Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım çok kuru dökülüyor ve yıpranmış

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

Dertlidertsiz1998

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
8
2
26
Arkadaşlar saçlarım oldum olası böyle kafami komple kazıdım ama yok yine aynı saç şekillendiricide kullanmıyorum maşa düzleştirici vs. saçlarım çalı süpürgesi gibi cok kuru çok yıpranmış ve çok dökülüyor çok kabarık ayrıca dalgalı bonus gibi oluyorum ben yumuşak parlak saçlarım olsun ne önerirsiniz yağ falan sürüyorum banyodan çıkınca ama banamisin demiyor

argan yağı kullanabilirsin kabarıklığına ve kuruluguna iyi gelir onun dısında saç kremleri kullan bana faydası oluyor

Arkadaşlar saçlarım oldum olası böyle kafami komple kazıdım ama yok yine aynı saç şekillendiricide kullanmıyorum maşa düzleştirici vs. saçlarım çalı süpürgesi gibi cok kuru çok yıpranmış ve çok dökülüyor çok kabarık ayrıca dalgalı bonus gibi oluyorum ben yumuşak parlak saçlarım olsun ne önerirsiniz yağ falan sürüyorum banyodan çıkınca ama banamisin demiyor
Aynı anlattığınız durum bendede var bir türlü çözüm bulamadım saç bakım yağları kremleri kullanmadığım hiçbirşey kalmadı kendimi kötü hissediyorum çözüm bulursanız burada paylaşırmısınız teşekkürler

Argan yağı kullan canım banyodan sonra saç uçlarına sur biraz yoğun bi yağ old için saç diplerine getirme onunda dışında haftada 2 kez maske yap hindistan cevizi yağı tatlı badem evigen karıştırıp yapabilirsin bi onu yap bi de zeytintağı bal yumurta maskesi yap bunlar çok toparlar saçlarını ben yakmıştım komple böyle topladım

Stres üzüntü vs her şey etkiliyor insan vücudunu en büyük düsmansa stres saç dökülmesi İcin eger tahlillerin vs normal cıkıyosa eczaneden bemiks bephanthol ve e vitamini ampüllerinden al sampuanına kır birer tane kullan geceleri de cinko takviyesi alıp uyu benimde tahlilleri de bisey cıkmadı doktorum bunları vermişti simdi o kadar dökülüyor normal seyrinde

Mecidefendinin ısırgan sabununu öneririm. Ve saçlarını en fazla hafta da bir yıka

Bizim şansımız bu heralde millet saçının kadrini bilmez türlü zararlı şeyler uygular bi kısmı mahveder kalan bi kısmının da saçına hiçbir şey olmaz
Bizim gibi zararlı şeylerden uzak durmayı sevenlerin de güzel saçları olmaz

X