Sadece okuyup düşüncenizi söyleyin..

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama kendini bu kadar kullandırmaya çok mu heveslisin güzel kardeşim. Adam resmen seni aşağılıyor ve sen hala tutup onu sevdiğini söylüyorsun,kaybetmemekten bahsediyorsun.
Adamın umurunda bile değilsin, kusura bakma ama aynen öyle.
Silkelen ve kendine gel.

eğer X olmasaydı savaş derdim sevdiğin için ama
o X i tercih etmiş
onu seçmiş
bunu aklından çıkarma ve görüşme onunla
ilk başlarda çok canın yanar ama 3 gün ölmek
3 ay hergün ölmek ten iyidir

şu işi bitirip yemeğe çıkalım dediği konu en amiyane tabriyle seninle yatmak..
ama adam sanki evdeki masayı tamir etmekten bahsediyor..

o seninle arkadaş kalmak falan istemiyor; arkadaş kalma bahanesi adı altında sürekli sevişmek istiyor..
aklıma gelen ne oldu biliyor musun?
hiç kusura bakma ama;
sevgilisiyle yaşayamadıklarını senle yaşamaya çalışıyor..
yani sen onun için sadece öpüşüp koklaşığı kişisin.
bunun başka açıklaması yok.

ve sen hala ne yapayım diyorsun.
bir adama şaka bile olsa hadi senle birlikte olmaya geldim diyeceksin, sonra da engel olmaya çalışacaksın.
bunun şakasını yapabilme rahatlığın bile ona sürekli adım atma cesareti verir.
ve bu şekilde sevişgen bir arkadaşlığınız olduğu sürece sen istemesen de o son adımı atar bi gün..

aynen istemesen bile bir an gelir karşındaki duramayabilir. bu oyun değil. işte o zaman senin için çok geç olur.

olaya senin açından baktığımda bir defa tenini hissettiğin için sonunu getirmeyi istiyorsun bence
şu 1 nisanla başlayan eylemler hiç olmasaydı bu noktaya gelmezdin
ama şu an aklında bu var, oraya saplandın,
sana tavsiyem, kaç kurtul at kendini biyerlere
gerekiyorsa şehir dışına çık bir süreliğine
bu saplantıdan kurtul, bakış açının sağlıklı olmadığını göreceksin
senin sevdiğin erkeği istediğin belli
ama acı belki fakat daha kesin birşey var, o adam seni istemiyor
sadece seninle beraber olmak istiyor ve sonra arkadaş ayağına yatacak
yani seni sadece ihtiyacı için kullanıcak, buna asla izin vermemelisin
onu nasıl geri alabilirim demişsin, amacın bu olmamalı
ondan nasıl kurtulabilirim olmalıydı doğru soru...
bence bu kurtulunması gereken hastalıklı bir durum, sonra çok pişman olursun çok
emin ol hayatını etkiler, adamla beraber olup onun sadece seni kullandığını gözlerinle gördüğünde
birdaha hiçbir ilişkide güveni yakalayamazsın, evlenemezsin, hatta bir erkekle beraber dahi olamayabilirsin bidaha...

kendimi bir an annen yerine koydum ,kızım olduğunu düşündüm ve kalbim hızla çarptı ,keşke olabilseydim bunu bilebilseydim ve sana gitme diyebilseydim ,sakın sakın bir daha onula görüşme ne olur ,bak üzülen sen olacaksın ...o iş dediğin şey 5 dakika pişmanlığın bir ömür boyu ...

Gitsin Almanyada Helgayla yapsın bu deneysel sevişme eylemini şakkıdı
Sen de o gözü dönmüş ergen kılıklı erkek müsvettesini görme bir daha :nazar:
Umarım başka Saldıray Abilerle karşılaşmazsın bundan sonra,haaa bir de film tadında Nisan 1 şakaları da cııııısssss :eek:lmaz:

Senin ona olan tutkunu keşfetmiş...
Seninle beraber olup,daha sonra biz arkadaşız diyecek..
Parmağını şıklattığında koşa koşa ona partnerlik hizmeti veren bir kız haline mi getirtmek istiyor seni?..
Bu ucuz numaralara arkadaşlık denilmez,arkadaşlar biribrlerini yatağa atmak istemezler....

