Şampuan ve Saç Kremleri Şampuan tavsiyesi istiyorum

Moonnie

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2020
100
135
Merhabalar..
Ben şu an Blendax'ın ısırgan otu özlü şampuanını kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Onu da ucuz diye almıştım bir ara. Saçlarımı kepek içinde bıraktı. Bir de dökülme çoğaldı. İnce telli yağlı saçlarım var. Kepeklerden kurtaracak bir şampuan arıyorum ama henüz bulamadım. Daha önce Head & Shoulders kullanmıştım, o da saçlarımı çok yağlandırmıştı. Sonra Pantene, Elidor vs kullandım. Pantene'den bir ara memnun kalmıştım.

Merhabalar..
Ben şu an Blendax'ın ısırgan otu özlü şampuanını kullanıyorum ama hiç memnun değilim. Onu da ucuz diye almıştım bir ara. Saçlarımı kepek içinde bıraktı. Bir de dökülme çoğaldı. İnce telli yağlı saçlarım var. Kepeklerden kurtaracak bir şampuan arıyorum ama henüz bulamadım. Daha önce Head & Shoulders kullanmıştım, o da saçlarımı çok yağlandırmıştı. Sonra Pantene, Elidor vs kullandım. Pantene'den bir ara memnun kalmıştım.
Saçınız yagli ise krem icermeyeb sampuan kullanin. Seffaflar isinizi gorur diye dusunuyorum. Pantene miceler sampuan var syoss muydu bi marka var seffaf. Bunlar iyi gelir.

Ben herbal essences den çok memnun kaldım saçım eskisi gibi ertesi gün yağlanmıyor. Birde sülftasız olmasını sevdim. Sizede tavsiye ederim ama herkeste aynı sonucu verir mi bilmiyorum denemek lazım sanırım

Ben herbal essences den çok memnun kaldım saçım eskisi gibi ertesi gün yağlanmıyor. Birde sülftasız olmasını sevdim. Size de tavsiye ederim ama herkeste aynı sonucu verir mi bilmiyorum denemek lazım sanırım
Bu şampuanı duymamıştım hiç, listeme aldım. :) Öneriniz için teşekkür ederim.

Gratise baktım ama göremedim maalesef ben de onarıcı pro v pantene şampuanı aldım kızlar. Teşekkürler öneriler için. Bunu bir deneyeyim memnun kalmazsam diğerine bakacağım.

X