Samsun da iyi bir Dermotolog bilen var m?

merve6389

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
63
9
32
litfen yardımmm:) aknelerimle başım dertte samsunlu arkadaşlar hem koltukaltı kararmalarına hem de kasık bölgesindeki çıkamayan kılların sebep olduu aknelere çözüm bulabilecek başarılı bi uzmannnnnnnnnnnnnnnnn bilen varsa yazsın lütfen

ssk (gül fındık )çok iyi olduğunu duymuştum veya( asiye yıldız )geçmiş olsun

litfen yardımmm:) aknelerimle başım dertte samsunlu arkadaşlar hem koltukaltı kararmalarına hem de kasık bölgesindeki çıkamayan kılların sebep olduu aknelere çözüm bulabilecek başarılı bi uzmannnnnnnnnnnnnnnnn bilen varsa yazsın lütfen

merhaba, Melek küçük ismini çok duydum. şuan sanırım medicana samsunda çalışıyor.

Son düzenleme:
acaba samsun'da dermatolog olarak önerdiğiniz doktorlar var mı?

yüzümde sivilce değil de kist gibi kızarık ama taş gibi bir şeyler çıktı ve giderek çoğalıyor.

birileri yardımcı olsa isim konusunda?

acaba samsun'da dermatolog olarak önerdiğiniz doktorlar var mı?

yüzümde sivilce değil de kist gibi kızarık ama taş gibi bir şeyler çıktı ve giderek çoğalıyor.

birileri yardımcı olsa isim konusunda?

Medical park da Yüksel Oltulu'yu tavsiye ederim..Samsunda bence en iyisi:) bende kaşıntı vardı kızarıklık döküntü baka bir doktor uyuzsun dedi :)))) Yüksel bey gıda alerjisinden kaynaklandığını anladı ve tedavi etti:))) o zamandan beri cildimle ilgli sorun yaşasam hemen ona giderim...

bu arada dermokozmetik ürünleri de hesaplattım 300 küsür bir para tutuyor ve 1 ay gitmez o ürünler. almadım, çıktım. doktora gitmekten nefret ediyorum, bu yüzden de gitmiyorum. çok duyarsızlar.

ben de samsundayım cildim de kızarıklık küçük kabarcıklar var pütürlü duruyor.Gül Fındık'a ben de gittim hiççç fayda görmedim.verdiği ürünler çok pahalıydı neyse kullandım cildim çok fena gerildi daha beter oldu.Medikal parktaki Yüksel beye mi gitsem :KK43:

ben de samsundayım cildim de kızarıklık küçük kabarcıklar var pütürlü duruyor.Gül Fındık'a ben de gittim hiççç fayda görmedim.verdiği ürünler çok pahalıydı neyse kullandım cildim çok fena gerildi daha beter oldu.Medikal parktaki Yüksel beye mi gitsem :KK43:

yüksel bey'e, yeğenim ergenlik sivilceleri için gidiyor. ilaç tedavisi uyguluyor şu anda. sivilceleri geçmiş değil ama doktordan memnunuz. bir kere gül fındık gibi değil. çok ilgili, dinliyor, anlatıyor, konuşuyor, ilgileniyor, güven veriyor. verdiği ilaçlar da piyasanın iyi sivilce ilaçları arasında. yani özetle biz memnunuz ama benim ona gitmeyişimin sebebi ; medicana'da cildimle ilgili başka şeyler de yaptıracaktım fakat doktor yüzünden güvenim oluşmadı ve vazgeçtim. bir de atasam'ın doktoruna bak istersen. anadolu hastanesi'nin de doktorlarını övüyorlar. gül fındık'ın verdiği kremleri uyguladıkça daha çok sivilcem çıktı. açıkçası bundan sonra şunu anladım ki; cilt için böyle sorunlar varsa devlet hastanesinde de aynı tedavi uygulanır. çünkü tedavi belli işte. klasik ilaçlar vs vs. hiç gerek yokmuş. yani lazer falan yapılmayacaksa devlet hastanesine veya fakülteye gidin. boşuna para vermeyin derim ben. benim de cilt için bir sonraki durağım devlet hast. veya fakülte olacak.

