Sadece okuyup düşüncenizi söyleyin..

beni en çok üzen şeylerden biri de bunca zamandır basit bi kızmış gibi gözükmem. bunu bile bile devam etmiş olmam da artık beni ne olarak gösteriyo düşünmek bile istemiyorum..
inanın bu yazıyı yazarken bile kendimden nefret ettim. bazı yerlerde yaptıklarımda çok haklıymışım gibi düşündüm.yarın öbür gün o haklı olduğumu sandığım şeyler saçma gelcek büyük ihtimalle-bu dönemlerde bigün düşündüğüm diğerini tutmuyo..

bu arada arkadaşlar yorumlarınız için gerçekten çok teşekkür ederim hepsini düşüncem sanırım artık bundan kurtulmanın vakti geldi.. bi anlamda gözümü açmış oldunuz artık tarafsız olarak durumumu değerlendirebilirim..

cok fazla karısık bir ilişkiymiş bence bu beraberlik-deneme yapalım falan filan hoş olmamıs suyu cıkmıs herseyin bence gorusme bu karıısklık seni dahada kotu etkiler

valla okudum ve uzuldum arkadasim senin icin..
sevgi ask cinsellik ve arkadaslik.. bu dordunun arasinda donup duruyorsun sen yavrum..
bir kere o deneyim i yasadiktan sonra o adami unut,. biraz uckurunun sevdasinda o adam ben sana soyliyim.. yani demis ya ilk opusmeden sonra simdi bitti diye.. iste iliskiden sonra da simdi bitti olmasa icimde kalicakti gibi biseyler zirvalamasi sana cok yuksek ihtimal..
arkadasliktan bahsetmissin.. ama bana kalirsa bir arkadasliktan cok seni somurmek bu biraz..
yazik sana yahu sen bunlari mi hakediyosun? sadece bitirilme amacli bir opusme, deneme amacli bir beraberlik.. bunlar sana gore mi?
kaldi ki bunlarii duymaya nasil tahammul ediyosun.. emeinim cok seviyosundur hangimiz lisede iken kor kutuk asik olmadik ki.. hangimiz neleri goze almadik ki.. ama iste omur boyu yasamak istemedigin pismanlaklari tam bu zamanlarda yaptik cogumuzda..
bunlarda eksik yanlis goruyosunki sen de buraya konu acmissin zaten degilse gider istedigini yapardin..
ne arkadaslik ne iliski.. birak gitsin ne hali varsa gorsun.. sana seni hayatinda 1. siraya oturtacak ve hayatindaki en guzelseymis gibi bir beraberlik yasatacak insani bul derim..
akilli bir kizsin umarim hata yapmazsin..

valla okudum ve uzuldum arkadasim senin icin..
sevgi ask cinsellik ve arkadaslik.. bu dordunun arasinda donup duruyorsun sen yavrum..
bir kere o deneyim i yasadiktan sonra o adami unut,. biraz uckurunun sevdasinda o adam ben sana soyliyim.. yani demis ya ilk opusmeden sonra simdi bitti diye.. iste iliskiden sonra da simdi bitti olmasa icimde kalicakti gibi biseyler zirvalamasi sana cok yuksek ihtimal..
arkadasliktan bahsetmissin.. ama bana kalirsa bir arkadasliktan cok seni somurmek bu biraz..
yazik sana yahu sen bunlari mi hakediyosun? sadece bitirilme amacli bir opusme, deneme amacli bir beraberlik.. bunlar sana gore mi?
kaldi ki bunlarii duymaya nasil tahammul ediyosun.. emeinim cok seviyosundur hangimiz lisede iken kor kutuk asik olmadik ki.. hangimiz neleri goze almadik ki.. ama iste omur boyu yasamak istemedigin pismanlaklari tam bu zamanlarda yaptik cogumuzda..
bunlarda eksik yanlis goruyosunki sen de buraya konu acmissin zaten degilse gider istedigini yapardin..
ne arkadaslik ne iliski.. birak gitsin ne hali varsa gorsun.. sana seni hayatinda 1. siraya oturtacak ve hayatindaki en guzelseymis gibi bir beraberlik yasatacak insani bul derim..
akilli bir kizsin umarim hata yapmazsin..

haklısın zaten ben de nasıl tahammul ettigimi hala anlayamıyorum. zaten tüm o deneme çalışmaları falan onlar tamamen bitti bunu ona da söyledim. sadece bu kadar süredir bırakmayı çok denedim ama her seferinde başarısız olunca ben de dayanamadım ve yazdım buraya..

haklısın zaten ben de nasıl tahammul ettigimi hala anlayamıyorum. zaten tüm o deneme çalışmaları falan onlar tamamen bitti bunu ona da söyledim. sadece bu kadar süredir bırakmayı çok denedim ama her seferinde başarısız olunca ben de dayanamadım ve yazdım buraya..

içini döktün fikir aldın iyi ettin bence.Fikirlerden sonra yolunu da çizdin bugünün karlısı sensin a.s.