Anla artık be canım..

bu yazı biraz(!) uzun oldu okumak da biraz zahmet olcak arkadaşlar.. ama eğer okursanız ve en azından görüşlerinizi bildirirseniz benim için gerçekten çok çok anlamlı bir şey yapmış olursunuz.

tam 1 yıl önce (28 temmuz 2008..nasıl unutabilirim ki bu tarihi) biriyle tanıştım. internetten tanışmıştım. daha sonraları uzun uzun konuşmaya başladık. herşey mükemmel gidiyordu. buluşmaya karar verdik ve buluştuğumuz gün birbirimiz için ne kadar uygun olduğumuzu anladık..
gerçekten sorunsuz bir ilişkiydi, benim küçük yalanım dışında.. kendimi 1-2 yaş büyük göstermesem ne olurdu sanki.. aslında ben yaşımı söylememiştim bile, aramızda zaten 3 yaş var. o beni kendinden 1 yaş küçük sanmış.. daha ben bişey söylemeden hem de. ben de ilişkimize zarar gelmesin diye bi süre öğrendiğim bu istemdışı küçük yalanımı sürdürmeye devam ettim..
ekim-kasım ayları.. 1-2 aydır buluşmamak için nedenler arıyordu. ben de saf gibi yalanlarına inanıp tamam başka zaman buluşuruz diyordum. ama " o gün gelemem bu hafta hep doluyum perşembe dersim var cuma da x'le buluşcaz söz vermiştim" gibi şeyler derdi hep. ve ben şimdi hala şaşıyorum kendime o zamanlar o x'le nasıl aralarında bişey olmayacağını düşündüğüm için. ayrıldıktan bir süre sonra anlattığına göre benimle ayrıldığı hafta buluşmuşlar o x'le. zaten 2-3 yıldır tanışıyolardı ve tanıştıklarından beri birbirlerinden hoşlanıyolarmış. bunu en sonunda itiraf etmişler birbirlerine.. ve ilişkileri başlamış. (arkadaşlar her ne kadar seni kesinlikle aldatmadım, ayrıldıktan sonra çıkmaya başladık dese de ben kesinlikle inanmıyorum). durup dururken sinir krizi geçirmeler, okuldaki arkadaşlarıma o kızın fotoğraflarını gösterip "neydi ki eksiğim.." demeler, arkadaşlarım daha "boşver be canım" deyip de (ve bi dalga havasında söylerlerdi hep bunu) bana formalite gereği hafifçe sarılmalarında birden duygulanıp onlara sımsıkı sarılıp saatlerce ağlamalar.. sırf bu yüzden kaç derse girmedim bilmiyorum.. bi şekilde günler geçti geldik şubat ayının sonlarına. artık onsuzluğa alışır gibi olmuştum, ama birden hayatıma geri döndü. arkadaş kimliğiyle tabi.. konuştuk falan ve bir gün okul çıkışı onlara gittim(elbette kötü bi amaç için değil). beraber guitar hero oynadık, konuştuk, yedik,içtik.. kolunu attı bana " bir arkadaşı özlemişim " dedi.. sonra ben tam "belki arkadaş olabiliriz.." diye düşünürken birden beni öpmeye başladı. önce kendimi çekmeye çalıştım ama nefesini boynumda,yüzümde hissedince karşılık verdim. ipek ongun'un kitaplarında şöyle bir tabir vardır: "yıllardır hasret kalmışcasına öpüşüyorduk.." diye. aynen öyleydi. ama sonra birden kendimi çektim "bunu yapmak istemiyorum" dedim sesli düşünce olarak. "madem yapmaman gerekiyordu o zaman neden öpmeme karşılık verdin?" diye sordu. cevap veremedim tabi. sonra birden konuşmaya başladı: "eğer seni son bi kez öpmeseydim tam olarak ayrılmış gibi hissedemezdim ve diğer kızlarla normal ilişkiler yaşayamazdım. ama şimdi tam olarak ayrılmış olduk ve artık o kişilere dönebilirim." dedi. o sözler bana o kadar çok dokundu ki... Tutamadım kendimi birden ona sarıldım ve omzunda ağlamaya başladım. (ne büyük çelişki değil mi?) Sonra gitmem gerek dedim, döndüm eve.. annemden gizli gitmiştim ama bişeyler olduğunu anladı, sakinleştirici ilaçlar aldım doğru ablamın(kuzenim oluyo aslında) evine gittim. saatlerce konuştum, ağladım, içimi döktüm ona.
bu olaydan sonra onunla uzun süre görüşmedik. (arada seninle ilişkiye girmek istiyorum demeleri vardı, sonradan şaka falan dedi ama tek niyeti kızları götürmek olan ergenlik çağındaki erkeklerden bahsediyoruz..) veee gün geldi 1 nisan'a. intikamımı almalıydım belki de. ben de bi arkadaşımı aldım yanıma gittim onlara.(arkadaşım kapıda bekliyodu) habersiz gitmiştim tabi, annesiyle de karşılaşmış oldum.(en berbat yanı buydu sanki..) odasına gittik konuşmaya başladım "bana ilişkiye girmek istiyorum falan diyodun, şaka olsa da olmasa da farketmez, sanırım bunu yapabilirim. hem denemekten zarar çıkmaz değil mi.." dedim. ilk başta inanamadı, hayır yapamam falan dedi.(düşünün içerde de annesi var ve hala o kızla birlikte) en sonunda ikna oldu ve birden beni öpmeye başladı. tam ileri gitmeye çalışırken "1 nisanın kutlu olsun salak.." deyip dudağına tek bi öpücük kondurdum. öylece kaldı orada. dersini verdim diye düşünüyordum. göz göze gelince birden gülmeye başladık ve sonra gene aynı anda sustuk.. gene ve gene aynı anda birbirimize sarılıverdik.. "özlemişim seni" dedik birbirimize.. ama sonra gittim tabiki. akşamsa bi mesaj "sanırım x'ten ayrılcam.." diye. yorum yapmadım ben de..

