Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarım rezil halde ! (FOTOLU) YARDIMMM

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Aktardan 5 tl'lik kuru ısırgan al canım.Bundan büyükçe tek elle bir tutam alıp 500ml sıcak suda ağzı kapalı kaynatmadan demle...Yapraklar içindeyken soğut...sonra süzdür ve banyoya bu süzdürdüğün soğuk ısırgan çayı ile gir. Çay koyu yeşildir ve hafif de ıspanak kokar ama kuruduğunda eser kalmıyor. Saçını kremsiz tıbbi bir şampuanla yıka durula sonra hiç krem falan sürme..Sadece bu çayı komple boca et saçlarına ve diplerine, sonra biraz da olsa friksiyon yap, fazlasını sık AMA SAKIN DURULAMA CANIM, DURULARSAN HİÇBİR MANASI KALMIYOR...Sonra kuruduğunda ve hafif nemli iken normal ev tipi kurutma veya maşa uygulayabilirsin maşa için de yağlandırmadan koruyucu bir tabaka yaratıyor..

Saçlarımın dökülmesini anındda durdurdu...Saçım kaliteli hale geldi, parlıyor ve ben de şu anda sarı saçlıyım bilirsin sarı saçın zorluklarını... Saç çıkarıyor da saç tellerini de nemli ve daha kalın hale getiriyor...Saç diplerin çabuk yağlanmıyor ama nemli de kalıyor saç, saç uçlarındaki kuruma gidiyor..

Benim deneyimlediklerim bunlar ve seninle aynı tip hikayem var. Yani gençliğimden belli bir yaşa kadar aaa bu renk nasıl olur, kızıl yakışırsa sarı da yakışır falan diyip durdum saçımı çok yıprattım ısırganla toparladım...Ayrıca bunu yazan bir bayanın topiğinden öğrenmiştim o gündüzleri aklıma geldikçe fısfısla saçıma sıkıyorum ayrıca yani banyodan hariç de kulllanıyorum kuru saça diyordu ..Çok iyi geliyor...

Canım bu ısırgan otunun suyuna bir de lavanta suyu ve sinemaki suyu eklesek 3ü uzamada daha etkili olur mu sence? :)

Kesinlikle başkalarını dinleme yok brezilya fönüymüş yok bilmem ne fönüymüş seni çok iyi anlıyorum aynı durumları bende yaşadım kendi saç rengim koyu kumraldı senelerce sarı boyadım açtım saçma sapan işlemler yaptım ve yaktım saçımı koyu boyarsam en çirkin ben olacağım zannederdim hiç öyle olmuyor.Benim tavsiyem anneni dinle saçını kendi rengine boya beyaz tenlisin koyu renkte olsa bu sana yakışır özellikle sana tavsiyem bakır bulundurmayan düz renkler boyaman 4.0 5.0 6.0 gibi sonu 0 la biten renkler alman.sonrada birdaha asla boyama 1-2 sene bekle bu sıradada badem yağı,hindistan cevizi yağı,hint yağı,sarımsak yağı,yılan yağı,susam yağı,çam terabentin,bemiks ampul,bepanthen ampul bunları haftada bir uygularsan toparlarsın diye düşünüyorum anneni dinlemelisin...

Bencede saçlarına artık dokunma derim yanan kısımlarınıda aldır tamamen bi müddet saçlarını toplu kullan biraz kendine geldin saçların daha sonrasında duruma göre biraz daha koyu renge dönebilirsin bence. :KK66:

Kızlar bende saçlarımı 1 aydır düzenli şekilde örüyorum .
Her gece yatmadan önce yıkıyorum havluyla yarım saat falan sarılı bekletiyorum suyunuçekiyor bu sayede saçlarımı havluya sarıl ovalamıyorum artık bu kırıyormuş zaten 5 6 aydırda kurutma makinesi kullanmıyorum hiç .
Her neyse bu şekilde suyunu aldıktan sonra örüyorum çok sıkı olmayacak şekilde sonra sabah kalktıgımda hala nemli oluyor .
Yani saçta suyu hapsediyor suda saçı uzattıgına göre bu şekilde uzuyor yani örgü uzun saatler suyu saca hapsettiğine göre saçında suya ihtiyacı olduğuna göre bu şekilde uzuyor kızlar gerçekten faydası büyük.
Çevremde hangi uzun saçlıya sorduysam duştan sonra saçını ör dedi .
Gün arasındada saçımı açıyorum 1 2 saat kabarında tekrar balık sırtı örüyorum . sonra sıkılınca açıyorum 1 2 saat kabarınca tekrar örüyorum hem masaj gibi hem sıcak yaz günlerinde rahat oluyor .

