Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarımı uzatıyorum (Fotoğraflı)

Karıştırdigim yağları benmari usulü eritip saçlarıma surdum, uclarima zeytinyağı surdum isitip.

Bakımlara bir süre ara veriyorum, bi de böyle deniycem

aybuss aybuss canım kozmik takvimi tamamlayacaksın ama değil mi :KK66:
1 ay yapmıştım, düzenli olarak 1 seneyi aşkın bakım yapıyorum. Hem bir bunalma geldi, hemde kendi haline daha önce hiç bırakmamıştım. Bi böyle bırakayım şimdi ara verdim yani canımm eğer işe yaramazsa bakımlara devam:)

1 ay yapmıştım, düzenli olarak 1 seneyi aşkın bakım yapıyorum. Hem bir bunalma geldi, hemde kendi haline daha önce hiç bırakmamıştım. Bi böyle bırakayım şimdi ara verdim yani canımm eğer işe yaramazsa bakımlara devam:)
Ay hadi bakalım merak ediyorum sonucu :) hindistan cevizi yağı maskesini arada uygula bence yine de, kırılarak kopma olmasın, malum yaz mevsimi saçlar haddinden fazla yıpranıyor canım.

Bu arada senin çıkardığın kozmik takvim bana yaradı desene :KK19:

Ay hadi bakalım merak ediyorum sonucu :) hindistan cevizi yağı maskesini arada uygula bence yine de, kırılarak kopma olmasın, malum yaz mevsimi saçlar haddinden fazla yıpranıyor canım.

Bu arada senin çıkardığın kozmik takvim bana yaradı desene :KK19:
Aynen öyle, ne mutlu bana :KK19:
Ne zaman yağ bakımı yapsam saçlarım dökülüyor :KK64: bi bakalım sonucu merak ediyorum inşallah güzel olur:super:

Merhaba adaşım:anneadayı: ne diycem sana. Benim fikrimce dazla bakım uygulandığı zaman saçlar bir süre sonra yanıt vermez diye biliyorum. Bence saçına neyin iyi geldiğine karar ver bir süre ara ver ve sadece ondan devam et destekleyici olarak argan yada Hindistan falan uygulayabilirsin ama herşeyin fazlası fazla gelebilir. Tek bir şeyden devam edersen daha güzel sonuçlar alabilirsin. Ve ilk günden şimdiye güzel sonuç elde etmişsin bence fark belirgin yani:KK15:

Merhaba adaşım:anneadayı: ne diycem sana. Benim fikrimce dazla bakım uygulandığı zaman saçlar bir süre sonra yanıt vermez diye biliyorum. Bence saçına neyin iyi geldiğine karar ver bir süre ara ver ve sadece ondan devam et destekleyici olarak argan yada Hindistan falan uygulayabilirsin ama herşeyin fazlası fazla gelebilir. Tek bir şeyden devam edersen daha güzel sonuçlar alabilirsin. Ve ilk günden şimdiye güzel sonuç elde etmişsin bence fark belirgin yani:KK15:
Merhaba adaşım:KK5: Uzun bir süre hiç ara vermedim, max.15 gün ara vermişimdir. 1 ay bile ara verebilirim o 1 ayda saçlarımın ne kadar uzayıp uzamadığına bağlı şimdilik bakımlara devam etmem, bana sanki yağları yaptıkça uzamıyormuş boşua yapıyormuşum gibi geliyor :/ bi de böyle deneyeyim, inşallah bu arada uzar da bende çok fazla kafama takmam artık :KK49: şimdilik ıslak saça urban diplere tonik ve uçlara serum(keratinlisi) , selective ammino keratin(bu büyük ihtimalle arada biter) ve sülfatsız himalaya şampuanımla devam ediyorum. Ya restorex maske ya da urban keratin biotinli kremimi sürüyoeum duşta. Şimdilik sadece bunları ypıyorum.

Saçlarımı yıkayıp kuruttum, selective ammino keratin maskeyi sürdüm ve iyice kuruttum bu arada bu ürün bitti. Artık elimdekiler bitmeden yeni bir şeyler almamaya karar verdim, şampuanım bitse de aynı şampuanı alırım.

Çok mu şey istiyorum :KK70:

Eklentiler

• images (3).jpg
    images (3).jpg
    22 KB · Görüntüleme: 63
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    21,2 KB · Görüntüleme: 61
  • düz3.jpg
    düz3.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 65
  • images (2).jpg
    images (2).jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 60
  • 6y9qfl84.jpg
    6y9qfl84.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 68
  • images.jpg
    images.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 57
Merhabalar 3 senedir sacim kısacık çünkü yaktılar, kısa kestiler. Şekle sokmak için duzlestiriciye sarildim. Uzadıkça yine yandı kesildi. Hep ayni boyda. Kafam Dank etti, bu duzlestiriciyle olmaz dedim. Perşembe günü başladım sac uzatmaya. Perşembe sinameki kuru yaptım. Cuma supergro 1 gece beklettim. Dun de ısırgan oyuna bilumum sac uzatan ne kadar yağ varsa kattim. 4 gün dinlendirecegim. Barcelino yagi sipariş ettim. Bunlar uzatır mi yaaa :KK43:(((( nolur birşey söyleyin çok baktım kafaya. Kulağında Saclarim yanik yanik.Duzlestiriciyi bıraktım .

:KK36:
Merhabalar 3 senedir sacim kısacık çünkü yaktılar, kısa kestiler. Şekle sokmak için duzlestiriciye sarildim. Uzadıkça yine yandı kesildi. Hep ayni boyda. Kafam Dank etti, bu duzlestiriciyle olmaz dedim. Perşembe günü başladım sac uzatmaya. Perşembe sinameki kuru yaptım. Cuma supergro 1 gece beklettim. Dun de ısırgan oyuna bilumum sac uzatan ne kadar yağ varsa kattim. 4 gün dinlendirecegim. Barcelino yagi sipariş ettim. Bunlar uzatır mi yaaa :KK43:(((( nolur birşey söyleyin çok baktım kafaya. Kulağında Saclarim yanik yanik.Duzlestiriciyi bıraktım .
Düzleştiriciyi ve başın ağrımazsa saç kurutmayı bırak, kendi halinde kurusun. Benim yaptığım gibi her şeyi ne bulduysan saçına sürme düzenli yap :KK70: mesela barcelinoyu aktardan alsan daha güvenilirdi, sahteleri de varmış. Amblemi falan var mı bak alınca. Benim saçımı çok güzel uzatmıştı o, hatta diyorum bu elimdekiler bitince onu alırım:) veee en önemlisi hepsinden 1 er çay kaşığı ya da tatlı kaşığı alıp bi yere koy mesela küçük kase gibi(küçük dondurma kasesi vs.) ve cezvenin içine su doldur o kaseyi cezvenin istüne koy ve ocağa koy kaynamadan sadece kskt. Buna benmari usulüdyolar ben en çlk böyle ısıttığımds yağlardan verim aldım. Bunu haftada 2 kere yap mesela, sinameki kürünü dd haftada 1 yap. 2 ay geçsim 2 hafta mola ver. Saçlarını uzattıysa devam et uzatmadıysa başka şeyler deneriz, çünkü her şey her saça iyi gelmiyor maalesef :KK43: biz burda onu anladık:) ama eminim bunlrla saçların hızlı uzar ve fotoğraf ekle konunu aç fotoğraflarla takip edelim uzamayı. Sorun olursa burdayız, başarılar :KK36:

2 haftadır ara vermiştim bilmiyorum ne yapıcam kafam karışık:)

X