gelelim taa ilişkimizin başındaki küçük yalanıma.. bigün bi arkadaşımla çok kavga ettik ve kavga ettikten 1 saat sonra telefonumda yaşımı öğrendiğine dair bi mesaj gördüm.. cevap atamadım, saatlerce ağladım. sonra akşam telefonda konuştuk. "senden asıl ayrılış nedenim yaşını bana söylememendi, kimlik bilgilerine bakıp öğrenmiştim. ayrılmamdan korkmuştun, ama ben seviyordum farketmezdi. zaten 3 yaş biliyorsun.. ama yalan söylemenin bedelini ödemiş oldun ve bunlara rağmen ben sana hala güveniyorum, hala arkadaşımsın.." dedi.. sevinmiştim doğrusu..
bugünkü aklım olsa 1 nisan olayını asla yaşamak istemezdim çünkü bu onun aklına bu ilişki fikrini soktu. ciddi ciddi istemeye başlamıştı. birkaç kere onlara gittim (tabiki bir şey yapmadım) sürekli bahanelerle kaçtım. aynı zamanda bunu istemediğimi de söylüyordum. benim için en büyük engel daha genç olmamdı,sonra onunla ilişkimiz olmamasıydı ve ondan sonra da hala x'le devam ediyo oluşlarıydı.(gerçi ona "x de aynı şeyi sana yapsa, başkalarıyla böyle olsa" dediğimde "büyük ihtimalle aldatıyodur zaten" demişti..)
o kızın varlığını bile bile,onun ne kadar aşağlık olduğunu bile bile onunla görüşmeye devam ettim.beni kullandığını da biliyodum.ama sadece 2 saatliğine bile olsa o anlarda o sadece benim oluyodu ve onu çok çok özlüyodum.özlediğim için de tüm bunlara katlanıyodum. beni öpen dudakların (çok afedersiniz arkadaşlar ama) o kaltağa da değdiğini bile umursamıyodum o anlarda. ama artık dayanılmaz bir hal aldı. 2 yakın arkadaşım o x'in de bunları bilmeye hakkı var diyorlardı. ama söyleyemezdim, söz vermiştim ona. o da bana kimseye söylememek için söz vermişti. kaybedemezdim onu..
ama o kötü gün geldi işte.. doğum günüme çağırmıştım onu. fazla ayrıntı vermicem sadece nerdeyse bunu yapıyodum.. ve kendimi çok çok kötü hissettim sonrasında, hala üzüntümü atamadım. şu anda pişmanım ama neyse ki çok çok pişman olcağım şeyler yapmadım. bunların benim evimde olması o kadar kötüydü ki, düşünsenize anılarla sarmalanmış bi yerde (hem de kötü anılar) yaşamak zorundasınız.. başımı çevirip geceleri uyuduğum yatağa baktığımda gözlerimin dolmasını engelleyemiyorum..
aslında bunu yapmak istemesinin nedeni sadece "denemek"miş.. en azından bana dediği kadarıyla.. ben tatildeyken bana "bi an önce gel de şu işi hemen bitirelim, deneme amaçlı yapalım ve bidaha böyle birşey denemeyelim" dedi.. kendimi o kadar çok kullanılmış hissettim ki.. o zaman bidaha buluşmamalıydık, nasıl olsa buluştuğumuzda tek yaptığımız şey ilişkiye giden aşamaları kaydetmekti.. (bunu ona söylediğimde "hayır ben hala senin arkadaşınım, hatta bu olduktan sonra seni yemeğe çıkarcam ve yepyeni bi başlangıç yapcaz iki arkadaş olarak" demişti.. ama yüzüne nasıl bakabilirdim?)
