Sağlıklı beslenelim, kilo verelim...

Sekam kızlar
Nazlıcımmm nerelerdesınnn kaç kilo oldun şuan,bu yeni siteye adepte olamadım seni bulamadım

Bu ne sıcak yaw evde olmakta baska bi dertmiş ,iyice ağırlaştım hiç oturmak yatmak istemıyorum en rahat ettıgım pozisyon ayakta durmak yürümek

aynen bende alışamadım sitenin yeni haline...

sorma antalya resmen yanıyor nem filanda çekildi bildiğin sıcak yüzüne üflüyor...

Sekam kızlar
Nazlıcımmm nerelerdesınnn kaç kilo oldun şuan,bu yeni siteye adepte olamadım seni bulamadım

Bu ne sıcak yaw evde olmakta baska bi dertmiş ,iyice ağırlaştım hiç oturmak yatmak istemıyorum en rahat ettıgım pozisyon ayakta durmak yürümek

sinemciğim buralardayım canım ama çok fazla bakamıyorum kk ya yeni halide çok kötü olmuş alışamadım canım ben 65 kiloyum yaklaşık olarak 1,5 aydır hep aynı kiloda devam ediyorum . eylül gibi tekrar spor salonuna yazılıcam . ya face falan varsa ekleyeyim seni doğum zamanı senden haberler almak isterim bende aynen senin gibi oluyordum hiç oturmak gelmiyordu içimden hep ayakta geziniyordum ama doğuma az zaman kalınca inanılmaz bir enerji gelmişti bana hatta doğumuma 1 hafta kala koltuk silmiştim :)

sinemciğim buralardayım canım ama çok fazla bakamıyorum kk ya yeni halide çok kötü olmuş alışamadım canım ben 65 kiloyum yaklaşık olarak 1,5 aydır hep aynı kiloda devam ediyorum . eylül gibi tekrar spor salonuna yazılıcam . ya face falan varsa ekleyeyim seni doğum zamanı senden haberler almak isterim bende aynen senin gibi oluyordum hiç oturmak gelmiyordu içimden hep ayakta geziniyordum ama doğuma az zaman
kalınca inanılmaz bir enerji gelmişti bana hatta doğumuma 1 hafta kala koltuk silmiştim :KK66:
Gözlerime inanmıyorum 65mi harika bı rakam,durmuş olması bence cok iyi sabitleneiyor kılon bi dahada geri gelmicegı anlamına gelir maşallah darısı basıma inşallah
Gerçekten o enerji patlaması bendede var evi baştan aşagı telizledim yemek yaptım ve yüüryüşe cıkıcam aksam
Cajım benım face yok ama dogumdan sonra buraya girip olanı biteni oğluşumun resmını koyucam kısmetse.sizi hiç habersız bırakmam ,okadar sey paylaşıyoruz birbirimizle
Spora başlamak için en iyi mevsım eylül bu sıcaklarda hiç çekilmıyo inanırmısın koşu bandımı özledim ben ,eşime diyorum doğumdann snr akşamları bebişe sen bakıcan ben 2 saatı kendı e ayırıcam spor yapıcam zayıflıcam dıyorum
Annemınde şöle bi düşüncesi var ,sen cok pipiriklisin titizsin bebeğinin üstüne düşmekten yemekten içmekten kesiliceksin cok zayıflıcaksın diyo ,hadı bakalım diyorum görücez :)

Gözlerime inanmıyorum 65mi harika bı rakam,durmuş olması bence cok iyi sabitleneiyor kılon bi dahada geri gelmicegı anlamına gelir maşallah darısı basıma inşallah
Gerçekten o enerji patlaması bendede var evi baştan aşagı telizledim yemek yaptım ve yüüryüşe cıkıcam aksam
Cajım benım face yok ama dogumdan sonra buraya girip olanı biteni oğluşumun resmını koyucam kısmetse.sizi hiç habersız bırakmam ,okadar sey paylaşıyoruz birbirimizle
Spora başlamak için en iyi mevsım eylül bu sıcaklarda hiç çekilmıyo inanırmısın koşu bandımı özledim ben ,eşime diyorum doğumdann snr akşamları bebişe sen bakıcan ben 2 saatı kendı e ayırıcam spor yapıcam zayıflıcam dıyorum
Annemınde şöle bi düşüncesi var ,sen cok pipiriklisin titizsin bebeğinin üstüne düşmekten yemekten içmekten kesiliceksin cok zayıflıcaksın diyo ,hadı bakalım diyorum görücez :KK66:

İNŞALLAH bol bol sütün olur canım ben sütüm olmadığı için süt olsun diye habire yedim ne dedilerse ama gel görki yemekle olmadığını gördüm sadece sıvı ve yeşillik tüketmek yeterli oluyor sanırım bide emzirmek inanılmaz kalori yaktırıyormuş . ben çok fazla emziremediğim için kilolar kaldı bende nasıl spora ve diyete başladım tıkır tıkır gitti hepsi benim hedef 55 bir 10 kilo daha vermem lazım onuda şu tatil düğün olayları bitsin bir düzene sokucam İNŞALLAH . annenin tezi tutarsa incecik olursun sinem onlarla ilgilenmekten yemek çoğu zaman gelmiyor aklına . ama bir daha doğuracak olursam kv. 40 gün istemiycem yanımda kadının ahtı varmış 40 gün gelinlerime bişey yaptırmıycam diye doğumda giden kilolarda onun sayesinde geri gelmişti :) güzel haberlerini bekliyoruz canım hayırlısıyla kucağına al İNŞALLAH oğluşını

Selam kızlar
Evde olmak kadar sıkıcı bişi yok ,ailemde ayrı şehirde yanlızlık cok zor yaw,akrabalarım var ama bi anne baba gibi olmuyor malesef :KK43:
Kocacıgımda kendi halinde bi boşluktayımki anlatamam ,ağlıcam oturup ,4 duvar üstümr geliyor ,oğluşum doğsun neşe katsın hayatına diyorum ,sonrada ya ben beceremezsem anneliği diyorum o sorumlulugu alabılırmıyım diyorum cok geç artık dönüş yok diyorum snr iyiki benımle oğlum dıyorum ,abuk sabuk hallerdeyim beynım uyuşuk resmen ,of içimi döktüm biraz
Gecede saat 11dr benim koca cay suyu koymus ısınıyo saat 12 de yatalım dedik yattık gece 3 de mahallede bı kadıb var cevız kırıyo delirdim o sesr her gece ayrı bi olau oluyo yok kedıyı eZmiş araba sürekli küfür gecenın köründe bagırmalar bıktım valla,neyse cevız kırıyo onun srsıne uyandım söylenıyorum bi yandan benimki uyandı neyse kalktı su içmeye mutfagın kapıısnı bı actık cam çaydanlık içindeki plastıklat erimiş ,bide benim ozak cam siyah iyiki onpatlamamış ve bu arada saat 3 ,en buyuk göZde ve sonuna kadar acık ocak ,allah korudu bizi o moralle uyuyamadım saat 5de uyudum evi havalandırdım hala yanmış plasık kokuyo ev ,böyle unutkan bı adam görmedim orda burda telefon cüzdan tablet ne varsa unutur,unutkanlıgı yüzünden görevindr yükselicekti yükselemedi müdüür çok unutkan ne desem unutuyo hatırlatmasan iş kalıyo demiş ,tescilli unutkan bu adam

Selam kızlar
Evde olmak kadar sıkıcı bişi yok ,ailemde ayrı şehirde yanlızlık cok zor yaw,akrabalarım var ama bi anne baba gibi olmuyor malesef :KK43:
Kocacıgımda kendi halinde bi boşluktayımki anlatamam ,ağlıcam oturup ,4 duvar üstümr geliyor ,oğluşum doğsun neşe katsın hayatına diyorum ,sonrada ya ben beceremezsem anneliği diyorum o sorumlulugu alabılırmıyım diyorum cok geç artık dönüş yok diyorum snr iyiki benımle oğlum dıyorum ,abuk sabuk hallerdeyim beynım uyuşuk resmen ,of içimi döktüm biraz
Gecede saat 11dr benim koca cay suyu koymus ısınıyo saat 12 de yatalım dedik yattık gece 3 de mahallede bı kadıb var cevız kırıyo delirdim o sesr her gece ayrı bi olau oluyo yok kedıyı eZmiş araba sürekli küfür gecenın köründe bagırmalar bıktım valla,neyse cevız kırıyo onun srsıne uyandım söylenıyorum bi yandan benimki uyandı neyse kalktı su içmeye mutfagın kapıısnı bı actık cam çaydanlık içindeki plastıklat erimiş ,bide benim ozak cam siyah iyiki onpatlamamış ve bu arada saat 3 ,en buyuk göZde ve sonuna kadar acık ocak ,allah korudu bizi o moralle uyuyamadım saat 5de uyudum evi havalandırdım hala yanmış plasık kokuyo ev ,böyle unutkan bı adam görmedim orda burda telefon cüzdan tablet ne varsa unutur,unutkanlıgı yüzünden görevindr yükselicekti yükselemedi müdüür çok unutkan ne desem unutuyo hatırlatmasan iş kalıyo demiş ,tescilli unutkan bu adam

