Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım hiç böyle uzamazdı:)

Beste213

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2019
19
4
33
Arkadaşlar bir yılan yağı kullanıyorum 3 kere sürmeme rağmen kalınlaştı uzadı saç uzatma konusunda patates suyundan başka birşey işe yaramıyordu o da zor geldiği için bırakmıştım ama bu yılan yağı muhteşem:)

O neymiş öyle kesin bilgimi bende kullanayım . Nezaman bir sürede uzuyor peki.

Onu daha önce bende kullanmıştım gerçekten işe yarıyor baya .. bende yeniden baslim en iyisi ☺️

Nasıl kullanıyorsunuz kizlar
Elinize biraz döküp birbirine sürterek yağı ısıtın saç diplerine masaj yapın öyle çok uygulamaya gerek yok. Saçta ne kadar kalırsa o kadar iyi sonra yıkıyorsunuz. Eğer saçlarınız yağlıysa yılan yağı içeren sabunlar var onunla da yıkayabilirsiniz. Ama saçlarınız kuruysa sabun olmaz daha da kurutabilir.

Elinize biraz döküp birbirine sürterek yağı ısıtın saç diplerine masaj yapın öyle çok uygulamaya gerek yok. Saçta ne kadar kalırsa o kadar iyi sonra yıkıyorsunuz. Eğer saçlarınız yağlıysa yılan yağı içeren sabunlar var onunla da yıkayabilirsiniz. Ama saçlarınız kuruysa sabun olmaz daha da kurutabilir.
Teşekkürler

Arkadaşlar bir yılan yağı kullanıyorum 3 kere sürmeme rağmen kalınlaştı uzadı saç uzatma konusunda patates suyundan başka birşey işe yaramıyordu o da zor geldiği için bırakmıştım ama bu yılan yağı muhteşem:)
saçım kalınlaştı demişsiniz benim saçlarım ince telli iyi gelir mi acaba

Bilgi için çok teşekkür ederim, ilk defa duydum yılan yağını, saçlarım aşırı döküldü ve çok inceldi telleri 😞 doktora gittim bir sonuç
Alamadım.
Nerden alabilirim bu yağı, fiyatı ne dir?

X