karsina sana her anlamda cok deger bir adam ciktiginda bugunler icin nasil tahammul etmsim nasil kabul etmism diyeceksin emin ol.
ask bu degil canim hatta cinsellik birliktelik kesinlikle bu degil.. tek tarafli bir sevgi ile bu isler yapilmaz.. sen onunla en mahremini paylasirken yuregin kut kut atarken o zevkinin derdinde ise cok ama cok kirilirsin.. bunu kendine yasatma..
birakicaksin.. en once onunla arkadasligi birakicaksin ve hayatine yeni bi yon cizeceksin..
basarisiz olsan dahi kendi icinde cok zorlansan dahi ona belli etmiceksin..
gururuna sigin.. cogu kadin bnlari grursuzluk sayar.. sen de gururuna dus..
ona istedigi arkadasligida birlikteligie de verme..
kac yasindasin bilmiyorum profilinde lise yaziyo dogru mu onu da bilmiyorum.
eger dogru ise etrafina bak.. gozunu ondan cevir derim..

hepinize çok teşekkür ederim sanırım kararımı verdim. bundan dönmemek için de sürekli bu sayfayı açıp her birinizin fikrini teker teker okuyup yeniden ve yeniden değerlendircem. umarım sonunda kurtulabilirim.

Bence sen yine devam edersin bu sacma sapan oyuna. Çünkü aslında onun istediğini sende istiyosun yoksa bunun sakasını dahi yapmazdın ( intikam icinde olsa ) Hatta bırak sakasını seninle bu sekilde konusmasına sana yaklasmasına asla izin vermezdin. Lütfen su yazdıgın yazıyı sanki bi baskası yasamıs gibi oku ve kendine gel

Bence sen yine devam edersin bu sacma sapan oyuna. Çünkü aslında onun istediğini sende istiyosun yoksa bunun sakasını dahi yapmazdın ( intikam icinde olsa ) Hatta bırak sakasını seninle bu sekilde konusmasına sana yaklasmasına asla izin vermezdin. Lütfen su yazdıgın yazıyı sanki bi baskası yasamıs gibi oku ve kendine gel

devam etceğimi sanmıyorum sonuçta bu kadar kişinin bi bildikleri var ki söylüyorlar.
ya elbette bazı anlarda etkileniyorum ama fazla ileri gitmeden hemen duygularımı bi kenara itip mantığımı harekete geçirmeye çalışıyorum. zaten bu sayede o büyük hatayı yapmadım. ve her zaman "iyi ki yapmamışım" diyorum. kendimi bu kadar kaptırmasaydım keşke.. ama keşkelerle yaşadığım şeyleri geri alamam bu yüzden bu durumdan kurtulup yeni bi başlangıç daha iyi olur.

ışte bazen öyle bi an gelir engel olamazsın. Duygularını bi kenara itmeyi bırak tıpkı seni öptügündeki gibi karsılık vermeye bile baslarsın . Dikkatli olmalısın , asıksın , seviyosun kendine tam anlamıyla güvenme. Ben yapmam ben istemem mantıgı olmasın cünkü ask bambaska bişey . En olmaz dediğin sey bile o an cok mantıklı gelebilir. Bunun yerine onunla yakınlasabilecegin ortamlardan uzak dur derim . Ondn uzak dur demek isterdim ama :) Umarım basarırsın

Yapma be canım(!)
Bu kadar saf olma lütfen:eek:lmaz:
Yazını baştan sona okudum ve gayet düzgün cümleler kurmuşsun..Tek eksik kendine engel olamıyorsun ya başkasıyla çıkan ve sana arkadaş gözüyle bakan birini nasıl öpüyorsun sen

Adamın tek amacı (afadersin çok üzgünüm) seninle vakit geçirmek ve senden faydalanmak bu istediğini verme ona aileni düşün biraz neden her çağırdığında gidiyorsun ne kadar yanında olsa da öyle bir arkadaş olmaz başka arkadaş mı yok allah aşkına...

Ne demek deneyeceğiz?:1shok: Böyle arkadaş oolllmaaazz tek düşündüğü senden faydalanmak bırak arkadaşlığı bir kenara zaten bahsettiğin şey bir arkadaşlık değil kendini boşuna kandırıyorsun sen..

Madem fikir istedin vermek boynumun borcu oldu bak gör burdaki herkeste buna benzer yorumlar yapacak..
Kesinlikle gitme kendine yeni bir yol çiz ilerde hatırlayıp zaten pişman olacaksın bu yaşadıklarına.Yaşananlara daha fazla şeyler katma sakın derhal kendine gel:mymeka:

Çok basit ve etkili bir yöntem no değişilir no silinir aynı ortamlara gidilmez..
Msn silinir msn değiştirilir .Tabi bu arada geri dönüşümü olmayacak şekilde her şey iptal edilir yoksa dayanamaz sil baştan olur...

