Salı gününe kadar gönlünüz den geçen dualar

Çok sağolun evet kötü huylu olanlar sinsi olur diyorlar hep ağrı olmuyormuş geçen ay regli olamamıştım ben stres kaynaklı bu ay gayet normal regli oldum ve ağrım tamamen geçti bu cumartesi emar çekilicek pazartesi de doktora göstericem yine iyi huylu görünüyor ama biyopsi yapalım derse başka doktora gidicem çünkü ticari amaçlı isteniyor gitiğim hastanede çalışan tanıdıklar var onlar bile öyle söyledi para için emar filan istiyorlar dedi bende parasında değilim ama cidden artık bu bekleyiş beni delirtcek pskolojim iyice bozuldu endişeyle beklemekten
biyopsi dese demese ikinci görüş herzaman önemlidir böyle durumlarda.ultrason çekilmişmiydiniz.sonucunuzda ne çıkmıştı.

biyopsi dese demese ikinci görüş herzaman önemlidir böyle durumlarda.ultrason çekilmişmiydiniz.sonucunuzda ne çıkmıştı.
evet ultrason ve memografi çekildi bu cumartesi de emar çekilicek

Eklentiler

• MEMOGRAFİ.jpg
    MEMOGRAFİ.jpg
    66 KB · Görüntüleme: 35
  • ULTRASON.jpg
    ULTRASON.jpg
    153,7 KB · Görüntüleme: 41
evet ultrason ve memografi çekildi bu cumartesi de emar çekilicek
evet bu sonuçla meme emar doğru bir karar bence.önemli bişey gözükmüyor ama .kesin netleşmesi için ek görüntülemeler şart.içinizi ferah tutun.

evet bu sonuçla meme emar doğru bir karar bence.önemli bişey gözükmüyor ama .kesin netleşmesi için ek görüntülemeler şart.içinizi ferah tutun.
İnşallah öyledir emar sonucuna göre biyopside alabiliriz deyince korktum ben de yani biyopsi yaptırmak istemiyorum hemen biyopsi derse başka doktora gidicem

İnşallah öyledir emar sonucuna göre biyopside alabiliriz deyince korktum ben de yani biyopsi yaptırmak istemiyorum hemen biyopsi derse başka doktora gidicem
Merhaba nasılsınız sizi merak ettim. Mr gününüz bugün müydü. Dua ediyorum sizin için inşallah güzel sonuçlar alırsınız haberdar edin bizide

Evet temiz çıktı çok şükür sadece sol gogsumdeki kist iltihaplanmiş ondan agriyormus ama kötü birşey yok dedi doktor ilaç filanda vermedi sadece 6 ayda bir konturole gitmem gerekiyor
Çok şükür inşallah bundan sonra bir sıkıntı yaşamazsınız çok sevindim🥰💐

Çok sağolun İnşallah bu sene hastalıkla geçti hep inşallah Allah yasatmasin kimseye hayattaki en önemli şey saglikmis gerçekten
Amin amin kötü düşünmeyelim bunada şükür rabbim dermansız dert vermesin inşallah hicbirimize 🤲🙏

X