ayyy çok geçmiş olsun iyiki uyanmışsınız... unutkanlık kötü yaa bende döne döne bakarım var bende de unutkanlık ne olur ne olmaz diye... hatta iş yerinde de 1 sene öncesinden yapılacakları not ederim bakanlık bildirimlerim var seneye nisanda ben seneye marta yazarım 2015 ajandam gelince hemen ajanda büyük kolaylık... ayrıca mesela gün içerisinde bir ziyaretçim oldu onu ne konuştuğumuzu da not ederim ajandaya nasılsa hatırlayamam :))) sende söyle ajanda tutsun çok iyi birşey...

evet valla evde olmak zor birde hareketlerin kısıtlı gerçi havada sıcak nereye hareket etsen sıcak bende takıldım kaldım odaya... dışarısı hamam gibi paso uyuyorum yapacak birşey yok...

bizimkininde dün doğum günüydü... dün sabah çıktığımda pastasını da almıştım... ama hiç kutlamadım filan burası yanıyor valla toplanıp birşey yapılacak hal bile yok... bende başbaşa kalırız dedim akşama da yemeğim olduğu halde sevdiği birşeyi yaptım... beyefendi yemeği yedi ben bir arkadaşa gidip gelicem dedi niye dedim bugün doğum günüm bir pastam bile yok dedi. çıkarmadım sesimi bu gitti 10 dk sonra geri geldi arkadaşının misafiri gelmiş :))))))) dolabı bir açtı kutuda pastası ayyy biraz sindirelim yemeği de öyle getir dedi açtık tv yi bizimki uzanırken uyuya kaldı iyi mi... sinirden öldüm gece 10 da uyuduk... sabah kalkmış şirinlik yapıyor bari kızlarımı öpeyim de gideyim modunda uyuz sıpa... bu akşamda düğüne davetliyiz bugünde yiyemeyiz yarına da bozuldu diye atarız... oysa ben dün sabah resmen kan ter içinde kaldım. pastası çok düzgün bir yer var gidip ordan alacağım diye... bugünde arıyor sesin iyi gelmiyor hayırdır filan yok birşeyim diyorum sanki bilmiyor...

Selam kızlar

ayyy çok geçmiş olsun iyiki uyanmışsınız... unutkanlık kötü yaa bende döne döne bakarım var bende de unutkanlık ne olur ne olmaz diye... hatta iş yerinde de 1 sene öncesinden yapılacakları not ederim bakanlık bildirimlerim var seneye nisanda ben seneye marta yazarım 2015 ajandam gelince hemen ajanda büyük kolaylık... ayrıca mesela gün içerisinde bir ziyaretçim oldu onu ne konuştuğumuzu da not ederim ajandaya nasılsa hatırlayamam :))) sende söyle ajanda tutsun çok iyi birşey...

evet valla evde olmak zor birde hareketlerin kısıtlı gerçi havada sıcak nereye hareket etsen sıcak bende takıldım kaldım odaya... dışarısı hamam gibi paso uyuyorum yapacak birşey yok...

bizimkininde dün doğum günüydü... dün sabah çıktığımda pastasını da almıştım... ama hiç kutlamadım filan burası yanıyor valla toplanıp birşey yapılacak hal bile yok... bende başbaşa kalırız dedim akşama da yemeğim olduğu halde sevdiği birşeyi yaptım... beyefendi yemeği yedi ben bir arkadaşa gidip gelicem dedi niye dedim bugün doğum günüm bir pastam bile yok dedi. çıkarmadım sesimi bu gitti 10 dk sonra geri geldi arkadaşının misafiri gelmiş :))))))) dolabı bir açtı kutuda pastası ayyy biraz sindirelim yemeği de öyle getir dedi açtık tv yi bizimki uzanırken uyuya kaldı iyi mi... sinirden öldüm gece 10 da uyuduk... sabah kalkmış şirinlik yapıyor bari kızlarımı öpeyim de gideyim modunda uyuz sıpa... bu akşamda düğüne davetliyiz bugünde yiyemeyiz yarına da bozuldu diye atarız... oysa ben dün sabah resmen kan ter içinde kaldım. pastası çok düzgün bir yer var gidip ordan alacağım diye... bugünde arıyor sesin iyi gelmiyor hayırdır filan yok birşeyim diyorum sanki bilmiyor...

