Şak şak vurun kızlar, bu konuyla bunu hak ediyorum

Ergen gibi bu ne yahu.
Cok daha iyilerini hakettiğine eminim, kendine bunu reva gorme.

Böyle herseye alınan, her lafin altinda baska mana arayan insanlar beni yoruyor valla gecen benzerini yasadim şok geçirdim resmen ve bunu yapan da is yerindeki amirim!
Trip atan insana karşı tavrım hic umursamamak oluyor çünkü kusmek ve trip atmak bana pasif agresif bir ileşitim gibi geliyor
Bazen konusurken "yaa sen de cok fesatsin/fenasin/kotusun" gibi cumleler kurabiliyoruz. Bu direkt ona hakaret anlami tasimaz adi ustunde şaka! Insan rahat olamadigi birine sevgilim arkadasim dememeli
Salla gitsin yaa ergen tripli erkekler çekilmez

Ya şaka olduğu çok belliydi baya bi alınıp, saçma bi tepki verdi. Diğer uyku olayında ben gereksiz üsteledim ama rahatsız etme diye ayarsız bi tepki alacak kadar değildi. Neyse olan oldu :)

Iliskide hic bir sucun yok aksine gostermis oldugun yogun ilgi var ve malesef cogu erkek bunlari gorunce kendilerini cok fazla onemsiyorlar. O yuzden ilk once kendini suclama.
Bu cocukla iliskin olursa yorulan taraf kesinlikle sen olursun buna gerek var mi ?
Bir kere bu cocukta iliski yurutcek bir potansiyel yok. Hayati lay lay lom goren biri, bana kalirsa kurtulmuşsun.
Arar mi diye sordun, bence arar ama 2 gun sonra bu tarz olaylarla yine karsilasirsin.

Ay aslında baya abartmışım olayı altı üstü 2-3 aydır konuşuyoruz. Aman aman ne var sanki ortada kendimi üzeyim.

Konuşmayı tamamen kestikten sonra ben arkadaşımın dükkanına gittim iş çıkışı, arkadaşım story atmıştı biraz zaman sorma o da dükkana geldi. Ben selam vermesem selam vermiyordu bile. Arkadaşımın eşiyle konuştu biraz çıkarken arkadaşıma leblebi var mı diye sordu (ben herkesin içinde leblebi kalmadı demiştim) ya amaçsız tavırlar.

Aman aman ne var sanki ortada kendimi üzeyim.
Supersiniz hic birsey sizden onemli degil, sizinle olmak isteyen olur, olmak istemeyende baksin işine
Dunyaya birkere geliyorsunuz, hic kimse icin kendinizi uzup, kafanizi yormaniza degmez.
Sevgiyle kalin❤

Iyyy ne toksik muhabbet, ne toksik herif. hani bazen yemek yerken boğazına bir parça takılır su içmezsen kolayca mideye inmez, okurken aynen bu hissi yaşadım.
karşınızdaki kız çocuğu davranışları gösteren bir erkek, şahsen ben soğur ve uzak dururdum

Bence koşarak uzaklaş sanki seni istemiyor gibi bi yandan da cepte tutuyor gibi

Anlasamıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…