Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

aynı fikirdeyim herkes eklerse çok güzel örnekler olur elimizde ben de eklemek isterim ama aynen dediğin gibi canım fena akmış durumda benimki de sırnaşık şey :roflol:

ben kızılın çok tonlarını denedim resimlerimi koyucaktım ama online değilsiniz,online olunca koyarım siz gördükten sonra kaldırıcam da o yüzden:smiley-cool:

Evet arkadaslar bende kızıla boyatmak istiyorum sacları ama tonuna karar veremedim foto koyarsanız benim icinde cok faydalı olacak

Tamam canım sagolasın hakikaten cok begendim valla ama ben o kadar cesaret gosterebilirmiyim bilemiyorum :) saçlarım siyah ve doğal renginde gorenler zaten boya zannediyor ama ben degisiklik istiyorum artık şimdi birden bire o kadar acmayayım diyorum biraz baktım netten kızılın kahveye donen renkleri var ama benim saçımda nasıl durur bilemiyorum..tenimde kumral cok beyaz tenli degilim yani bu konuda bir fikrin varmı canım ?acemi oldugum icin onerilerinize cok ihtiyacım var

istersen komple boyatmaya cesaret edemiyosan aralara kızıl balyajlar attırabilirsin siyah saçta çok hoş duruyoa.s

Evet o da olabilir eger dedigin gibi yakısırsa daha sonra komple boyatabilirim

canım bilgiler icin sagol cok tesekkur ederim

iyi geceler yerimseniben

istersen komple boyatmaya cesaret edemiyosan aralara kızıl balyajlar attırabilirsin siyah saçta çok hoş duruyoa.s

ben bu aşağıdaki gibi bir renk istiyorum sanırım ama daha açık veya daha canlı-belirgin olmalı bu renk:sm_confused:
sarapkizili.jpg

palettenin sonbahar kızılı çok güzel,pembemsi bir kızıl canlı ve parlak..

kuzenim saçlarını boyatmış..bu kadar güzel ve güneşte bu kdr parlayan bi renk görmedim ben :1shok: bayıldım tek kelimeyle harika olmştu :eek:
güneşte mor'a bakan bi renk ,normalde kızıl gibi ,çok değişik..
11844222659bbr5jq2.jpg

bunun aynısı kızlar yerimseniben

Bu viyoleye yarım tüp yoğun kızıl karıştırsam nasıl olur ki
gene mor mu olur yoksa biraz kızıllı olur mu

38802.jpg

Bu viyoleye yarım tüp yoğun kızıl karıştırsam nasıl olur ki
gene mor mu olur yoksa biraz kızıllı olur mu

38802.jpg

bence kızıllı olur canım...
patlıcan moru falan lsa belki iyice mora dönük olur ama yoğun kızıl katarsan kızıllı olur gibi geliyo bana..şakkıdışakkıdışakkıdı

viole gün ışığında patlıcan moru görünüyo ve harika oluyo ama iddialı bir renk içine kızıl karıştırıncanasıl olur bilmiyorum ama benim kuaförüm koyu kahveyle karıştırıp kullanmıştı bana öyle de güzel olmuştu

kibele canım çok uzun zaman önceydi hiç hatırlamıyorum ama irlanda kızılının biraz daha koyusu olmalı heralde

X