Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorum (Fotoğraflı)

Bende seni merak ediyordum, nerelerdesin saçlarını kestirdin mi bakımlar nasıl gidiyor? Hayat nasıl umarım bi sorun yoktur. Özledim valla seni:) yıpratmayan saç tokası ne kullanabiliriz acaba:/
yıpratmayan toka kumaştan, içi lastikli toka.

canım taşınma telaşım falan var, gelemiyorum. çok şükür güzel her şey.

saçlarımı ne kestirebildim ne de bakım yapıyorum.

iki haftadır saçlarım çok dökülmeye başladı. azıcık kaldı. hava, stres, düzensiz beslenme, sebep hangisi bilmiyorum. ama çok da takmıyorum, kestiricem nasıl olsa. bi on santim falan gidecek.

keşke mümkün olsa o kesilen on santimi sana verebilsem:KK200:

yıpratmayan toka kumaştan, içi lastikli toka.

canım taşınma telaşım falan var, gelemiyorum. çok şükür güzel her şey.

saçlarımı ne kestirebildim ne de bakım yapıyorum.

iki haftadır saçlarım çok dökülmeye başladı. azıcık kaldı. hava, stres, düzensiz beslenme, sebep hangisi bilmiyorum. ama çok da takmıyorum, kestiricem nasıl olsa. bi on santim falan gidecek.

keşke mümkün olsa o kesilen on santimi sana verebilsem:KK200:
Ben gratiste himalaya şampuanı aldım proteinli kırılmaya müsait saçlar için dökülmeye de karşıymış sülfatsız, zararlı madderlerin çoğu yok. Belki görmemişsindir önceki yazdıklarımda telaşından, sevdabuzer sevdabuzer önermişti memnunmuş, ama benim daha denemeye fırsatım olmadı, uzun bi süre kullanmam lazım etkisini anlayabilmek için hemen anlaşılmıyor çünkü şampuan değiltirmek kötü aslında.
Yaaa çok teşekkür ederim, düşünmen bile yeter :KK200:

Ben gratiste himalaya şampuanı aldım proteinli kırılmaya müsait saçlar için dökülmeye de karşıymış sülfatsız, zararlı madderlerin çoğu yok. Belki görmemişsindir önceki yazdıklarımda telaşından, sevdabuzer sevdabuzer önermişti memnunmuş, ama benim daha denemeye fırsatım olmadı, uzun bi süre kullanmam lazım etkisini anlayabilmek için hemen anlaşılmıyor çünkü şampuan değiltirmek kötü aslında.
Yaaa çok teşekkür ederim, düşünmen bile yeter :KK200:
sac uzatma ve bakim grubumuz adli koNuda eger okuduysan bu şampuanı hep kullandik ozellikle aritma amacliydi memNun olanda vardi sacimi kazik gibi yapti diyende 200 milyonluk şampuandan daha iyi diyende yani kisiden kisiye değişiyor

sac uzatma ve bakim grubumuz adli koNuda eger okuduysan bu şampuanı hep kullandik ozellikle aritma amacliydi memNun olanda vardi sacimi kazik gibi yapti diyende 200 milyonluk şampuandan daha iyi diyende yani kisiden kisiye değişiyor
Annem denedi yumuşacık oldu diyor

Ben lüks bir kuaföre gitmiştim bana demişti ki havuza denize girmeden önce saç boy ve uçlarına vazelin sür ama denemedim, istersen saç kremi sür çünkü her yerde deniz havuz öncesi krem sürün diyolar yine de sen bilirsin
Tamam canım teşekkürler vazelin her derda deva sabahlarıda kaşlarıma sürüyorum

Saç diplerime karışık bakım yağı(proderm gold), zeytinyağı, dax, çam t esansı, nane yağı, kabak ç yağı ve uçlara zeytinyağı sürdüm bakalım ne zaman yıkıycam

Farkettim de bu konuya ilk zamanlar yaptıklarımı yazmıyormuşum:)

Az önce saçlarımı az şampuanla yıkadım ve restorex maskesini uyguladım, cidden himalaya yumuşak yapıyor. Sonrasında elma sirkesiyle içme suyunu karıştırdığım karışımı saçıma döktüm ve banyodan çıktım.

Eklentiler

• IMG_7168.JPG
    IMG_7168.JPG
    54,8 KB · Görüntüleme: 78
Saç dipleriminden az da olsa küllü kumrallık geliyor, o kadar boyadım ki eski saç rengim koyulmuş sanki :KK43: çok üzüldüm :KK43:
Yine de belki çok uzayınca eski saç rengim gibi olur:/
Bu arada diplerden gelen gürlük durumu, bebek saçlarım bu şekilde

Eklentiler

• IMG_7184.JPG
    IMG_7184.JPG
    50,8 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_7185.JPG
    IMG_7185.JPG
    55,7 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_7186.JPG
    IMG_7186.JPG
    52,7 KB · Görüntüleme: 66
Saçlarımın kuruduktan sonraki rengi ve hali:)

Eklentiler

• IMG_7188.JPG
    IMG_7188.JPG
    102,9 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_7194.JPG
    IMG_7194.JPG
    67,7 KB · Görüntüleme: 63
Dipler canlı canlı maşallah ve evet dip rengi koyu görünür sanırım zamanla eski rengine doner.

Başta çok ugrastirici gelmişti ama şimdi etkisini gördükten sonra hep böyle yaparım, yaglar kesinlikle benmari usulü ertilidiginde olumlu sonuç alınıyor başından berı böyle yapsaydım ahh ahh :kızgın: sevdabuzer sevdabuzer
Ve alıştıkca çok kolay yapılıyor hemen :KK73:

Sanirim midemi üşüttüm yarin iyi hissedersem bakim yapicam çünkü kozmik bakım günü :KK200:

Düşündüm de saçlarımi duzleştirsem sıcak, sampuanlamasam bile şu değiyor boşuna yipratmaya gerek yok, kışın da kardi, yağmuru derken duzlestirmem :))
En fazla ilkbahar sonbaharda düzleştirici uygulanmali bence geri kalan zamanda hep saçlarımızı boşuna yıpratiyruz zaten bozuluyor.

X