SANIRIM ONU ALDATTIM. LÜTFEN OKUYUP BİR FİKİR VERİN LÜTFENNN...!!!!

Erkek arkadasi icin bunlari yazmisti yani adam iyi bir insan sanirim

Burda herkes aileni aileni dinle diyip duruyorda istenmeyen kadın olsa yani erkeğin ailesi istemese kadini vay haline o erkek ailesinin....Erkeğe saldiriyorsunuz ama dimi ailesini dinledi sevdiğine sahip çıkamadı diye..Erkek ailesini dinledimi ana kuzusu oluo ama yok kız dinlemeli tabi..

Erkek arkadasi icin bunlari yazmisti yani adam iyi bir insan sanirim
Başka bir üye eski konusundan alıp yazmış buraya

Bence iyi okuyun oğlanın aileyi bence, o kadar borç bi nevi bunların üzerine yıkılacak...

Babanızın fikirlerine katılıyorum(hepsine olmasa da) tamam aşk sevgi sağlam karakter çok güzel şeyler ama faturalar kira bebek bezi karakterle ödenmiyor ya da iş yemeği vs de kimse karaktere bakmıyor maalesef donanıma bakıyor misal işi iyi diye beni iyi taşır diye sevmediğim karaktersiz biriyle evlenmem ama seviyorum karakteri iyi diye de bu yaşa kadar bir dikili ağacı olmamış ailesi borç batağında biriyle de evlenmem gerçekten bazı şeyler dengi dengine emin ol aileni dinle

Dimi ya adama maşallah iyi yere dükkan açmışsın derler

Zaten bayan karar vermis simdi yeni ask yeni heyecan ben bu isin 10 yil sonrasini bilmek isterdim yani simdi hersey zaten guzel baslar bu heyecanda gececek ondan sonra iyiki bu karari vermisim diyebilcek mi acaba. Erkek arkadasada vakitli soylemesi lazim oda baksin kendi yoluna sonucta genc insan insallah oda cabuk atlatip iyi bir yuva kurar ailesinin borclarina ragmen

Anlattıklarım karşısında tek sorunun, benim ''maddiyatı yeterli bulmamam mı'' yani bu konuyu bu şekilde mi anladınız gerçekten? Yorumlarda ki detayları görmediğinizi varsayarak açıklayayım
Bizim ilişkimizde şuan patlak vermesinde ki asıl neden çabasızlık. Denilenlerin bir türlü yapılmaması. Annesinin bana daha sevgililik süresinde bir sürü kötülük yapıp, oğlunun yanında ''aman kızım beni ara he mutlaka açma arayı'' diye kendini melek göstermesi. benim bu konularda bu kadar dolup anne lafı geçtiği an istemsizce, elimde olmayarak direkt annesine laf söylemelerim, çünkü sevgilim de beni haklı görmedi, gereken yerde gereken cevabı vermedi.
babasının bitmek tükenmek bilmeyen bir kumar borcu var, burda oturdukları evini kendi işlerini kapatıp başka şehre yerleştiler hala o borç kapanmadı ki o zamanlar sadece evin değeri (730 bindi) + olarak iş yerlerini devrettiler vs. yani anlayacağınız borç hayli kabarık
öte yandan babamın asla istememesi karşısında benim çırpınmalarım
girlolitanın da dediği gibi onu zor bela askere gönderdim, ailesine kalsa hala gitmemişti askere ''sen yokken baban nolur'' diyolardı. evlenicez dedim, aradan çıksın dedim de zorla ikna ettim.
şuan iş konusunda da da bulunduğu konuma gelmesi içinde elimden gelen herşeyi yaptım. şuan ayrı evde ama bizim aramızda 2 buçuk yıldır bu muhabbet dönüyor.
askerden sonra evlenicez dedi diye onun askerliği boyunca ilk işe başladığım dönemlerdi, asgari maaşımla birton çeyiz aldım az buzda değil aklınıza ne gelirse. 12 kişil yemek takımı, çatal kaşık, granit tenc, çelik tenc, çaydanlık, tost mak,kettle, kahve mak , çay mak ankastre set, bulaşık makinası, yatak alezi, yastık, yazlık kışlık nevresim takımları ve daha neler neler

babam istemiyorum deyip beni darladığı vakit ben bu aldıklarıma sarılmıştım, bunlara bakıp bakıp birlikte kullanma hayalleri kurardım, 4 gözle bekliyodum askerden gelmesini.. neyse olayı daha falza dramatikleştirmeden..

