Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçlarımı Nasıl Kurtardım?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Sizinki cok ekstrem bir durum yanliz...her genetik dokulme bu denli ekstrem degil
Umarim caresini bulursunuz bir an once
Bir aktar vardi burda kendi hazirladiklari yağ kurlerine keratinli biseyler eklerdi o geldi aklima su an ...varsa guvendigin bir aktar danisabilirsin belli mi olur?

Canım sen benim dediğim şekilde yap. İnşaALLAH faydasınu göreceksin.

Evet ekstrem bir durum, ama bu tedavilerle baya korudum saclarimi. Dokulme biraz var hala ama giden geri gelmiyor :))
O yuzden pek inanmiyorum aktar filan. Butun hekimler henuz bunun bir caresi bulunamadi dedi. Geni cekip almak kolay degil.

Oha dun gece benimle kibarca konusan bana iyi geveler dileyen ayni kisi mi? Sabah noldu boyle birbirden sana ruyana mi girdim arkadasim : D

Evet ekstrem bir durum, ama bu tedavilerle baya korudum saclarimi. Dokulme biraz var hala ama giden geri gelmiyor :))
O yuzden pek inanmiyorum aktar filan. Butun hekimler henuz bunun bir caresi bulunamadi dedi. Geni cekip almak kolay degil.
Evet kökü ölmüşse geri gelmez (gerci dermaroller ve sarimsak ile olmek uzere olan kokler canlanirmis denediniz mi )
fakat bebek saclarinizi olsun var olan telleri olsun guclu tutmaya bakin...kokler onemli bakimi birakmayin

Evet kökü ölmüşse geri gelmez (gerci dermaroller ve sarimsak ile olmek uzere olan kokler canlanirmis denediniz mi )
fakat bebek saclarinizi olsun var olan telleri olsun guclu tutmaya bakin...kokler onemli bakimi birakmayin

Sarimsak denedim bir ara. Hem deriye hem de sarimsak ozlu sampuanlar vs. Benim olayim tedaviyi birakinca eeski haline donmesi. Simdi Minoxil yapiyorum. 3 kutu almistim, bitsin belki atarli arkadasin soylediklerini denerim :))

Sarimsak denedim bir ara. Hem deriye hem de sarimsak ozlu sampuanlar vs. Benim olayim tedaviyi birakinca eeski haline donmesi. Simdi Minoxil yapiyorum. 3 kutu almistim, bitsin belki atarli arkadasin soylediklerini denerim :))
Sarimsak sampuani bende de ise yaramaz mesela kac tane denedim ama sarimsak yagi cok ise yaramisti...su kurler iyi hos da sac rengini koyulastiriyor ondan hep duzenli yapasim olmuyordu...gel sende yapalim beraber :)

Sarimsak sampuani bende de ise yaramaz mesela kac tane denedim ama sarimsak yagi cok ise yaramisti...su kurler iyi hos da sac rengini koyulastiriyor ondan hep duzenli yapasim olmuyordu...gel sende yapalim beraber :)

Ben su an yurtdisindayim. Tr gelip malzrmeleri tedarik etmem lazim. Bir de surekliligini saglamam lazim. Gerci benim icin cok zor olmaz. Ama hemen baslayamam.

Sen yeni dogurmadin mi:) normal bu dokulme .. dogumlar cogaldikca abarti oluyobu durum.. bi an once vitamin takviyesi yapmani oneririm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…