Sadece okuyup düşüncenizi söyleyin..

yazdiklarindan anladigim kadariyla yasin henuz cok kucuk..hos bu tablo karsisinda buyuk olsa neye yarar..duvarina astigin ve bizlerden yorumlamamizi istedigin tablo kotu bir iscilik sergiliyor..hic dusunulmeden hic emek kokmayan ucuz boyalarla yapilmis basit ve son derece cirak isi bir tablo..acimasiz olmak istemem ama yorum bekledigin icin tabloya baktigimda bana hisettirdiklerini yazmak durumunda kaldim..Sana tavsiyem hergun ,uzun yillar sonra iliskilerin dahilinde kendini nerede gordugunle ilgili resimler cizmen..bu cizdigin resimler odani aydinlatip bakanin begenisini kazaniyorsa sen de bu hayat yolunda gercek ustalardan olabilirsin..ancak hayatinin resmi ile ilgili bu sekil bir dusunce yapisiyla devam edip.. calakalem ve ucuz boyalarla ilerlemeyi tercih ederek son derece karmasik renksiz ve sevimsiz resimleri duvarina asarsan, o gun bu yorumlari dahi bulamayacak noktaya gelirsin ki..aslinda en aci olani da o gun iste tum bu yorumlarin altinda yatan degerlerin farkina varmis ama zaman gectigi icin cirak olarak kalmis olursun..umarim tum bu degerli yorumlardan nasibini alir ve duzgun dusuncelerle kaliteli renkler tercih ederek..hayatinin o en degerli tablosunu ileride evinin en guzel yerine asarak tum bakanlardan begeni kazanan bir usta olursun..Unutma ki ressamlar, kendilerini kullandiranlar degil, dogru renkleri dogru yerde kullananlardir...tabi yine dogru bir analizle..

bi kadının bir erkeğe (kocası olsa dahi) bukadar zafı olması hiç iyi değil
herzaman zaaflar kullanılır:eek:lmaz:

Yazık cok uzuldum bu halıne resmen kullanıyor senı hemde beraber olup denemek ıcın ama buna sen musade edıyorsun kendıne gel artık yazık etme kendıne daha kucuksun

sakın görüşme
ama senin yaptıklaırnda çok saçma
ne arkadaşlığı bu yaaa

arkadaşım kusura bakma ama sen ne yaptığını bilmiyosun.kullanıldığını bile bile hala görüşmek istemen seni onun gözündede kendi gözündede dahada alçaltıcak.nereye kadar böyle gitcek bu düşünsene.toparla kendini.sonradan pişman olcağın şeyler yapma.ki buraya kadar yaptıkların bile senin ilerde içini acıtıcak.ne kadar aptalmışım görmemişm hiç birini diyceksin.

Iste simdiden basliyor bu oyunlar ...bir yandan senle diger yandan ciktigi kizla onun tabiri ile deniyor beyfendi güzelce herseyi... :kahve:

Ne buluyorsunuz bu nuri alco kilikli erkeklerden inanki anlayamiyorum ama her ne olursa olsun, onunla yaptiklarindan sonra kendinen nefret ediyorsan bu arkadaslikta iyi birsey olamaz güzelim...:nazar:

Onu tamamen hayatindan cikarmani tavsiye ederim...yoksa günün birinde senin ona karsi olan zaafindan ne yapip edip yararlanacak.....kaninin en kaynar yaslarindasin simdi ilerde daha cok pismanlik duymaman, daha cok kendinden nefret etmemen icin sen yoluna ben yoluma de ve bitir bu sacma sapan arkadasligi...:kahve:

çok güzel bir tabir ya, nuri alço kılıklı erkekler !!!
Gülsüm Sultan bayılıyorum senin şu yorumlarına ya. hepsi çok yerinde.

konu sahibi arkadaşım. anladığım kadarıyla yaşın çok küçük. yani lise çağlarında falansın. tam deli çağlar, insan bu çağlarda her çılgınlığı yapabilir. ama sakın yapma güzelim. bu çocuk senin dengin değil inanki. anladığım kadarıyla o da küçük. birtakım hevesler içinde. cinsel dürtüleri çok aktif sanırım ve bu aktiviteyi paylaşabileceği ve enerjisini boşaltabileceği bir partner arıyor anladığım kadarıyla. ama bu sakın sen olma.

