Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı uzatacak %100 yöntem : MAYONEZ :)

Mayoneze inanıyorum, çünkü içinde saçımızın ihtiyacı olan herşey var. çiğ yumurta,sirke,hardal,zeytin yağı,sarımsak vb.bunların saça faydaları zaten biliniyor.bu maske boyalı ve hasar görmüş saçlar için,yabancı ülkede yapılan video da izledim.içindekiler kısmı her mayoneze göre farklıdır.ben bu saydıklarımın hepsini içinde barındırandan almayı düşünüyorum kesinlikle tavsiye ediyorum arkadaşlar denemeliyiz.:KK73::KK73::KK73:

Bilimsel veriler nedir bacım.uzama diyorsunda ne kadar kac mm kac cm, resim neden yok?

Bu formülü ablam denedi ve inanılmaz bi şekilde saç yumuşacık oldu çok şaşırdım ve kötü kokmasın diye 4 5 damla içine yasemin yağı koymuş ve muhtesem kokuyordu saç bugün deneyecegim bende

Bende denedim bayonezi,gerçekten saçı parlatıyor ama aşırı derecede parlıyo saç,yumuşacık oluyo ve sanki kırıklarını yok ediyomuş gibi oluyor.uzun süre kullanmadım maske amaçlı,1,2 kere falan uygulamıştım,bence mayonez hem pratik hemde etkili bir bakım,hatta içine bakım yağları ilave edilerek daha besleyici hale getirilebilinir.:21:

X