Benim de saçlarım yandı, çok kuru olduğu için de banyodan sonra nemi gidince elektrik çarpmış gibi kabarıyor. Kendim karışım yaptım, banyodan sonra sürüyorum zaten her gün banyo yapıyorum biraz yumuşattı bir haftadan fazladır, her gün kullanıyorum. Tuhaf bir karışım ama saçım hiç kabarmıyor.

Sen simdi hiçbirşey yaptırma saçına bırak boya aksin dip boya bile yaptırma kendi halinde kalsın bakım yap sadece şampuan olarak Komili yi öneririm ama kremsiz olanı saca iyi geliyor gerçekten. Duzlestirici de sürme hic. Bi zamanlar sacim aşağıdaki fotoğraftaki gibiydi hatta daha gurdu o fotoğrafları Çektirdiğim donemde çok duzlestirici kullanirdim duzlestirici mahfetti beni çok fena inceledi döküldü simdi de az zaten örerek kabrtmaya falan çalışıyorum daha çokmuş gibi durması için ugrasiyorum :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Saçınıza kınayı nasıl yakıyorsunuz acaba?çok uzun süre kına yaktım da kına tarifi yazabilirim.Saçlarınızı gürleştirip kalınlaştırır.

Saçınıza kınayı nasıl yakıyorsunuz acaba?çok uzun süre kına yaktım da kına tarifi yazabilirim.Saçlarınızı gürleştirip kalınlaştırır.
Ben limon suyuyla suyu karistiriyrm kinanin içine dokuyrm, sonra o kınayı altı yedi saat kapta bekletiyrm sacimda uzun tutmaması gerek kalmasın diye bi de limon dokmemin sebebi kona sacima daha cabuk gitsin diye, sacimda da uç dört saat beklerip yikoyrm. Ama tarifi verirsen güzel olur vaktim oldugunda deneyebilirim şimdiden teşekkürler :)

Ben limon suyuyla suyu karistiriyrm kinanin içine dokuyrm, sonra o kınayı altı yedi saat kapta bekletiyrm sacimda uzun tutmaması gerek kalmasın diye bi de limon dokmemin sebebi kona sacima daha cabuk gitsin diye, sacimda da uç dört saat beklerip yikoyrm. Ama tarifi verirsen güzel olur vaktim oldugunda deneyebilirim şimdiden teşekkürler :)
hint kınası mı kullanıyorsunuz?kınanın içine kına taşı koyuyor musunuz?Kına taşı saça pek iyi gelmiyor vve saçtan akmıyor, arınmıyor.

Geçen yıl söüm olacaktı.Saçlarım sarıydı ama boya saçımı çok yıpranmıştı ve benim acilen saçlarıma birşeyler yapmam gerekiyordu.Burada forumda okuyorum boyalı saça kına olmaz diyorlar ama öyle birşey yok gayet de güzel oluyor.Saçıma söze kadar 2-3 kez kına yaktım.Kınadan önce saçlarım boyadan yanmış, maşa tutmaz olmuştu.(Maşayı sadece özel günlerde kullanırım.)
kınadan sonra saçlarım kendine geldi, hem gürleşti, dolgunlaştı hem de çok parladı.Öğrenciyim, arkadaşlarım sınıfta hep saçına ne yapıyorsun diye sorarlardı..Üç arkadaşıma kına yaktım.Üçü de çok memnun kaldı.Tarifi yazayım yalnız benim tarifte kına saçta en az 10 saat bekliyor.Bir de kınann hep aını yerden alınması gerekiyor

Yeşil kına( saçın uzunluğuna ve gürlüğüne göre miktar ayarlanacak

1 tutam ısırgan otu

1 tutam ceviz yaprağı (her iki otun miktarı ve suyun miktarı kınaya göre ayarlanıp ikisi ocakta kaynayacak.Kaynadıktan sonra sıcakkken kına yoğurulacak.Biraz cıvık kıvamda olması gerekiyor)