Gel zaman git zaman ne mi oldu
O askerden geldi herşey yine aynı, ne bir haber var ne başka bişey, evlilik evet konuşuluyo yine bugün ki gibi, ama tek bir adım yok. Annesi şuan söz nişan yapmaya durumumuz yok deyip, 8 yaşında ki kocaman çocuğa o zamanın parasıyla 10bin tlye sünnet düğünü yaptı ve beni davet etmedi bile, sevgilimin zoruyla gitmiştim ona da hiç unutmuyorum.
Bende yıllardır aileminde bıktığı çeyizlerimle hala bir köşede onunla evlilik hayalleri kuruyordum. Artık şuan o kadar vazgeçtim ki aldığım beyaz eşya setlerini annem yeni mutfağını yaptırdı onun evine kurdurttum. Çevremde durumu olmayan çeyiz düzen birini duydukça elimden geldiğince kendi çeyizlerimden veriyorum.
Annemin evinde bile, kendi evimde kullanma hayaliyle aldığım şeyleri görünce herşeyi artık yakıp yıkasım geliyo bu hırs var içimde.
Hal böyle olunca da onun özünde iyi bir insan oluşu vs herşey bitiyo gözünüzde

ha bu arada diğer taraftan emin olmamaktan falan bahsetmişsiniz. o kişiyle o telefon görüşmem sondu zaten

Aklınız varsa gram tereddüt etmeyin, bitirin bu işi. Bu aile sizi çiğ çiğ yiyecek. Oğulları da izleyecek uzaktan. Ailesine gık diyemeyecek ama sizin ömrünüzden yiyecek.

Başınızın etini çok yedim, biliyorum Ama bir gelişme var ve bunu bilmek hakkınız diye düşündüğüm için editliyorumm
Ben artık dayanamıyorum bu şekilde gri davranmaya ve bugün onun teklifiyle buluşuyoruz. Günlerdir soğuğum ona , o da bana.
Net olup herşeyi açıklayıp bitireceğim, umarım anlar beni. Umarım hiçbir şey zorlaşmaz bana şans dileyin lütfen olur mu.
Sizleri seviyorum, böyle net olmam sizlerin sayesinde
Umarım depresif hallerimden ziyade, zamanla güzel anılarla gelirim buralara..
Hayat; hepimizin hakkında hayırlı olanları çıkarsın karşımıza Yeniden yorum yazan, kötü bir hayat yaşamamı istemeyip kendi hayatını paylaşan, fikir veren herkese kucaaaaaakk dolusu sevgilerimle

Ne kadar erken, o kadar iyi. Zaten biteli çok olmuş bir ilişkiymiş, sadece şimdi farkına vardınız. İttire kaktıra iyi kötü bir düzen de kurdu sayenizde, inşallah o aklını başına alır artık kendi hayrına.

Aldatma mı degil mi bilemem ama babanızın haklı olduğunu, evlenince sıkıntı yaşayacağınızı,eş ailesinin cift maasli olarak sizden beklentiye gireceğini, eşinizin annemle babama yok mu diyeyim yardim edicem tabi diyeceğini şimdiden görür gibiyim.

Bence olmaz sizin iş ama hayirlisi

Düzenleme : Konunun sonunu şimdi okudum umarım sizin için güzel olur her sey

Son düzenleme:
Neler oldu konuşabildiniz mi

Sonuc ne oldu?

En can alici noktalar bunlar degil mi?Mesela benim esim, ailesi beni sadece begenmedigi , benden daha genc birini bulabileceklerini, benim yasim 38 oldugu icin bunun cocugu olmaz dedikleti icin hepsine sirtini dòndù.2yil olduk evleneli ,asla afetmiyor, gorusmuyor.Ha, birde sorun suydu benim agzimda 1dis eksikmis.Gulunce bosluk belli oluyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…