aileni, anne babanı düşün. böyle ilişkiler yaşadığını öğrenirlerse çok üzülürler ve sana oln güvenleri sarsılır. istermisin ailenin güvenini böyle ne üdüğü belirsiz bir serseri yüzünden kaybetmeyi. bırak gitsin. günün birinde senin karşına gerçekten sevebileceğin, güveneceğin, rahatlıkla sırtını yaslayabileceğin birisi çıkacak. bu kişi belki eşin olacak. işte o zaman yaşarsın o bahsettiklerini. ilerde pişman olacağın şeyleri asla yapma canım. benden sana abla tavsiyesi.

yarın keşkelerinin çok olmaması için aklını başına al ve bu adam sadece seni fiziki anlamda kullanmak istiyor kendini toparla neden kendinden bu kadar taviz verdiğini hiç anlamadım çok karmaşık bir ilişki bu pembe dizileri bile geçmiş

kuzum sen neler yazmışsın şok oldum..sakın birdaha görüşme onunla..bi silkelen bu ne böyle cnm

önünde koskoca bi hayat var..yaptıgın her hata bir gün karşına cıkar..aklını başına topla uzak dur ondan..son görüşme ne demek ya senden ne istediği apacık belli..bana destek oluyodu diosun..çok

büyük bi özellikmi? burda yüzünü bile görmediğin tanımadıgın binlerce insan var..bizde destek oluruz
sana..bir an önce kendini topla bidahada görüşme tatlım..:-)

Tam anlamıyla kaos....
Böyle saçma sapan bir insanı nerden buldun güzelim ya?
Yaşının verdiği o deli coşku,veya başka şeyler demek istiyorum ama....
Hiçbirşey olmasa sadece arkadaş olsanız bile Onun hayatında biri varken hislerin yüzünden acı çekecektin...Kaldıki bu yaşananlardan sonra kesinlikle uzakkkkkk dur..
ınan bana karşına doğru insan çıkınca yaptıklarına sen bile inanamayacaksın. Sen yeter ki iste.

mükemmel bir ten uyumundan başka hiç birşey dill..beden dilinizden başkaa konuşma diliniz yok gibi..[/Q
şimdi böyle düşünüyorsun ya evlendikten sonra görcem ben sizi.. geçim derdi elektirk su tel kredi kartları ödemelerle hiç biri kalmıyor tabikieşimi cok sewiorum hemde deli gibi ama anne baba parasıyla gezdigimiz günlerdeki duygular yok içimde şimdi bir hayat telası içindeyiz

huuuu arkadasım bence bir an önce uyan hayat sizin sandıgınız gibi canım cicim öpüsme vs. ile sürmüyor yada 2 kişinin birbirini sewmesi sadece cinsellik değildir yasınızın geregi şimdi bunlara fazla meraklısınız aklınız hormonlarınız farklı calısıyor ama toparlayın kendinizi kızlar kullandırtmayın kendinizi sonra sizi begenmicekler isteyecekler ki el değmemiş kız alsınlar bütün erkekler böledir

bak cnm kardesim hayatta her yasadıgın anı 1 kere yasıorsun geri dönüşü yok keşkeler pişmanlıklar faydasız bizlerde zamanında hatalar yapmısızdır ben senin ablan yasındayımdır abla olarak derim ki su güzel yaslarınızı deli dolu yasayın ama erkeklere inanmadan aklınızı takmadan aglamadan üzülmeden geçirin erkek ark.ınızda olsun ama tutun elini gidin cafede oturup müzik dinleyin denize girin gezin eglenin bak belki ilerde aklına gelrim insan calısmaya baslayınca evlenince hayatı kacırıyor sürekli kosturuorsun ve günler su gibi akıor ben senin yasına dönmek için neler vermezdim bunun kıymetni bilin ve akıllı uslu olun.

