Saç Rengi ve Saç Boyama SAÇINI KIZILA BOYAYANLARIN Paylaşım Alanı

karar verdim önce kızıl viyoleye geçicem.
sonra yavaş yavaş tam viyole yani patıcan moru
çok hoşuma gitti:asigim:

karar verdim önce kızıl viyoleye geçicem.
sonra yavaş yavaş tam viyole yani patıcan moru
çok hoşuma gitti:asigim:

evet patlıcan moru çok güzel görünüyo ben de hala kararsızım röfle attırıcam saçıma ama hep vazgeçip mor mu yapsam diyorum yakından gördüm birinin saçında harika görünüyo:asigim:

evet patlıcan moru çok güzel görünüyo ben de hala kararsızım röfle attırıcam saçıma ama hep vazgeçip mor mu yapsam diyorum yakından gördüm birinin saçında harika görünüyo:asigim:

bana da çok yakışır diye düşünüyorum ama malesef benim de eşim istemedi morkafamçokkarıştı
ilerde kesin yapıcam ama tam benim rengim

belki uzatıp doğal saçımın üzerine patlıcan moru yaparım

bana da çok yakışır diye düşünüyorum ama malesef benim de eşim istemedi morkafamçokkarıştı
ilerde kesin yapıcam ama tam benim rengim

belki uzatıp doğal saçımın üzerine patlıcan moru yaparım

benim de aklıma moru eşim soktu niye istmedi ki eşimle birlikte görmüştük bana şu renk çok güzelmiş sana da iyi gider dedi oysa değişikliklere çok açık biri değildir ama nasılsa moru çok beğendia.s.

birde şu var
bu mor renk için mutlaka katlı kahküllü veya ne biliyim hareketli kesim yapılmış bir saç lazım.
öylesi daha güzel olur.
ben şu anda düz saç kullanıyorum ama ilerde katlı küt veya kısa kestirirsem moru kesin düşünürüm

slm kızlar...!!
konu başlığından da anlaşıldığı gibi saçlarımı kızıla boyamak istiyorum ama şüphelerim var.. saçlarım ince telli ve yıpranmasından korkuyorum kullananlar bilir kızıl çok akıyor ilk defa boyayacağım için çokk tedirginimm....
beyaz tenliyim arkadaşlarım çok yakışacağını söylüyor şu sıralar doğallıkta ön planda.. yani ben baya kararsızımm ne yapsam acaba şuan saçlarım kahverengi ama kızıl kızıl parlıyor.. kızıl kullanan veya bu boya hakkında bilgiye sahip olan arkadaşlara sesleniyorumm lütfen beni bilgilendirinkafamçokkarıştı ((lorealin kızıllarını beğendim))

ben de kısa zaman sonra kızıla boyayacağım saçlarımı canım. edindiğim bilgiler doğrultusunda senin de bahsettiğin gibi kızıl kısa süre sonra akıyor. fakat 2, 3 ve sonraki boyamalarda eskiye oranla daha az akma yapıyormuş. saçları yıpratıo ancak orial kadar yıpratmadığı kesin. ayda 1 boyaman yeterli bence arkadaşımda uzun süredir kızıl ve dip boyası geldiğinde boyuyor ancak onun dışında renk saça oturduğu için çok fazla akma yapmıyor. birde palettenin kızılları pek fazla akma yapmıyormuş diğer boyalara göre.

kızıl saç özellikle beyaz tenlilerde harika oluyor sana da çok yakışacağına eminim yerimseniben

benim kızılla ilgili edindiğim bilgiler böyle cnm ama ben de böyle bir konu açmak istiyordum herkesin fikrini almak açısından.. isabet olmuş a.s.

ben kızıla boyadım pişman oldum her yıkamada kırmızı kırmızı akıyor . bide başka renke dönmek istiyorsan dönemiyorsun kolay kolay. o yüzden ben sıkılırım diyosan yaptırma çünkü saçtan atmak çok zor o kızılı.

ben kızıla boyadım pişman oldum her yıkamada kırmızı kırmızı akıyor . bide başka renke dönmek istiyorsan dönemiyorsun kolay kolay. o yüzden ben sıkılırım diyosan yaptırma çünkü saçtan atmak çok zor o kızılı.

zaten şuan en hafif rengini düşünüyorum yani belirtisi az olanı istediğim kızıllar biraz açık renkler koleston aşk alevi flan tam istediğim renk..bilmiyorum ama benm saçımda boya kolay tutuyo hiç sorun yaşamıyorum benmde korktuğum sık boyamam gerekçesiydi ama hafif tonlardan yavaş yavaş başlarsam belkii istediğim kıvama ulaşırıma.s

acaba zarar görmemesi için yada fazla yıpranmaması için bişi yapamazmıyım bakım flan ya saçları hep kızıl olanlar nasıl uğraşıyo hani hem parlak hemde,güzel saçlara sahip olanlar varya onları diyorum...

