Saçta egzema

ayred43

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2018
33
20
26
Merhabalar bende yaklaşık 1 yıldır egzema var .ve bir kaç defa doktora gittim verilen ilaçlar çook fazla işe yaramadı .
Benim saçlarımda kabuklanma olmuyor saç diplerimde ağrı oluyor yanıyor ve saç dökülmesi var .egzema olan ve iyileşen kişiler kullandığı ürünlerden bahsederse çook sevinirim

Bende de var 1 senedir...pek bısey kullanmadım aslında.. Suan gebe oldugum ıcın maşa vs cok yapmıyorum dolayısı ıle spray boya vs de kullanmıyorum bıraz azaldı ama tam olarak gecmedi.

Bende kabuklanma var sadece acıda oluyordu ılk zamanlar suanda hıc yok

Ben mezoterapi ve prp yaptırmıştım ama herkeste işe yarar mı bilemiyorum.Gecmis olsun

Bende de var 1 senedir...pek bısey kullanmadım aslında.. Suan gebe oldugum ıcın maşa vs cok yapmıyorum dolayısı ıle spray boya vs de kullanmıyorum bıraz azaldı ama tam olarak gecmedi.
Peki saçlarınız da dökülme oluyormu oluyorsa nasıl önlemler alıyorsunuz.
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Peki saçlarınız da dökülme oluyormu oluyorsa nasıl önlemler alıyorsunuz.
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim

Evet oldu hatta ilginçki minik minik kırıklar buluyordum yastıgımda sabahları oyle boyle degıl ama psıkolojım bozulmustu.. Vıtamınsızlk te vardı bende sonra bıraz yemeye basladım azar azar toparladı...

Yama testi yaptırın neye alerjiniz var öğrenin ellerimde egzama var nikel cobalt parabene alerjim varmis sizinde alerjiniz olabilir

Benim de eşimde var seboreik dermatit saç diplerinde ve cildinde pullanmalar oluyor cildi için ardıç katranı sabunu kullanıyor aktardan aldık ondan çok memnun saçı için de head and shoulders ın bi şampuanı var clinical strenght diye internetten onu aldık iyi yorumlar yapılmış bakalım iyi gelecek mi saçı için. doğal yöntem olarak sirkeli su duymuştum bi araştırın isterseniz googledan

Merhabalar bende yaklaşık 1 yıldır egzema var .ve bir kaç defa doktora gittim verilen ilaçlar çook fazla işe yaramadı .
Benim saçlarımda kabuklanma olmuyor saç diplerimde ağrı oluyor yanıyor ve saç dökülmesi var .egzema olan ve iyileşen kişiler kullandığı ürünlerden bahsederse çook sevinirim
Bende yaşadım aynı sorunu benimki başlangıçtır. Çok araştırdım ve gümüş suyunda buldum çözümü. Oral ve sprey olarak yaptırıp kullandım. Sonuc derseniz suan hiçbir şikayetim kalmadı 😊

X