Salak yerine konmak değil de ne bu ?

ınsanın kardesı kardeslık etmıyorsa geregı yok
ben sızın yerınızde olsam bıletımı alırım anne babamla vedalasırım ama onları canını sıkmadan , sonra yıne gelırız dıyerek ... orda hangı yegenım varsa oper ayrılırım
bırdaha da bırlıkte plan yapmayın ayrı zamanlarda gorusursunuz annenızle ...

Memlekette buluşalım demişsiniz ayrı takılıyorlar
Siz bi çocuğunuzun uykusu için hassassınız ama kardeşiniz çocukları birilerinin başına atıp gezme derdinde. Çok ilginç ya insan çocukları yanında olmadan nasıl mangal keyfi yapabilir saatlerce. Ayakbağı olarak görüyor sanırım. Ben olsam çeker giderim günlerimi daha fazla aynı ortamda geçirmem. Herkese de mesafe koyarım

1 dk bile düşünmeden alır biletimi giderdim. Annenin ağız tadı bozulmasın diğerleride yatak odasında rahatça takılsınlar. Sizden sonra kim napmış sormayın bile gidin evinize. Mümkünse birdaha aynı zamanlara denk gelmeyin hatta.

Memlekette buluşalım demişsiniz ayrı takılıyorlar
Siz bi çocuğunuzun uykusu için hassassınız ama kardeşiniz çocukları birilerinin başına atıp gezme derdinde. Çok ilginç ya insan çocukları yanında olmadan nasıl mangal keyfi yapabilir saatlerce. Ayakbağı olarak görüyor sanırım. Ben olsam çeker giderim günlerimi daha fazla aynı ortamda geçirmem. Herkese de mesafe koyarım
Mangal keyfi kısmına ben de çok şaşırıyorum ama yine de dile getirmeyim dedim,üstüne bir de çocugu niye yemeğe cagirmadin diye beni suçluyor cocugunun buralarda oldugunu haber vermediği halde ve başka bir gün yine mangal keyfi ve yine çocuklardan biri bu evde,diğeri üstte

1 dk bile düşünmeden alır biletimi giderdim. Annenin ağız tadı bozulmasın diğerleride yatak odasında rahatça takılsınlar. Sizden sonra kim napmış sormayın bile gidin evinize. Mümkünse birdaha aynı zamanlara denk gelmeyin hatta.
Burada bir iki kurumda işim var onları halledip yoluma bakacağım.Guya tatil diye geldim ama çok sinirim bozuk

O kalabalıkta gürültü olur. 4 yaşında çocuk var hele herkes sussa o gürültü yapar. Kalabalığa gidiyorsanız bunu mecbur çekeceksiniz.

Diğer konularda siz haklısınız. Kardeşim bile olsa kimsenin çocuğuna bakmam iki ay keyfi olarak.

O kalabalıkta gürültü olur. 4 yaşında çocuk var hele herkes sussa o gürültü yapar. Kalabalığa gidiyorsanız bunu mecbur çekeceksiniz.

Diğer konularda siz haklısınız. Kardeşim bile olsa kimsenin çocuğuna bakmam iki ay keyfi olarak.
Şimdiki aklım olsa ben de bakmazdim.
Sadece 15 dk süresince odanın önünde konusmayacaklardi ve mutfakta bağırarak konusmayacaklardi.4 yaşındaki yegenim de 21.00 de yatıyor.Sirf o oturma odasında uyuyabilsin diye ışığı kapayıp bizi odadan çıkardı, gelinimize de çocuğunu kendi evinfr uyutmasini söyledi.Bunu bile yaparken benimkine anlayış yok

Bunu hak ettiler malesef

Son düzenleme:
X