2 yemek kaşığı çörek otu yağı
2 yemek kaşığı badem yağı
2 yemek kaşığı gliserin
2 yemek kaşığı ceviz yağı
3 yemek kaşığı evde hazurlanmış sarımsaklı zeytinyağı(Bu karışım için gerekenler
500ml saf zeytinyağı, 10-15 adet büyük boy sarımsak.Öncelikle sarımsakları soyup kokusunu alması için sütte kaynatıyoruz.Çok kaynamayacak.1-2 taşım yeterli.Sonrasında sarımsakları yıkayıp soğuttuktan sonra kavonozun dibine doğruyoruz.Üzerine de zeytinyağını ekleyip güneş görmeyen bir yerde 1 hafta bekletiyoruz.Karışımımız 1 hafta sonra kullanıma hazır.Kınanın içine koyarken ısıtmıyorum ama bakım için kullanmam gerektiğinde benmari usulü ısıtıp özellikle saç diplerime sürüp saçımı streçliyorum.Bekleme süresi size kalmış ben en az 5-6 saat bekletiyorum

2 yemek kaşığı muskatlı karanfilli yağ karışımı (Bu karışımı şu şekilde hazırlıyorum.(500ml doğal zeytinyağı, 5-6 adet muskat, bir avuç karanfil.Muskatları rendeleyip kavanozun en altına yerleştiriyorum.Üstüne karanfilleri ekleyip en son zeytinyağını katıp 1 hafta güneş almayan bir yerde bekletiyorum.Daha sonra hem kına yaparken hem de bakım amaçlı kullanıyorum.

Yağları da sıcak kınaya ekleyip sıcakken kınayı saça bolca sürüp başörtüsü takıyorum.Genellikle gece yapıp ertesi gün yıkıyordum.Kına yaktığım arkadaşlarım da öyle yaptılar ama.Kınadan rahatsız olursanız.Boş bir gününüzde kınayı sabah yakıp akşam yıkayabilirsiniz.Bu karışım saçlarımı hızlı uzattı.Kına yaktığım arkadaşlarım da saçlarının hızlı uzadıklarını, çok parladığını söylediler.Ben ilk başta 1 hafta arayla kına yaktım saçlarım toparlansın diye.Sözden sonra 2 haftada bir.Sonrasında ayda bir yakmaya başladım ve saçlarım kına yaktıkça güçlendi dolgunlaştı ve parladı.İnce olan saç tellerim kalınlaştı.Umarım bu karışımın siz de faydasını görürsünüz.

hint kınası mı kullanıyorsunuz?kınanın içine kına taşı koyuyor musunuz?Kına taşı saça pek iyi gelmiyor vve saçtan akmıyor, arınmıyor.

Geçen yıl söüm olacaktı.Saçlarım sarıydı ama boya saçımı çok yıpranmıştı ve benim acilen saçlarıma birşeyler yapmam gerekiyordu.Burada forumda okuyorum boyalı saça kına olmaz diyorlar ama öyle birşey yok gayet de güzel oluyor.Saçıma söze kadar 2-3 kez kına yaktım.Kınadan önce saçlarım boyadan yanmış, maşa tutmaz olmuştu.(Maşayı sadece özel günlerde kullanırım.)
kınadan sonra saçlarım kendine geldi, hem gürleşti, dolgunlaştı hem de çok parladı.Öğrenciyim, arkadaşlarım sınıfta hep saçına ne yapıyorsun diye sorarlardı..Üç arkadaşıma kına yaktım.Üçü de çok memnun kaldı.Tarifi yazayım yalnız benim tarifte kına saçta en az 10 saat bekliyor.Bir de kınann hep aını yerden alınması gerekiyor

Yeşil kına( saçın uzunluğuna ve gürlüğüne göre miktar ayarlanacak

1 tutam ısırgan otu

1 tutam ceviz yaprağı (her iki otun miktarı ve suyun miktarı kınaya göre ayarlanıp ikisi ocakta kaynayacak.Kaynadıktan sonra sıcakkken kına yoğurulacak.Biraz cıvık kıvamda olması gerekiyor)