yüksel bey'e, yeğenim ergenlik sivilceleri için gidiyor. ilaç tedavisi uyguluyor şu anda. sivilceleri geçmiş değil ama doktordan memnunuz. bir kere gül fındık gibi değil. çok ilgili, dinliyor, anlatıyor, konuşuyor, ilgileniyor, güven veriyor. verdiği ilaçlar da piyasanın iyi sivilce ilaçları arasında. yani özetle biz memnunuz ama benim ona gitmeyişimin sebebi ; medicana'da cildimle ilgili başka şeyler de yaptıracaktım fakat doktor yüzünden güvenim oluşmadı ve vazgeçtim. bir de atasam'ın doktoruna bak istersen. anadolu hastanesi'nin de doktorlarını övüyorlar. gül fındık'ın verdiği kremleri uyguladıkça daha çok sivilcem çıktı. açıkçası bundan sonra şunu anladım ki; cilt için böyle sorunlar varsa devlet hastanesinde de aynı tedavi uygulanır. çünkü tedavi belli işte. klasik ilaçlar vs vs. hiç gerek yokmuş. yani lazer falan yapılmayacaksa devlet hastanesine veya fakülteye gidin. boşuna para vermeyin derim ben. benim de cilt için bir sonraki durağım devlet hast. veya fakülte olacak.

teşekkürler canım cevabın için.gül fındıktan sen de fayda görmedin aynı ben de cildimi mhavetti verdiği ürünler.bir de ben bu yaşıma kadar sivilce problemi hiç yaşamadın.27 den sonra başladı.hiç sivilcesiz pürüzsüz bir cildim vardı. ama artık yok.ticaret daha ön planda onu anladım.

merhaba

prof. nilgün şentürkü tavsiye ediyorum, güler yüzü ve ilgisi ile tedaviye başlamadan iyileşmeye başlıyorsunuz. web sitesinden kendisi ile direk iletişime geçebilirsiniz. geçmiş olsun

çok teşekkür ederim tavsiye için ama ne yazık ki geç gördüm :/

medicana'da gül fındık'a gittim ve kesinlikle tavsiye ETMİYORUM! çok ilgisizdi, ağzında sakızla hasta görüşmesi yapıyor. yüzümü incelemedi bile ki cildim gerçekten kötü durumda. abim de doktor, antibiyotik tedavisine başlamam gerektiğini söyledi am akendi alanı olmadığından cildiyeye yönlendirdi. gül hanım ise bir krem verdi, bir de losyon. yüzümde ve göbek bölgemde tüylenme var. siyah noktalarım çok fazlalaştı, çıban şeklinde köklü sivilcelerim çıktı, gözeneklerim geniş geniş duruyor ve en kötüsü cildim pütür pütür, pürüzlü resmen. daha sonra dermokozmetik ürünler yazdı, kılcal damarlarım için d ehemen lazer yapmaya kalktı. ben istemedim, biraz düşüneyim dedim, ondan sonra tavrı değişti. hormon testi falan istedim, sonra yaparız bunları bir kullan da dedi. anlamıyorum yahu, hormonlardan kaynaklıysa verdiği dermokozmetik ürün nasıl tüylenmemi durdurabilir? neyse işte öyle böyle boşuna para ödedim. geldim.

medical'deki yüksel bey'e de yeğenimi ergenlik sivilceleri için götürüyoruz ve memnunuz da. ha bir sonuç alamadık, çocuğun yyüzü hala problemli ama en azından ilgileniyor, dinliyor, psikolojik olarak rahatlatıyor.

çok dolmuşum yahu, yazdım da yazdım :))

prof. dr. nilgün şentürk 'ü tavsiye ederim. cilt problemin vardı, lekelerim vardı hepsi yok oldu. çok ilgili bir hekim. sizede çok geçmiş olsun.
http://www.nilgunsenturk.com.tr/

Son düzenleme:
X