olduğunu görüyorum bi bilgi alirsan haber edermisin hemen uzasin istiorum vitamin demis ama ne vitamini bilmiyorum

Ya inanirmisin ne zamandir bakiorum oraya ingilizcem yok ve ne olduğunu anlamıyorum bende cok memnun kalan olduğunu görüyorum bi bilgi alirsan haber edermisin hemen uzasin istiorum vitamin demis ama ne vitamini bilmiyorum
Mutlaka haber veririm:) herkes çok memnun uzamayan yok gibi...

bende duydum instagramdan ama içeriğini okumadım, daha açıklayıcı yazmaları lazım neler gördük dimi zayıflama hapları vb kullanan varsa anlatsın instagramda sürekli reklamını yapıyor
Kesinlikle daha açıklayıcı olması lazım ama kullanan herkesin memnun kaldığı da kesin birkaçıyla iletişime geçebilirsem yazıcam

Birilerine ulasabildin mi alicaksan ben de ortak olmak istiyorum almayi çok istiyorum teyzem de gönderebilir mi takipteyim seni :)

bende merak ettim şimdi, bakalım kullanan var mı
merhaba, ben 6 aylık vitamin kapsüllerimi bu ay aldım ve kullanmaya başladım. İngilizcem var ürünün sayfasına girip anlamadığınız kısımları açtığım blog ta bulabilirsiniz. hairburstchallange.blogspot.com orada bütün süreci yazacağım aynı zamanda sitede verilen tavsiyeleri kendim uyguladığım için blogumda hepsine yer vereceğim. sorusu olan bilgi almak isteyen herkes bana ulaşırsa istek doğrultusunda da bilgi amaçlı blogta yazı yazmayı planlıyorum.

merhaba, ben 6 aylık vitamin kapsüllerimi bu ay aldım ve kullanmaya başladım. İngilizcem var ürünün sayfasına girip anlamadığınız kısımları açtığım blog ta bulabilirsiniz. hairburstchallange.blogspot.com orada bütün süreci yazacağım aynı zamanda sitede verilen tavsiyeleri kendim uyguladığım için blogumda hepsine yer vereceğim. sorusu olan bilgi almak isteyen herkes bana ulaşırsa istek doğrultusunda da bilgi amaçlı blogta yazı yazmayı planlıyorum.

Merhaba hanımlar;
saç uzatmak için instagramda dolaşırken bu hairburst adlı ilacı gördüm. yurtdışında teyzem var o da söyledi çok ünlü olduğunu aranızda kullanan var mı? varsa bilgi almak isterim. bir sürü insan kullanıp fotoğraflarını göndermişler resmi sayfada repost yapıp yayınlamış... doğru olup olmadığını anlamak için birkaçının sayfasına baktım gerçekten de saçları uzamış.
incelemek isterseniz bu instagram hesabı :
bu da sipariş verebileceğimiz sitesi:
dünya geneli kargo var ve sanıyorum ki kargo ücretsiz. almayı düşünüyorum tabii içeriğini öğrenebilirsem.

örnek olarak :
5 haftada bu hale gelmiş. ve bu şekilde çok var veya bu;
canım ben de almayı düşünüyorum ama kargodan emin değilim sen emin misin kargonun ücretsiz olduğuna

Merhaba,

Hairburst ile ilgili pek birşey bulamasam da dün itibari ile yurtdışı resmi internet sayfalarından sipariş vermiş bulunuyorum. Kullandıkça da gelişmeleri sizinle paylaşırım.

Bugün siparişimin üzerinden 11 gün geçti ve hala kargoya verilmemiş görünüyor. Vitaminler işe yarar mı yaramaz mı bilemiyorum ama alacaklara tek tavsiyem ürünü kendi sitesinden almamanız yönünde olacaktır. Çünkü kargo süresi ile ilgili atılan maillere gönderilen cevaplar yeterli ve açıklayıcı değil. Belki göndermezler diye de düşünmüyor değilim :)

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

X