Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı uzatacak %100 yöntem : MAYONEZ :)

burcak_26

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2013
410
110
Evet yanlış duymadınıız :) Mayonezle saçlarınız çok hızlı uzayacak.
Yok artık dediğinizi duyar gibiyim :p Ama unutmayın ki mayonezin içinde yumurta, sirke gibi ürünler var..
Kendim denedim, test ettim ve onayladıım :)
Aynı zamanda bu kür sadece saçlarınızı uzatmıyor; yumuşacık yapıyor :)

Nasıl uygulayacağız diyenlere ;

bir kabın içine mayonez ve biraz zeytinyağı (isteğe bağlı) koyup karıştırıyoruz.
Saçımıza güzelce sürüyoruz ve masaj yapıyoruz. Diplere uçlara her yere sürüüün :)
Daha sonra başınıza ameliyat bonelerinden varsa yada yoksa benim gibi poşet geçirip arkadan tokayla tutturun :)
Ve 1-2 saat bekleyin.
Duşa girip yıkayabilirsiniz saçlarınızı. yıkarken şampuan kullanın ki iyice temizlensin mayonez.

Haftada 1 yapmanız yeterlidir.
Ben yaklaşık 3 defa falan yaptım. Ve gözle görülür bi uzama oldu :) Daha da devam ediceğim.
Hiç bi zararı yok.
evinde mayonezi olup da denemeyen kalmasııııııııııın ! :KK70:

Son düzenleme:
Evet yanlış duymadınıız :) Mayonezle saçlarınız çok hızlı uzayacak.
Yok artık dediğinizi duyar gibiyim :p Ama unutmayın ki mayonezin içinde yumurta, sirke gibi ürünler var..
Kendim denedim, test ettim ve onayladıım :)
Aynı zamanda bu kür sadece saçlarınızı uzatmıyor; yumuşacık yapıyor :)

Nasıl uygulayacağız diyenlere ;

bir kabın içine mayonez ve biraz zeytinyağı (isteğe bağlı) koyup karıştırıyoruz.
Saçımıza güzelce sürüyoruz ve masaj yapıyoruz. Diplere uçlara her yere sürüüün :)
Daha sonra başınıza ameliyat bonelerinden varsa yada yoksa benim gibi poşet geçirip arkadan tokayla tutturun :)
Ve 1-2 saat bekleyin.
Duşa girip yıkayabilirsiniz saçlarınızı. yıkarken şampuan kullanın ki iyice temizlensin mayonez.

Haftada 1 yapmanız yeterlidir.
Ben yaklaşık 3 defa falan yaptım. Ve gözle görülür bi uzama oldu :) Daha da devam ediceğim.
Hiç bi zararı yok.
evinde mayonezi olup da denemeyen kalmasııııııııııın ! :KK70:

paylaşım için teşekkürler. acaba saçta koku kalıyor mu ve boyalı saçta bir değişiklik yapar mı? :KK1:

paylaşım için teşekkürler. acaba saçta koku kalıyor mu ve boyalı saçta bir değişiklik yapar mı? :KK1:

ilk yıkayınca biraz kokuyor gibi ama şampuanınız güzel kokuyorsa üstesinden gelir :)
Bir de ben saçlarıma parfüm sıkarım. Sizde deneyebilirsiniz :)

Boyalı saça bişey yapacağını sanmam ama yine de tam bilmiyorum :)
deneyin bence :)

Deneyenler sonuçlarını yazsıın kızlaar

kuaförümde mayonezi önerdi.ilk defa ondan duymuştum hatta dalga geçti sandım ilk başta ama mantıklı..

mayonez yenir ama kuscam galiba:44: evet içeriği itibariyle mantıklı ama yağlıdır zaten üzerine niye bir daha zeytinyağı hayatta yapamam ama mantıklı geldi bana..

Kizlar ben de dun havuc ve yumurta karisimi kullanmaya basladim bu uzatma olayi icin.. Onun altinda da cok olumlu yorumlar vardi. Sizce mayonezi mi yapmaliyim havucu mu??

ben çok memnun kaldım vallaha kızlar. Bence denemekten zarar çıkmaz. :)
ama bıraktım artık, çünkü bi müddet sonra saçı yoruyor..
Şimdi serbest bıraktım :)

bende kuaförlük kursuna başladım ve bu mayonezi orda söylediler ya gerçekten uzatıyormu bende denemek istiyorum

deneyenler sonuçları yazsın kızlaar :)
Bu arada hemen 1 kere yapmakla çok fark etmez. her hafta sürmeniz lazım :)

evde yapılan mayonezle olur mu acaba dun evde yapılan çok kolay bir mayonez tarifi öğrendim de hemde katkısız o olur mu acaba :KK17:

Kızlar denemekten zarar gelmez ama bi gözümüzle görmemiz lazım, saçlarınızı öncesi ve sonrası halini görsek hiçte fena olmaz.

haklısınız aslında keşke çekseydim.
Ama ben kapalı bir bayanım. İnternete açık halimi koyamam üzgününüm :\
Ama inanın ben baya faydasını gördüm. :)

X