Saçma ama utandıran dert

Yıllardır içiyorum sırf ismi içinde bu kadar para vermeye gerek var mıydı diye düşünmeye başladım pandemi bizi ne hale getirdin .d

aynen öyle

ama yıllar önce bir termos bardak aldım

hala taş gibi

o zaman o paraya nasıl kıydım bilmiyorum zira şimdi çooooooooooooooook pahalı geliyor

valla ben bekarken buralarda yoktu starbucks :KK70: evlenip çocuk sahibi olunca da cimrileştimmi,tutumlu mu oldum bilemedim o_O

Bu gorgusuzlugu benden once yapan oldu mu bilemedim 😂sirf sizin icin yaptim aha boyle foto paylasmazsaniz ictiginiz bogazinizda kalir ona gore 😁

Eklentiler

• F7EADF5E-02F0-4188-97AF-3210E00F331B.jpeg
    F7EADF5E-02F0-4188-97AF-3210E00F331B.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 63
Derdiniz bu olsun🤗 Instagram da bazı sayfalarda postlar görüyorum oranın kahvelerini açıklayan falan. Bi araştırın belki denk gelir, sevdiğiniz bi içerik bulur onu sipariş edersiniz. Ben genelde filtre kahve içiyorum, ama canım istemediği zaman ne içeyim diye baristaya soruyorum. Çok güzel yardımcı oluyorlar. Hatta onların önerdiği şeyi beğenmezseniz başka bir şeyle değiştiriyorlar.

Bu gorgusuzlugu benden once yapan oldu mu bilemedim 😂sirf sizin icin yaptim aha boyle foto paylasmazsaniz ictiginiz bogazinizda kalir ona gore 😁

içinde ne var onu da yaz da konu sahibine faydası olsun :bicak::bicak:

bir de sen işte değil misin arkadaş ne işin var elin kahvecisinde

(evden çıkamayan damdan, hasetinden çatlar) :KK62::KK62:

içinde ne var onu da yaz da konu sahibine faydası olsun :bicak::bicak:

bir de sen işte değil misin arkadaş ne işin var elin kahvecisinde

(evden çıkamayan damdan, hasetinden çatlar) :KK62::KK62:
İcinde cok kayda deger bise yok diye seyetmedim,bildigin filtre kahve 😂cuma gunleri yarim calisma var,happy friday kapsaminda eve bile geldim.♥️♥️

İcinde cok kayda deger bise yok diye seyetmedim,bildigin filtre kahve 😂cuma gunleri yarim calisma var,happy friday kapsaminda eve bile geldim.♥️♥️

bak yine yazıyorum

yanında bir kadro yok mu, beni de işe al

maaşının 4 te birine hatta 5 te birine bile gelirim diyorum

ben neden hiç böyle happy friday olan bir yerde çalışamıyorummmmmmm

konu sahibi kusura bakmasın seni buldum

oğlanı kayıt ettirdin mi diye de sorayım

bak yine yazıyorum

yanında bir kadro yok mu, beni de işe al

maaşının 4 te birine hatta 5 te birine bile gelirim diyorum

ben neden hiç böyle happy friday olan bir yerde çalışamıyorummmmmmm

konu sahibi kusura bakmasın seni buldum

oğlanı kayıt ettirdin mi diye de sorayım
Yanimdakiler hepten amele ben gibi 😂
İlk defa boyle bir yerdeyim inan. Normalde tekstilde bulamazsin oyle happy mappy ♥️Anca cuma namazina gidebilirsin o da erkeksen 😂
Kaydettirdim Balattaki Tan’a verdim. Kismet oraymis. Babam Tan cok severdi. Hayatta olsa oglanin elinden tutar oraya giderdi eminim. Onun hayali gercek olsun istedim sacma belki ama. Oyle iste.

Yanimdakiler hepten amele ben gibi 😂
İlk defa boyle bir yerdeyim inan. Normalde tekstilde bulamazsin oyle happy mappy ♥️Anca cuma namazina gidebilirsin o da erkeksen 😂
Kaydettirdim Balattaki Tan’a verdim. Kismet oraymis. Babam Tan cok severdi. Hayatta olsa oglanin elinden tutar oraya giderdi eminim. Onun hayali gercek olsun istedim sacma belki ama. Oyle iste.

iyi olmuş

hem yakın hem de bir ara çokkkk popülerdi

iki üç yıl önce ilk oranın kayıtları dolmuş diye konuşuyorlardı

iyi olmuş

hem yakın hem de bir ara çokkkk popülerdi

iki üç yıl önce ilk oranın kayıtları dolmuş diye konuşuyorlardı
Simdi de ilk dolanlardan biriydi. Erken kayitlarda son gunden bir gun once gittim,kapora verdigim icin yerimi tutmuslar,sonra gelenler kapidan dondu. Fiyat olarak da baktim orta direk kaldi. Cakir,TED,Sahinkaya falan ust segment.