geçen günlerde konuştuk ve kesin kararı verdik, denemicektik. bu konu da böylece kapanmış oldu.
arkadaşlar onu hep kötü yanlarıyla anlatmışım, ama onun hayatımdaki yerini nasıl anlatabilirim bilmiyorum.. çünkü her ne kadar büyük bi çelişki olsa da tüm bunlara rağmen o benim en yakın arkadaşımdı! hiç beni yalnız bırakmaz, her zaman yanımdadır, bana destek olur.. bu arkadaşı kaybedemezdim ben.. ama bi yandan deliler gibi seviyordum (belki de alışkanlıktı..)
durum çok çok garipti. uzun süre geçmesine rağmen hala canımı acıtıyor. mesela ilk buluşmamızda sahildeydik ve ben ne zaman bi sahilden geçsem kalbim sıkışmaya başlıyo o masmavi denize bakamıyorum.. her sahil o yürüdüğümüz sahile benziyo çünkü. ya da ben benzetiyorum. her yerde bizden bi parça var ve ben onu bırakamıyorum. bazen en olmadık yerlerde öyle şarkılar çalıyor ki dinlemeye dayanamıyorum, nefes alamayacak gibi oluyorum.. genelde bunları ayrılıktan sonraki son anlarda yaşamam gerekmiyor mu? o zaman yaşadım ama tekrar aynı şeyler işte..
şimdi belki garip gelecek ama yeniden eskilere dönmek istiyorum, yeniden onunla güzel bir ilişki yaşamak.. tüm bunları okuyan kişiler genelde benim bu isteğime karşı tepkili olacaklardır, ama tüm o kötü olaylar geride kaldı.. ve o tatil için almanyaya gitmeden önce son bi kez görüşcez.. sadece birbirimize dönelim istiyorum, başka birşey düşünmek istemiyorum.. bu son görüşmede ne yapmam gerekiyo sizce arkadaşlar bu noktada sizin görüşlerinize ihtiyacım var.. şimdiden çok saolun..

ve yazımı çelişkilerle dolu ilişkimize gerçekten uyan bir Şebnem Ferah şarkısının bir kısmıyla bitirmek istiyorum..

Sevgilim ve dostum,
babam oğlum..
Arkadaşım, aşkım,
herşeyimdin sen..

gerçekten de herşeyimdi o.. ve eğer hala şansım varsa -ki olduğuna inanıyorum) onu kaybetmemeliyim..

Bu kadar güzel duygulara sahip birinin bu çocuktan daha iyi birisini hakettiğine inanıyorum ben... o buluşmaya gitme, sana yalan söyleyen, seni aldatan, birine nasıl bu kadar değer verebilirsin çok güvenme derim çok iyi arkadaş gibi görünüp arkandan pis vurabilir sakın hayatının hatasını yapıp onunla görüşme ilerde eminim senin için deli olacak bi adam çıkacaktır karşına işte ozaman o çocuk kafasını taşlara vuracakk..

X