kızılın en iddialı tonundan bakırına ve en son kızıl kahvesine kadar hemen hemen her tonunu denedim,kızılda hem renk seçeneği açısından hemde daha az akması ve rengin parlaklıgı açısından en iisi palette,ben ayda 1 boyardım yeterdi.ama şimdi sarıya dönmeye çalışıyorum ve çok zor,ii düşün.:sm_confused:

benim okuldan kızmasalardı sevmiştim kızılı ama :KK43:
ilk defa boyayacaksan ztn yıpranma çok fazla olacağını sanmıyorum

ben saçlarımı hiç bir zman komple sarıya boyamadm boyamamda zaten çünkü yakışmıo beni daha olgun gösterio ki 17 yaşında bi kaç röfle attırmştm ordan biliodum en iyi palettemi gerçektenn yoksa loreal mi

5,5- 6 yıl kadar kızıl kullanmış biri olarak direkt söyleyebilirim ki hiç girişmeyin.
Kızılı hala aşırı severim ve beğeniyorum ama çok zor renk. Saçları olağanüstü yıpratıyor, bir renk için saçlarınızdan olmaktansa ve daha sonra yıpranan veya dökülen saçlarınızı eski haline getirmeye çalışmaktansa daha doğal bir şeylere yönelin derim. Doğal boyalar, kına vb.. Benim saçlarım kıvırcık dolgun ve gürdü, şuan eski halimin yarısı kadar bile değiller inanın (ve bunu yaşayan sadece ben değilim malesef) . O yüzden bıraktım şuan hiç boyamıyorum, gerçekten doğallık en güzeli.

Kullandığım boya koleston kor ateş kızılıydı. Koleston çabuk akmıyor biraz daha dayanıklı ve parlaklığını biraz daha koruyabiliyor. Bunun haricinde Selective, Loreal, Palette, Igora Royal'i de denedim. Açıkçası şu daha iyiydi, şu daha az zararlıydı diyemem. Diyebilseydim zaten hala kullanıyor olurdum...
Dediğim gibi bence en iyisi doğallık yerimseniben

palettenin sonbahar kızılını aldım saçlarımın incelmesinden korkmuyorum aslında çünkü zaten ince devamlı bakım yapıyorum haricinde düzleştiren biriyim ki saçımda öyle köt ypranmalar yokk..
kansızlık ve gelişme çağımda yaptırdığım perma tek sebebi yada saçımın yapısınn ince telli olduğunu söylüyorlar ama eskiden şuanki kadar ince değildi
zaten ilk boyamada bir renk elde edemem ancak 4.boyamadan sonra istediğim renk olabilir kii onuda yaparmıyım bilmiyorum yaa aslında kapamak basit bi arkadaşım tek seferde değiştirdi rengini koyu kahveye boyadı kendi saçlarıda koyu zaten kii herkeste ii sonuç vermiyor herhalde
yorumun için teşekkürlera.s.

canım yıllardır kızıl kullanırım ve kolestonun aşk alevi kadar güzel bir kızıl görmedim....
tabii tenine göre peroksidi sana önerir aldığın kozmetikçiler..
ben peroksidi 6 kullanıyorum beyaz tenli olduğum için...

canım yıllardır kızıl kullanırım ve kolestonun aşk alevi kadar güzel bir kızıl görmedim....
tabii tenine göre peroksidi sana önerir aldığın kozmetikçiler..
ben peroksidi 6 kullanıyorum beyaz tenli olduğum için...

palettenin kızılını aldım sonbahar kızılımı ne öyle bişey..ya aslında ton aşamasında kararsızım bazen dikkat çeken kızıl istiyorum bazende canlı sadece ışıkta parlayan kızıllar istiyorum kolestonun aşk alevni arkadaşım çok kullandı ordan biliyorum belki 2.boyamamda onu kullanırım merak ettiğim kızıl saç çok uğraştırıyomu yada saça çok zararı varmı??çünkü ayda bir kere boyamak gerekiyoo kafamçokkarıştı

evet kızıl zor bi renktir...
bakımı zordur...
güzel olduğu kadar zor canım....
mesela ayda bir tekrarlaman gerek her yıkadığında kırmızı kırmızı akıyor beyaz havlu kullanmamalısın çünkü olduğu gibi boya oluyor....

ben de saçımı kızıl yapmak istiyorum irlanda kızılı ama daha çok turuncumsu bir kızıl istiyorum var mı bildiğiniz numara?

valla mrb kızlar benim saçımda kızıldı çok zor ama nerdeyse ben bir senedir kullandım şimdi ise patlıcan mor yaptım ve çok memnunum bu daha güzel

X