Simdi de ilk dolanlardan biriydi. Erken kayitlarda son gunden bir gun once gittim,kapora verdigim icin yerimi tutmuslar,sonra gelenler kapidan dondu. Fiyat olarak da baktim orta direk kaldi. Cakir,TED,Sahinkaya falan ust segment.

şahinkaya ilk okulu mu pahalı

ortaokulu bizimki ile aynı idi geçen senelerde

bilfen pahalı bir de

bu sene biz rahatız geçen senenin bursu ile devam ediyorlar, peşin ödediğim yemek parasını vs de düşecekler

şahinkaya ilk okulu mu pahalı

ortaokulu bizimki ile aynı idi geçen senelerde

bilfen pahalı bir de

bu sene biz rahatız geçen senenin bursu ile devam ediyorlar, peşin ödediğim yemek parasını vs de düşecekler
Hadi gozun aydin iyisin bu sene desene
Sahinkaya 40 bin dedi bize erken kayitta. Tan Balat daha ucuzdu. Baktiklarimda en ucuzu 3 Martti ama eve uzak diye secmedim. Bizim dernegin okulu biliyorsun,ayri bir okul sectim diye bozuldu herkes hatta.

S saricivciv00 ben o mekanın kahvelerini severim:) Benim favorim nane aromalı mocha (moka). Laktozsuz süt, kremasız ve nane şurubu 1 pomp olacak şekilde seviyorum. Benim eşim de orada sipariş vermekten hiç hoşlanmaz, 50 tane soru soruyorlar diye:)

Merhaba arkadaşlar size bişey sormak istiyorum şu meşhur star*** kahvesi varya.

23 yaşındayım bu güne kdar hiç içmedim nasıl kahveler var ne var hiç bilmiyorum ve utanmaktan hala daha gidip kahve falan alamıyorum. Böyle şekerli yumuşak içim kahveleri daha çok seviyorum. Bana bi yardımcı olsanız ben gitsem ne diyip ne alırım acaba

Biraz saçma kusura bakmayın ama gerçekten beni utandırıyor
White mocha (vayt moka) :) Tavsiyesi olmayan ve boş yorum yapanları takma lütfen.

Adabı vardır sıtarbaks kahvesi içmenin. Öyle bir anda alıp içmeyeceksin. Gugıldan isimlerinin okunuşunu açıp ezberleyeceksin önce. Sırada beklerken cool davranacak, sesli biçimde düşüneceksin. İngilizce isimleri olan o muhteşem tatları sesli şekilde söyleyip acaba hangisini içsem yeaa diyeceksin ki oranın müdavimi olduğun düşünülsün.

Orada çalışanlar a101 kasiyeri değil, hepsi ordinaryüs. Zaten hal ve tavırlarından belli oluyor, anlarsın.

Mesela ben sıtarbaks çakması bir kahveciye gitmiştim. Kasada duran hanım ablanın o kadar itici bir tavrı vardı ki, hususi olarak tüm kahveleri tek tek sorup filtre kahve istemiştim sonunda. Küçük boy diyorum "small yani" diyor. Hayır küçük boy diye delirttim sefam olsun. Niye rezil olayım yahu, kendi ülkemde kendi dilimi konuşuyorum bu yüzden rezil mi olacağım? Böyle yazınca sıtarbaks aşıkları şey diyor mesela "uff ne alakası var gitme o zaman oraya niye çıkıntılık yapıyorsun" yavrum mecbur kalmasam kağıt bardakta iğrenç kahveleri tercih etmem zaten de alternatif yoktu o zaman. Çıkıntılık dedikleri de küçük boy istiyorum demek. Küçük diycem hadi bakalım.

Bu kadar takılmayın saçma sapan mevzulara. Hadi diyelim rezil oldunuz, eee? Kim ki onlar. Yüksek Lisans tezini sunarken mi rezil oluyorsunuz? Allahın kağıt bardaklı kahvecisinde rezil olsan ne olacak? Raad olun raad.

Tan balatın kayıt kabulu mart ta değilmi? Nasıl dolmuş ki şimdiden? Biz de kek gibi mart sınavını bekliyoruz.

X