Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarınızı uzatacak %100 yöntem : MAYONEZ :)

Güzelleşmek için kızarmış patates muamelesi yapıyoruz kendimize.İsviçreli bilim adamları uyuyor mu yahu:KK37:

BEN DAHA BUGÜN HAZIR MAYONEZLE YAPTIM BU MASKEYİ . KUAFÖRÜMDE DÜZENLİ OLARAK BAKIM YAPTIRIP PARALARI BAYILA BAYILA Bİ HAL OLDUM EN SON ÇARE DENEMEK İSTEDİM . 3 KAŞIK MAYONEZ , 1 KAŞIK YOĞURT , 2 KAŞIKTA ZEYTİNYAĞI 1 ADETTE YUMURTA KARIŞTIRDIM BİR KAPTA GÜZELCE ÇIRPTIM SACIMA SÜRDÜM İŞ YAPARKEN UNUTMUŞUM 3 SAAT FALAN KALDI SAÇIMDA MASKE 2 ŞAMPUANLAMAYLA ARINDI HEPSI SACIMDAN VE TEK SEFERDE HACİMİDE YUMUSAKLIGIDA PARLAKLIGIDA FARKEDILEBILIR BOYUTTAYDI ARKADASLAR . SACLARIM ORİALDEN ÖYLE BİR YANMISTI KI SADECE ARGAN YAGI KULLANIYORDUM KORKUDAN AMA BUMI HAFTADA BİR YAPMAYI PLANLIYORUM VE TAVSİYE EDİYORUM .

ben mayonezi kendim yapıp deniycem eger bende işe yararsa herkesde işe yarar:) saclarım cok fazla yıprandı

bir aydır her hafta birkez olmakla birlikte yapıyorum uzadı uzamadı diye bakmıyorum ama boyadan yıpranıs saclarımı yumusattıgı kesin

bende haftada 1 kez uyguluyorum. mucizevi bir sekilde uzattı diyemem ama ayda 1 cm uzayan saclarımı 2 cm uzattı diyebilirim :)

ilk defa dün yaptım.uzatır mı bilmem ama güzelce parlatıp yumuşattığı belli.Artık mayonez akımı yapacağım.

bildiğimiz mayonez mi aaaaaaaaaa ? ama çok pis kokuyor ben dayanamam ki

X