Şanssızlık ya da başka bir şey peşimdeki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamam ben de kadın bencil, işim görülsün istiyor diyorum. Birazda panik olmuş muhtemelen. Bunlara tamam. Ben diyorum ki kadınin sevgiliniz de gözü yok. Ayrıca bu kadın olmaz da başka bir gün başka bir erkek/kadın olur müsait olmayan bir vakitte arayan, siz hep böyle sevgilinizi darlayacak mısınız
Darlamadim. Ben çirkef biri değilim güzellikle söyledim ikincisinde anlamadığı için biraz sesler yükseldi. Kadının ilgisi hoşuna gidiyor belli.

Ben hiç kimseyi engelletmedim. Ama o çok karıştı elbiselerime bile laf etti. Bu saatten sonra olmaz zaten canım.
Yok biliyorum ama bu konuda mesela sınır koymasını istemişsiniz onu bile yapmayıp inkar etmiş ama size baya karışıp engelletmiş arkadaşınızı. Aslında adam orada olumsuz sinyali vermiş. Arkadaşınızla siz sınırınızı biliyorsanız o kim ki engelletiyor? Veya elbiselerinize neden karışıyor? Siz zaten bilirsiniz nasıl giyineneceğinizi. Ayy hiç gözüm tutmadı, olmaz gibi görünüyor gerçekten. Hakkınızda hayırlısı olsun 🙏

Darlamadim. Ben çirkef biri değilim güzellikle söyledim ikincisinde anlamadığı için biraz sesler yükseldi. Kadının ilgisi hoşuna gidiyor belli.
Est. Çirkefsiniz demedim. Olayı yaşayan sizsiniz, ben yazı diline yorum yapıyorum ve kadının duygusal bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum ama buna rağmen kadının yardım istemesi falan sevgilinizin hoşuna gitmiş olabilir

Kadının niyeti niyet değil belli. Ama bizimki ısrar ediyor. Bana bunun için sinirleniyor. En çok ona içerledim.
Kadınların 6.hisi:))erkekler anlamaz deseydiniz:)

Bence rahatsız edici gün içinde arayabilirdi sürekli araması ilginç kendisisi araştırabilir

Son düzenleme:
Bence çok abartmışsınız. Ben de bazen işyerindeki erkek arkadaşları işle ilgili arıyorum mesele olunca. Kendimi kötü hissettim :/
Arıyor olabilirsiniz ama nerdesin kimlesin diye hesap soruyor musunuz? Ya da akşam uygunsuz saatlerde mi arıyorsunuz? Bunlara cevabınız hayır ise kötü hissetmeyin.

Arıyor olabilirsiniz ama nerdesin kimlesin diye hesap soruyor musunuz? Ya da akşam uygunsuz saatlerde mi arıyorsunuz? Bunlara cevabınız hayır ise kötü hissetmeyin.
Ben aramadan önce müsait misiniz diye de sorarım ama sizinki biraz boş konuşan bir kadınmış sadece bence. Bazı üyeler kadına yelloz gözü var vs bile demiş.

S.a arkadaşlar
Görüştüğüm biri var. Dışarda ya da iş ortamında bakınca aşırı sessiz sakin uyumlu diye düşünürsünüz. Ama asla öyle olmadığını gördüm.
Neyse sadede geleyim gezmeye gidelim dedik. Bunun eski iş yerinde bir kadın var daha önce yanındayken de aramıştı. İdarecilik sınavının nasıl geçtiğini sormuş(!) Zaten o ara bi kafama takılmıştı. Ara ara idarecilik işleri için arıyor(muş). Üstelik kendisi bambaşka yerde ve kendine yardımcı olabilecek kişiler varken bizimkini arıyor sürekli. Gelelim meseleye;

Tatildeyiz, kadın bizimkine akşamın 10'unda mesaj attı "Hocam tayinim şuraya çıktı ama iptal etmek istiyorum beni arar mısınız nasıl yapabilirim benim için araştırır mısınız?" Bu da yazdı "hocam ben tam bilmiyorum" diyerek. Tepem attı. Bayağı söylendim. Akşama doğru aradı. Bizimki acmayacaktı aç diye ısrar ettim. Kadın soruyor "hocam müsait misin?", bizimki "hayır şuan yolculuk yapıyorum çok müsait değilim." Kadının verdiği yanıt; "nerdesiniz?"
"...deyim hocam" diyor bizimkisi. Kadın, "kendiniz mi gittiniz?", bizimki "yok şöyle şöyle gittim" tamam iyi yolculuklar diyerek kapattı. Kadın WhatsApptan yazmaya devam etti. Hocam yazabiliyorsanız yazayım diyerek. Şöyle oldu böyle oldu anlatıyor. Tabiki kulaklarımdan alev çıkmaya başladı . "Şuan kız arkadaşımın yanındayım hocam sonra bu meseleyi konuşuruz" yazdı en son(ben ısrar ettim diye yazdı). Kadın halen yazıyor "Aaa öyle mi hocam tamam. Bunu nasıl yapacağım şöyle üzgünüm böyle üzgünüm". En sonunda kadına görüldü attı da sustu

Rahatsız olduğumu belirttim kadını savunmaya başladı. İş arkadasiymiş idareciymiş, iş bilmiyormuş, ondan arıyormuş. Silemezmiş. Tamam da kocaman yerde çalışıyor orda onlarca iş bilen var, sen il/ilçe milli eğitim müdürü müsün ki tayinini sana soruyor gitsin ordan sorsun , sana niye soruyor diyorum yoook halen arkadaşım diyerek savunmaya çalıştı. Sırf kadını savunacağım diye bana sinirlendi.
. Bugün ablasıyla anlaşmıştım sürpriz yapıp doğum gününü kutlayacaktım geceden sabaha kavga dövüş derken doğum gününü kutlamadan erkenden eve döndüm. Ablasına siz kutlayın ben gelemeyeceğim yazdım. Kadın da bir şey yazmış geri silmiş. Ne yazmış görmedim. Çok üzgünüm paylaşmak istedim.
kışkandın mı çen oy

İkisi de b.mb.k. Biz teraziler hep vericiyiz kendimizden taviz veriyoruz. Başağı anlatmaya gerek yok görüyorsunuz😁
Benim alacakları bi canım kaldı zaten daha da veremem :KK70: Bu yüzden hep yalnızdım işte muhtemelen de öyle devam edecek. Benim de tahammülüm yok böyle bencilliklere. Karşımda ki erkek ben söylemeden, uyarmaya gerek kalmadan sınırını çizmeli, nerede nasıl konuşması gerektiğini bilmeli ki ben öyle yaparım. Kıskanmam sadece gereksiz rahatlığı rahatsız eder beni ki muhtemelen aynısını sen yaşasaydın senin ki de tepki gösterirdi. Böyle durumlarda hep empati kurar '' acaba o ne derdi, ne yapardı? '' diye düşünür öyle devam ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X