2 yemek kaşığı çörek otu yağı
2 yemek kaşığı badem yağı
2 yemek kaşığı gliserin
2 yemek kaşığı ceviz yağı
3 yemek kaşığı evde hazurlanmış sarımsaklı zeytinyağı(Bu karışım için gerekenler
500ml saf zeytinyağı, 10-15 adet büyük boy sarımsak.Öncelikle sarımsakları soyup kokusunu alması için sütte kaynatıyoruz.Çok kaynamayacak.1-2 taşım yeterli.Sonrasında sarımsakları yıkayıp soğuttuktan sonra kavonozun dibine doğruyoruz.Üzerine de zeytinyağını ekleyip güneş görmeyen bir yerde 1 hafta bekletiyoruz.Karışımımız 1 hafta sonra kullanıma hazır.Kınanın içine koyarken ısıtmıyorum ama bakım için kullanmam gerektiğinde benmari usulü ısıtıp özellikle saç diplerime sürüp saçımı streçliyorum.Bekleme süresi size kalmış ben en az 5-6 saat bekletiyorum

2 yemek kaşığı muskatlı karanfilli yağ karışımı (Bu karışımı şu şekilde hazırlıyorum.(500ml doğal zeytinyağı, 5-6 adet muskat, bir avuç karanfil.Muskatları rendeleyip kavanozun en altına yerleştiriyorum.Üstüne karanfilleri ekleyip en son zeytinyağını katıp 1 hafta güneş almayan bir yerde bekletiyorum.Daha sonra hem kına yaparken hem de bakım amaçlı kullanıyorum.

Yağları da sıcak kınaya ekleyip sıcakken kınayı saça bolca sürüp başörtüsü takıyorum.Genellikle gece yapıp ertesi gün yıkıyordum.Kına yaktığım arkadaşlarım da öyle yaptılar ama.Kınadan rahatsız olursanız.Boş bir gününüzde kınayı sabah yakıp akşam yıkayabilirsiniz.Bu karışım saçlarımı hızlı uzattı.Kına yaktığım arkadaşlarım da saçlarının hızlı uzadıklarını, çok parladığını söylediler.Ben ilk başta 1 hafta arayla kına yaktım saçlarım toparlansın diye.Sözden sonra 2 haftada bir.Sonrasında ayda bir yakmaya başladım ve saçlarım kına yaktıkça güçlendi dolgunlaştı ve parladı.İnce olan saç tellerim kalınlaştı.Umarım bu karışımın siz de faydasını görürsünüz.

Çok sağolun inşallah fırsat bulup deneyebilirim :) normal kına yakıyorum bu arada hint kinasinda kimyasallar olduğu icin

İnsallahhh sirf çok dokuliyo diye gecen hafta saçlarımi kestirdim

Benim yazdığım tarife uygun hazırlarsan saç dökülmene iyi gelebilir.Kına kullandığım dönemde banyoda 1-2 tel saçım dökülürdü.Tararken de pek dökülmüyordu.Hatta kına yaktığım arkadaşlarım da saçlarının kınayı arındırırken bile dökülmediğini söylediler.Umarım bu soununa da iyi gelir.
ayrıca tarifteki yağlardan ekstra yağ varsa elinde onlardan da katablirsin.Ben elimde barcelino yağ olduğu dönemlerde göz kararı ondan da koyuyordum.

Benim yazdığım tarife uygun hazırlarsan saç dökülmene iyi gelebilir.Kına kullandığım dönemde banyoda 1-2 tel saçım dökülürdü.Tararken de pek dökülmüyordu.Hatta kına yaktığım arkadaşlarım da saçlarının kınayı arındırırken bile dökülmediğini söylediler.Umarım bu soununa da iyi gelir.
ayrıca tarifteki yağlardan ekstra yağ varsa elinde onlardan da katablirsin.Ben elimde barcelino yağ olduğu dönemlerde göz kararı ondan da koyuyordum.
İnşallah deneyebilirim yakında ısırgan kurune başlamayı dusunuyrm bakalım savını kestirfim ama hala çok dökülüyor daha önceleri dökülmesi azalıyordu simdi etki etmedi üstelik her zamankinden daha kısa yaptırdım bende anlamadim valla :)

bence boyayı bırak şekil alması zorsa brezilya fönü yaptır daha sonra hiç elleme doğal haline bırak gitsin arada bir yağlarla filan bakım yap eski haline döner umarım :)