Sao

saol canım buyuk faciadan kurtulduk
Benım eşim ajandayıda unutuyo eda antika biraz ,naparsa yapsın cok kılın bugun ona :)
Dopum günü kutlu olsun eşinin
Ben artık kutlamıyorum değmiyo cunku o kutlasın benımkını ,gerçi oda kutlamıyo artık ,ki ben süpriz yapan bi tiptim içimdekinide öldürdü .
Erkenden uyumak iyi gelmiştir bol bol dinlen boşver eşini de yorma kendını bu zamanlatını cok arıcaksın 2 bebişle ben 3gundur yemek yapmıyoru. Buldugunu yesin canım burnunda zatrn kimsryi pofnpoflayamıcam
Amam sinirliyim ya cok dolmuşum ben :) insanın kendınden baskası düşünmüyo bunu anladım ben ,oyuzden oldugu kadar diyorum
Su sıcaklar bı geçsede kurtulsak yağmur yagsın kar yağsın :)
Dikkat et sende eda doktor kesinlikle cıkma kalp krızıne yol acar dedi kiloda var tabi perşembe kontrolum var bakalım ne olucak son durum ,artık doğurmak istiyorum ben
41,42 haftalarda doğuranlar var yaw okadar bekleme inş benjm oğluşum

Şükürler olsun sonunda hava serinledi ,her yer uçuyo yağmur damlaları sıçrıyo keyfım yerınde bu hafta böyle geçsin inşallah dünya varmış ,allah bize yardım ediyo nezaman bu kadar daralsam illaki yapmur yagıyoo ,oleyyy üşüyorum bile şuann :)
Esram tatıldrsin inşallah şarköye yağmaz yagmur tatılının tadı kaçmasın
Edam inşallah antalyayada uğramıştır bu hava
Nazar değdirmim cok sevınıpte

Bide bende baş belası topuk dikeni var ,doktor bana tabanlık verdi kullanmıyorum ve bugun deli gibi battı ,ibrahim saraç oğlu kür tatifi verdi onu yapıcam ,allahım cok acı verici doğum nasıl acı vericidir kim bilir allahın yardım et biZe
Kocacııgım yemek olayını üstlendi ütülerde ondan ,temizliğede yardım ediyo maşallah rahatım artık :)
Umarım bu hevesi kısa sürmez

Sao

saol canım buyuk faciadan kurtulduk
Benım eşim ajandayıda unutuyo eda antika biraz ,naparsa yapsın cok kılın bugun ona :)
Dopum günü kutlu olsun eşinin
Ben artık kutlamıyorum değmiyo cunku o kutlasın benımkını ,gerçi oda kutlamıyo artık ,ki ben süpriz yapan bi tiptim içimdekinide öldürdü .
Erkenden uyumak iyi gelmiştir bol bol dinlen boşver eşini de yorma kendını bu zamanlatını cok arıcaksın 2 bebişle ben 3gundur yemek yapmıyoru. Buldugunu yesin canım burnunda zatrn kimsryi pofnpoflayamıcam
Amam sinirliyim ya cok dolmuşum ben :) insanın kendınden baskası düşünmüyo bunu anladım ben ,oyuzden oldugu kadar diyorum
Su sıcaklar bı geçsede kurtulsak yağmur yagsın kar yağsın :)
Dikkat et sende eda doktor kesinlikle cıkma kalp krızıne yol acar dedi kiloda var tabi perşembe kontrolum var bakalım ne olucak son durum ,artık doğurmak istiyorum ben
41,42 haftalarda doğuranlar var yaw okadar bekleme inş benjm oğluşum

aman Allahım ajandayı da mı unutuyor Allah sabır versin o zaman sana kuzum... bizimki süprizleri sever yaparda ama ben yapınca böyle suyunu çıkarıyor hala pastasını yemiş değil... hemde pazar evde olmamıza rağmen çöpe atayım dedim ona da izin vermedi buzdolabında bozulmaz filan niye böylesin kırılıyorum birde havalarda yermiyim döndüm kıçımı uyudum :KK76:

ay inşallah çok bekletmezz kuzun...