Iste simdiden basliyor bu oyunlar ...bir yandan senle diger yandan ciktigi kizla onun tabiri ile deniyor beyfendi güzelce herseyi... :kahve:

Ne buluyorsunuz bu nuri alco kilikli erkeklerden inanki anlayamiyorum ama her ne olursa olsun, onunla yaptiklarindan sonra kendinen nefret ediyorsan bu arkadaslikta iyi birsey olamaz güzelim...:nazar:

Onu tamamen hayatindan cikarmani tavsiye ederim...yoksa günün birinde senin ona karsi olan zaafindan ne yapip edip yararlanacak.....kaninin en kaynar yaslarindasin simdi ilerde daha cok pismanlik duymaman, daha cok kendinden nefret etmemen icin sen yoluna ben yoluma de ve bitir bu sacma sapan arkadasligi...:kahve:

bu ten uyumuyla alakalı bır durum sanırım kokusuna,karsında durusuna dayanamıyorsun.Bu tur ılıskıler bır sure sonra saplantı halını alıyo.Zaman herseyın ılacı kendıne yazık etme ve vaktı kaybetmeden kurtul derım ben.Yazık sanada.Inan kendıne geldıgınde onunla kaybettıgıne sana kaybettırdıklerıne o kadar cok uzuleceksınkı... daha fazla uzulmemek ıcın bence ılerı gıtme..

hepinize çok teşekkür ederim sanırım kararımı verdim. bundan dönmemek için de sürekli bu sayfayı açıp her birinizin fikrini teker teker okuyup yeniden ve yeniden değerlendircem. umarım sonunda kurtulabilirim.

Canım sen buradaki yazılanları 3 gün okursun 5 gün okursun,
Önemli olan kendi verdiğin kararın arkasında durabilmek.
En zayıf anında yine onun yanında bulursun kendini çünkü
Adam resmen bağırıyor,senden beklentim bu diye
Bunu sesli yapmıyor belki ama biz buradan görüyoruz bunu.
Bu tarz adamlar sen birşey yaşamasanda,arkadaş çevresinde nasıl konuşuyordur tahmin edebiliyorum.
Bunlar ileriki yaşamını çok etkileyecek şeyler.
Kocan değil,nişanlın değil,sevgilin hiç değil bu adam
Sadece ten uymu var diye bir ömür yakılırmı o ateşin içinde.
Neden taviz veriyorsun inan anlamış değilim.
Ben seninde onu sevdiğini sanmıyorum.
Işığa koşan kelebekler gibi koşuyosun ona her yandığında sadece
Bir karar ver ve güçlü dur.
Delikanlı olan adam,sana değer veren adam seni tutkuyla öptükten sonra şimdi bitti gibi bir zırvalık yapmaz.
Yarın herşey olup bittikten sonra,zorlamı güzelim kendin istedin der ceketini giyer yine gider bu adam.
Bütün bunlara o ten uyumu için ben razıyım diyorsan hayat senin.
Ama 10 sene sonra kendi teninden nefret edersin bizden söylemesi

kendine niye eziyet ediyorsun o seni açıkca kullanıyor o işi bittiğinde bana asla aramayacakmış gibi geliyor sevgi böyle olmazki ben böyle acayip sevgi görmedim sonunda pişman olacağın şeyler yapma iki kızı birden kullanıyor ama buna siz izin veririyorsunuz niye kenidnizi kullandırıyorsunuz kadın böyle yaparsa erkek tabi kullanır yapma kendini kullandırma onun istediğini ona verme uzaktan sev görmeden sev

arkadaş olarak devam ediyosun.adam denemek için seni öpüyo ve hiçbişey hissetmiyo.yine denemek için ilişkiye girmek istişyo.burda dumura uğradım.bir an önce aklını başına al.seni sevse yaşını yalan söyledin diye ki o öyle duymak istemiş,sana güveni sarsılıp seni sevmekten vazgeçebilirmiydi.
yazdıkların bana bi çocuk oyunu gibi geldi.ama bu insanla arkadaşlığa devam edersen çocuk oyunu olmaktan çıkıp,hayatının akışını değiştirecek bir hataya dönüşücek haberin olsun.aklını başına al

yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile siz zaten sevişiyorsunuz sadece tam birleşmeyi yaşamışsınız.
Bekaret sadece zarın yırtılmış olması demek değildir, Siz bu durumda kendinizi ak görebiliyorsanız bu tamamen kendinizi kandırmaktır.
Arkadaş oldunuzu söylüyorsunuz ya heh işte o da koca bir yalan , sadece beraber olmak için uydurduğunuz bir kılıf
Zira arkadaşlar sevişmezler , şevişenlerde arkadaş değilidirler zaten.
Silkelenip kendinize gelin , böyle davrandığınız müddetçe o kal.ak diye tabir ettiğiniz bayandan farkınız kalmıyacak.

Ben birşey anlamadım yaaaaaaaaaaa :uhm: :uhm: :uhm: mafoldumben mafoldumben :sinifsinif: :sinifsinif:

X