Saç Bakım Ürünleri saçımla başım dertte

şuan bunu kullanıyorum :) saç kremi kullanıyor musunuz duşta?
kullanıyordum, ama çok döktü şimdi bu şampuanı kullanıyorum gerek kalmıyor kreme
images (2).jpg

bide bunun argan yağını aldım ara ara da onu kullanıyorum ama çok yatıştırmadı

Benimde kıvırcık saçlarım var valla ya jole ya köpük sürüyorum banyodan sonra başka bişey yapmıyorum bence şanslıyız seviyorum ben saçlarımı:21:
jole köpük olarak ne kullanıyorsunuz? jole zaptediyor, onu sürünce daha güzel hissediyorum ama pek kullanmak istemiyorum..

Loreal Paris saç güzelleştirici krem kullanıyorum. Ağırlaştırmıyor. Duştan sonra tepeden toplayıp kremi sürüyorum. Sonrada örüyorum. Benim uçlar çok kabarıyor. Uçlarına kat attıracağım. Senin saçın daha uzun tam kat attırabilirsin
aslında saçımda kat var. tam kat dediğiniz nedir?

evet o zaman saç daha çok elektrikleniyor :KK43: bebek şampuanı dolaştırmaz mı acaba tamamen.. denemek lazım

hiç bilmiyorum ki. ben her türlü şampuan denedim 90 tl ye bile şampuan almışlığım var hepsi saçımı dolaştırdı zaten. saçlarım kremsiz üzerine de serum kullanmadan asla açılmaz :KK70:Aslında bebek şampuanlarında parfüm paraben alcol gibi maddeler olmayanlardan almak lazım belki onlar yapıyordur.

yaptırıyor musun bilmiyorum ama ara makas attır mutlaka. bu biraz olsun asiliğinin önüne geçer.
onun dışında aslında çok şekilli bir saça sahipsin.

X