Sağlıkla 48 kg'ye döneceğim

MAYSA_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2013
235
32
Merhabalar:KK3:geçen yıl azimle güzel kilolar verdim ...ama kısa bir süredir tekrardan azar azar almaya başladım kilolarımı:KK9::KK53:gr gr geldi ve sonuç artı 4 kilo:44::KK24::KK47:bugün başlangıç yapıyorum ve en kısa zamanda sizlerinde desteğiyle tekrardan 48 kg oluyorum:KK52::KK16:

11.5 AYLIK BİR PRENSESİM VAR:nazar::emir_bebek:BU YÜZDEN DÜZENLİ SPOR YAPAMIYORUM:nazar:AMA YUMURCAĞIM SAYESİNDE FAZLASIYLA SPOR YAPMIŞ OLUYORUM SANIRIM:KK9:

Merhabalar:KK3:geçen yıl azimle güzel kilolar verdim ...ama kısa bir süredir tekrardan azar azar almaya başladım kilolarımı:KK9::KK53:gr gr geldi ve sonuç artı 4 kilo:44::KK24::KK47:bugün başlangıç yapıyorum ve en kısa zamanda sizlerinde desteğiyle tekrardan 48 kg oluyorum:KK52::KK16:

Bende 4 kilo diyeti yapiyorum..Ve bende 48kg a)
Hos geldin..:KK3:
boyun yasin kilon Adin ne

GELELİM BÜGÜN YEDİKLERİME:KK17::KK16:

SABAH :
2 BARDAK SU
KAHVALTI:
2 FİNCAN ÇAY
1 DİLİM KIZARMIŞ KÖY EKMEĞİ:KK20:
4 ZEYTİN
1DOMATES
PEYNİR
AZ KAYISI REÇELİ:KK37::18:
ARA:
SADE TÜRK KAHVESİ

ŞİMDİLİK BÖYLE ...HENÜZ ÖĞLE YEMEĞİ YEMEĞE FIRSAT BULAMADIM:nazar::emir_bebek::KK52:

Ozel diyet yok..Arkadaslarimla kendimize gunumuze uygun bir weyler yapiyorsunuz..
Sen neler yapiyorsun..Daha once nasil kilo vermiwdin?

Son düzenleme:
ozel diyet yok..arkadaslarimla kendimize gununuze uygun bir weyler yapiyorsunuz..
Sen neler yapiyorsun..daha once nasil kilo vermiwdin?

bende özel bir diyet uygulamadım...uygulayamıyorum daha doğrusu....bol su içmeye çalışıyorum günboyu prensesimle uğraşırken bolca kalori harcıyorum sanırım:KK9::KK8:yediklerime dikkat ettim ,,,bir kaç haftadır ipin ucu kaçtı ve tekrardan bir düzen oturtmaya karar verdim....

bende özel bir diyet uygulamadım...uygulayamıyorum daha doğrusu....bol su içmeye çalışıyorum günboyu prensesimle uğraşırken bolca kalori harcıyorum sanırım:KK9::KK8:yediklerime dikkat ettim ,,,bir kaç haftadır ipin ucu kaçtı ve tekrardan bir düzen oturtmaya karar verdim....

Bende ogrenciyim universitede okuyorum.Spor yapmaya halim kalmiyor anliyacagin)
Haftalik 520 gram kaybetmek bizim icin Saglikli..
yani 2 Aya 4kilo:21:

bende ogrenciyim universitede okuyorum.spor yapmaya halim kalmiyor anliyacagin)
haftalik 520 gram kaybetmek bizim icin saglikli..
Yani 2 aya 4kilo:21:

doğrudur ...kolay gelsin...aynen benimde spor yapmaya halim kalmıyor ...ama burda kendimi sınırlayacağımı düşünüyorum:KK9::KK47::KK52:
Haftalık 0.5 kg çok ideal bence ....bakalım ilerleyen günlerde neler olacak...yaza istediğimz kg 'yla gireriz inşallah

doğrudur ...kolay gelsin...aynen benimde spor yapmaya halim kalmıyor ...ama burda kendimi sınırlayacağımı düşünüyorum:KK9::KK47::KK52:
Haftalık 0.5 kg çok ideal bence ....bakalım ilerleyen günlerde neler olacak...yaza istediğimz kg 'yla gireriz inşallah

INWALLAH..
Hayirli olsun gunlugun:KK54:

bugün öğlen ve ara öğünlerimi atladım malesef....iyi bir başlangıç olmadı ama en kısa zamnda düzene gireceğim başka yolu yok...

öğlen:yok
ara:yok
akşam:1.5 dilim ekmek
3 köfte
1 kase yoğurt

su:2 lt

bu günlük bu kadar....:KK16:

evvveeeetttttttt bugünitibariyle 48' kg ye 3.300 kg kaldı...dün 52.200kg dim bugün 51.300 kg yim:KK52::KK33::KK9:suyun faydası bir kez daha tartışmasız ortada...sanırım vücudum ödem tutmuş...

bugün sabah;

kahvaltı:
1 dilim kıymalı yumurtalı ekmek
3 zeytin
2 fincan çay
1 çay kaşığı kayısı reçeli

su:şimdilik 1 lt

birazdan sade türk kahvesi keyfi:nazar:

hayırlı olsun topiğin. :KK3: ben de 52 kiloyum 47ye düşmek istiyorum destek olalım birbirimize kızlar :13:

kızlar boll bol su ve yoğurt tüketmeye çalışın farkı göreceksiniz ....bir de sade türk kahvesi tatlı isteğini azaltıyor....yoğurt ta karın yağlarını yakmada çok etkili...

kilo ve hedflerimiz aynı sayılır biraz irade ,dikkat ve de destekle çok kısa zamande veririz bence kilolarımızı:KK9::KK52::KK16:

X