Eki Görüntüle 1178762 böyle simsiyah uzun saçlarım vardı fakat boyaydı çünkü çok beyazım var. Ayrıca kıvırcık olduğu için her gün düzleştiriyordum. Sıkıldım ve rengini açtırdım bakır istiyordum kuaför bakır kahve yaptı. Eki Görüntüle 1178763 beğenmedim ve tekrar rengini açtırdım, bakır yaptırdım. Eki Görüntüle 1178764 fakat çok akıyordu en fazla 2 ay dayanabildim Eki Görüntüle 1178765 kuaförüme bu kadar çok akmasına dayanamadığımı başka bi renk istediğimi söyledim oda açık karamel yapalım dedi. Bende açık bi renk sanıyordum kabul ettim ama resmen kahve yaptı. Eki Görüntüle 1178766 sinirlendim çünkü açık renk istiyordum. Tatilde renk aktı bazı yerler sarıya kadar gitti şu şekilde ; Eki Görüntüle 1178767 bende madem açık renk istiyorum sarı yapayım dedim. Ahh ne cesaret; marketten 3 kutu kolestonun açıcısını aldım kendim açtım. Düzensiz oldu kuaförümde sarı boyaya boyaya oturur dedi. İlk boyadığımızda böyle oldu Eki Görüntüle 1178769 sevdim ve devam ettim aylarca full boyattım. Sırf evime yakın diye bi kuaföre gittim. Şu saçlarımı; Eki Görüntüle 1178770 resmen platin yaptı. Saçlarım inceldi ve kırılmaya başladı. Kısaldıkça kısaldı. Annemin profosyonel kuaförüne gittim. Eki Görüntüle 1178771 koyu renk yapmamız gerektiğini söyledi ve saçımı dore kahve yaptı. Eki Görüntüle 1178772 fakat renk ağır geldi kaldıramadım içim bunadı açıkcası. Aktıkça aktı 2-3 hafta içinde geri sarı oldu. Kırılmaya kısalmaya devam ediyordu. Kesmesi gerektiğini söyledi. Kesti ve bal rengi yaptı. Eki Görüntüle 1178775 ilk defa bu kadar kısa kestirdim. Düzleştiriciyi kesinlikle bıraktım ve föne başladım. Kendi sitemdeki kuaföre devam ettim saç aktı bu arada yine sarı oldu. Kuaförde sadece dip boyayarak devam etti. Bu arada şampuan ve krem dışında her duşta loreal absolut saç maskesi, duştan sonra saç ıslakken milk shake, nemliykende morfose argan yağı veya morfose keratin serum kullandım. Eki Görüntüle 1178777 hala azıcık kırıklar vardı ama. Eki Görüntüle 1178778 bu arada 2 kere keratin yaptırdım. Gayet güzel gidiyordu. Son boyatmamdan önce şampuanımı kremimi değiştirdim. Gliss'e başladım. Kullandıklarım şunlardı; Eki Görüntüle 1178781 gerçekten etkisini gördüm. Yumuşattı ve kesinlikle ağırlaştırmadı. 1 hafta önce boyattım saçlarımı boyayı son 5 dk altlara da indirdiler. Yıkandı fön çekildi ve sonunda uçları rezil haldeydi. Yanık resmen 5 cm. Fönden kaynaklı sandım. Eve geldim kendim yıkadım kremledim kuruttum hiç bi sorun yoktu. Kuaförde fön çektirdim yine aynısı. Kızdım. Adam saçtan kaynaklı dedi kesmeliyiz dedi. İnanmadım eve geldim tekrar kendim yıkadım krem maske vs derken kuruttuğumda uçları aynı şekilde rezil haldeydi. Keratine gittim. 24 saat kafada beklemesi gerekiyor onun. Başka bi adam yaptı oda yapamadı bence uçlara pek süremedi keratini.ertesi gün yıkadığımda bazı yerler düzelmişti. Ama bazı uçlar ki bunlar çoğunluk olan kısım, rezildi yanık haldeydi. Mecburen kestirdim. Eki Görüntüle 1178786 ama biraz yanıklar kaldı yinede. Gına geldi yeter artıkkk.... :) kuaför brazilya fönü yapalım dedi. Napmalıyım? Hiç güzel yorumlar okumadım ama kuaför kendinden çok emin. Bu işlem için 450 tl istiyor. 7-8 ay düz olacağını yıpranmicağnı söylüyor. Annem daha kötü olacak diyor ve koyu renk boyatmamı istiyor. Kuaförüm de asla ve asla saçımı full boyatmamı istemiyor işlem görmesin iste sarıdan devam et tek dip boyatarak diyor. Annem ben boyatsamda boyatmasamda sarının saçımı yıptratacağını söylüyor. Saçımı tekrar uzatmak istiyorum. Sarı veya değil hiç bi önemi yok.. Lütfen, uzun yazdım özür dilerim :KK43: ama yardım edin kızlarr. Saçımın kıvırcığınıda kaybettim fön çektirmeden dursam diyorum olmuyor. Bu gün köpükledim bir şeye benzemedi. Napacağım bilmiyorum ! Eki Görüntüle 1178794 düşüncelerinizi bekliyorum. Boyatmlı mıyım ? Ne renge ? Hiç boyatmadan tek dip devam etmem daha mı sağlıklı ? Brazilya fönü yaptırayım mı ? Fönsüz nasıl şekil vereceğim ? ... Bu arada dibimi açıcısız boyayla boyuyorlar.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Canım yaa çok fena olmuş ben sana kina tavsiye ediyorum saçın hala sarı mi bilmiyorum siyah bir kina yap sonra üzerine sürekli doğal yeşil kina yap. Çok sağlıklı olacağından eminim ve sinameki kürü yap haftada bir defa 2saat bekletin ve ya daha fazla ben yaptım omuzda ki saçm 6ay içinde 10santim falan uzadı 8santim daha uzasa tam bel de olacak çok mutluyum ve kina yi daha ihmal etmiyorum çok canlı yapıyor kırıklar gidiyor