gel deneyelim şu işi bitirelim sonra seni yemeğe çıkarıcam arkadaş olarak devam ediccez..Bu nedir yaa bukadarmı iğrençlik basitlik olur yaa ve sen hala bu kişiyle görüşmek istiyorsun öylemi?? pes doğrusu cidden pes..Bence silkelenme vaktin gelmiş daha büyük yanlış içerisine girmeden bence sıyrıl bu çocuktan çünkü niyeti belli amacı belli nasıl güveniyorsun anlamış değilim hem illa haytında birimi olması lazım boşver neler unutulmuyoki bu unutulmasın biraz kendi kendine kal biraz kafanı dinle kendini dinle başka uğraşlara gir yönel ama sakın aynı hatayı tekrarlarma...

başkasıyla çıkarken nasıl bunları yaşayabildin...seviyorum ondan deme sakın :eek:lmaz:

benm sevdigim kişi bi başkasıyla olcak,arada bi bana gelcek ki (nedeni çok açık ) bunu asla kabul edemem...sevdigimi paylaşamam yani

pes pes pes ......... arkadaşım birincisi okuduklarımdan bişeycik anlamadım acayip bi uslümun var kendini tam ifade edemiyosun .......... ikincisi sen bile bile kendini ateşe atıyosun........

Senin hikayen bana okuduğum bir kitabı hatırlattı; Melissa P - Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi

Okudun mu bilmiyorum... Ama tavsiye ederim...

O kitapta kendinden bişyler bulacaksın bundan eminim.

Belki yaşadıklarını anlayabilmen için sana ışık tutacak.

Umarım doğru kararı verir ve uygularsın.

şu işi bitirip yemeğe çıkalım dediği konu en amiyane tabriyle seninle yatmak..
ama adam sanki evdeki masayı tamir etmekten bahsediyor..

o seninle arkadaş kalmak falan istemiyor; arkadaş kalma bahanesi adı altında sürekli sevişmek istiyor..
aklıma gelen ne oldu biliyor musun?
hiç kusura bakma ama;
sevgilisiyle yaşayamadıklarını senle yaşamaya çalışıyor..
yani sen onun için sadece öpüşüp koklaşığı kişisin.
bunun başka açıklaması yok.

ve sen hala ne yapayım diyorsun.
bir adama şaka bile olsa hadi senle birlikte olmaya geldim diyeceksin, sonra da engel olmaya çalışacaksın.
bunun şakasını yapabilme rahatlığın bile ona sürekli adım atma cesareti verir.
ve bu şekilde sevişgen bir arkadaşlığınız olduğu sürece sen istemesen de o son adımı atar bi gün..

Senin hikayen bana okuduğum bir kitabı hatırlattı; Melissa P - Yatmadan Önce 100 Fırça Darbesi

Okudun mu bilmiyorum... Ama tavsiye ederim...

O kitapta kendinden bişyler bulacaksın bundan eminim.

Belki yaşadıklarını anlayabilmen için sana ışık tutacak.

Umarım doğru kararı verir ve uygularsın.

aynen bende bunu yazacaktım bir an sanki kitabı okuyorum zannettim
seni ona iten sanırım ilk defa bu özelleri onunla yaşaman yani sadece tutku ve alışkanlık
bir insan biriyle ne kadar ileri giderse kendini ondan okadar alamaz
arkadaşlarımında dediği gibi hemen kaç onan ve son görüşmeyede gitmemeni tavsiye ederim...

bence bu aŞktan Çok herŞeye benzıyor.. KarŞı tarafın sana aŞık olduĞunu dÜŞÜnmÜyorsundur umarım ...

ayy bu ne saçmalık yaaaa..sizin aklınız tek bir yerde çalışıyor..aranızda cinsellikten başka bişi konuşulmamış ki,,cinsellikten başka bişi paylaşmamışsınız ki...şimdi biz bu yazıya ne diyelimmm...istersen ollllll istemezsen olmaaaaaa..ama çocuğun amacı belli..deneme amaçlı seninle beraber olacak ,sonra da yemeğe çıkarıp arkadaş kalacaksınız seninde dediğin gibi.......

X