Şükürler olsun sonunda hava serinledi ,her yer uçuyo yağmur damlaları sıçrıyo keyfım yerınde bu hafta böyle geçsin inşallah dünya varmış ,allah bize yardım ediyo nezaman bu kadar daralsam illaki yapmur yagıyoo ,oleyyy üşüyorum bile şuann :)
Esram tatıldrsin inşallah şarköye yağmaz yagmur tatılının tadı kaçmasın
Edam inşallah antalyayada uğramıştır bu hava
Nazar değdirmim cok sevınıpte

Bide bende baş belası topuk dikeni var ,doktor bana tabanlık verdi kullanmıyorum ve bugun deli gibi battı ,ibrahim saraç oğlu kür tatifi verdi onu yapıcam ,allahım cok acı verici doğum nasıl acı vericidir kim bilir allahın yardım et biZe
Kocacııgım yemek olayını üstlendi ütülerde ondan ,temizliğede yardım ediyo maşallah rahatım artık :)
Umarım bu hevesi kısa sürmez

burası hala yanıyor... bugün sabah kahvaltıya serin bir yere gittik dağın eteği buranın serin yeridir. ne kadar çok terledik anlatamam su gibiydik valla peçeteler yetmedi... size geldikten 10 gün sonra anca gelir buraya soğuklar ama bu bile iyi haber bugün nereye girsek full klima çalıştırmalarına rağmen sıcaktı personeller her zamanki gibi çalışıyor diyor hatta hava üflediği yerde mağazadaki tşörtler dalgalanıyordu ama içerisi yanıyordu bizde şaşırıyoruz dediler... :KK57:

amanın bir topuk dikeni eksikti oyy güzelim Allah sabır versin...

maşallah kocana :nazar::nazar::nazar: bizimkinin sanki ütüyle kötü bir aşk geçmişi var gibi ütüye yaklaşmıyor bile bu sıcakta ütü yapıyorum bir elimde ütü bir elimde peçete ve buna rağmen düzeltirken terim kıyafete düşüyor o denli sırılsıklam oluyorsun :mad:

temizlik ise hak getire... beyefendi bana iyilik olarak kuşların kafesini temizliyordu sabah balkonda kafesi temizliyor haliyle kuşun biri kaçtı bu balkonda kaçırdığımız kaçıncı kuş sayamıyorum artık... bu kez bir daha almayacağım diye söz verdi buda iyi birşey...

dün düğüne gittik göğüs altından genişleyen bir elbise giydim kimse hamile olduğumu anlamadı yuhh ya bir insana şişmanlık bu kadar siner yahu... ayrıca bizim çıtırlar düğünleri sevmiyormuş dün öğrendik. o sesin yüksekliğinden bir rahatsız oldular bugüne kadar attıkları tekmeleri toplasan dün akşamki 2 saatten azdır yada beğenmediler müzik tarzını :-) neyseki kuzularım o sesten çıkınca hemen tekme işine son verip uyudular :KK36: artık daha kımıl kımıllar bu ne hareket arkadaş yarın ayrıntılı ultrasona gidince sorayım doktora ne oluyor içerde coşuyorlar :KK47:

aman Allahım ajandayı da mı unutuyor Allah sabır versin o zaman sana kuzum... bizimki süprizleri sever yaparda ama ben yapınca böyle suyunu çıkarıyor hala pastasını yemiş değil... hemde pazar evde olmamıza rağmen çöpe atayım dedim ona da izin vermedi buzdolabında bozulmaz filan niye böylesin kırılıyorum birde havalarda yermiyim döndüm kıçımı uyudum :KK76:

ay inşallah çok bekletmezz kuzun...
Sen ona aldın pastayı canım bıram atıcak biri varsada o atsın ,yemedin bozuldu atımmi çöpr falan deme fikrimce ,benimki evlendikten snr pek bi değişti ,o değişince bende değiştim mecburen :)en büyük hediyem süprizim geliyor gerisi boş
Ben gramda olsa kilo veriyorum yaw hani son ay hızlı alınırdı kilo :) anlamadım gitti
Gece epey serin şimdide öyle inşallah bu hafta serin geçer diğer haftayıda atlattıkmı gelsin sonbahar ,sıcakta olsa bu kadar etkilemez ,seneye denizin havuzun tadını çıkarıcam inşallah bu sene korku panik endişe yüzünden bişi anlamadım,
Eda iyiki tepelik yerler var orda kaçıcak bi yer önür türlü ne yapardın yoksa ,bide ben saklıkenti çok seviyorum buz gibi suyu aman allahım :) bide alabalığı yaa hrika oluyor canım çekti şimdik
Bidahaki sene inş,oğluşumuda alıp balayı yaptıgınız otele gitmem istiyoruz kısmetse

X