Bende yorum yapan birçok kişiyle aynı fikirdeyim gerçekten de güzel saçların varmış ama olan olmuş artık cidden sakın boya yaptırma sacın kendi rengine dönsün (brezilya fönünden bahsetmiyorum bile paranda gider kalan saçların da) bu zaman içinde gliss in oil nutritive diye bir serisi var bence kullanmalısın saçını besler ve yıpranmaları azaltı ben de kullanıyorum oldukça memnunum fön yapmamaya çalış doğal haline bırak cidden

Bende yorum yapan birçok kişiyle aynı fikirdeyim gerçekten de güzel saçların varmış ama olan olmuş artık cidden sakın boya yaptırma sacın kendi rengine dönsün (brezilya fönünden bahsetmiyorum bile paranda gider kalan saçların da) bu zaman içinde gliss in oil nutritive diye bir serisi var bence kullanmalısın saçını besler ve yıpranmaları azaltı ben de kullanıyorum oldukça memnunum fön yapmamaya çalış doğal haline bırak cidden
Dax süpergo yu da aratr canım ona da iyi diyorlar ben deneyeceğim

resimlerin ilk halinden sona dogru gittikçe içim cızladıııııııııı ,:KK61: harika saçlarınn parlakk canlıı saçların ne hale gelmişşş , :KK11: sarıı hiç yakışmamışş kuzumm hiççç, bende 16 yşımda güzelim uzun saçlarımı sarıya boyatarak mahvettim.. kendi haline bıraktım , sonrada kızıl kullanmaya başladım memnunumm. ama malesef o sarıdan sonraa saçlarımın cok uzadıgı söylenemezz... bu arada 4 ve 5 . resmine bayıldımm, yakışmış o renk sana..uğraşma saçlarınlaa doğall bırakk belli yaşın cok büyük degil.. Şimdiden mahvetme :nazar:

Aynı benim durumum, canım sakın bir süre boyatma. Saçına ısı işlemi yapma sakın. Fön makinesiyle dahi kurutma. Kendi haline bırak yağ bakımları yap. Emin ol iki aya gözle görülür toparlanacak. Ben de her rengi yaptım sonuç kısacık saçlar. En son kırmızıdan sarıya döndüm ben evde kendim yapıyorum. Gliss şampuan ve saç kremi kullanma bir işe yaramıyor. Ben onun sadece saç spreyini kullanıyorum banyodan sonra boylarına. Ondan memnunum. Şampuan olarak Restorex al. Çok toparlıyor ve uzatıyorHoppa

X