Şanssızlık ya da başka bir şey peşimdeki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yanls dusunuyorm belki ama aralaenda anlaşıp bu seklde hitap ediyor olablrlermi telefonda?
Belkide sxbody falan gibidirler ve sizden cekindikleri icin o seklde konusuyorlar ya da ben kotu niyetliyim bilmiyorm ama kadin nerdesnz nasl gtdiniz dye sorablme hakkini kendnde buluyor sa eger kix arkadaşımlaym demesine ragmen benmde aklma yakalanmamak icin o seklde konstujlari geldi

Yanls dusunuyorm belki ama aralaenda anlaşıp bu seklde hitap ediyor olablrlermi telefonda?
Belkide sxbody falan gibidirler ve sizden cekindikleri icin o seklde konusuyorlar ya da ben kotu niyetliyim bilmiyorm ama kadin nerdesnz nasl gtdiniz dye sorablme hakkini kendnde buluyor sa eger kix arkadaşımlaym demesine ragmen benmde aklma yakalanmamak icin o seklde konstujlari geldi
Sinirime sinir kattın teşekkürler 😁😁
Şaka bir yana sanmıyorum ama belli de olmaz.

Burhan, böyle tuhaf tipler var. Eski eşim öğretmendi. Kendi zümresinden bir kadın hoca (aynı okuldaydılar) bir gün beni aradı. Muhabbet aynen şu:
-X hocama ulaşamadım da, sen biliyor musun nerede olduğunu?
-Evet hocam, meslek lisesinde kurs veriyor şu an, önemli bir şey varsa arayıp size dönmesini söyleyeyim.
-Canım, benim telefonumu açmıyor senin aramanı mı açacak?
-Hocam hani ben eşiyim ya, ders saatlerinde aramayacağımı, arıyorsam da önemli bir şey olduğunu düşünerek açar.
-Ha, yok canım ya ben ulaşırım ona sonra.

Konuşma aynen buydu ve ben eşime sinirlenemedim bile. Çünkü olaya dahli yok. Herkesle samimiydi, kadının onla işi olmadığını da biliyorum ama bazı kadın hocalar, istiyorlar ki dünya kendi etraflarında dönsün. Herkes işi gücü bıraksın onla ilgilensin. Sanki bu onların görevi gibi bir algıları var.
Ne eşime kızdım, ne kadına ama bu durumu anlattım eşime. Ertesi gün o hoca ile konuşmuş.
Kurduğunuz cümleler, belki başka birinin ailesini dağıtırdı ama eşim olgun biri olduğu için sadece durumun hoş olmadığını söyledi şeklinde.

Onlar her ortamda varlar. Bence sevgilin mesafe koyamadığı için öfkelisin. Kadının onla gerçekten işi yok emin ol.

Burhan, böyle tuhaf tipler var. Eski eşim öğretmendi. Kendi zümresinden bir kadın hoca (aynı okuldaydılar) bir gün beni aradı. Muhabbet aynen şu:
-Evet hocam, meslek lisesinde kurs veriyor şu an, önemli bir şey varsa arayıp size dönmesini söyleyeyim.
-Hocam hani ben eşiyim ya, ders saatlerinde aramayacağımı, arıyorsam da önemli bir şey olduğunu düşünerek açar.

Konuşma aynen buydu ve ben eşime sinirlenemedim bile. Çünkü olaya dahli yok. Herkesle samimiydi, kadının onla işi olmadığını da biliyorum ama bazı kadın hocalar, istiyorlar ki dünya kendi etraflarında dönsün. Herkes işi gücü bıraksın onla ilgilensin. Sanki bu onların görevi gibi bir algıları var.
Ne eşime kızdım, ne kadına ama bu durumu anlattım eşime. Ertesi gün o hoca ile konuşmuş.
Kurduğunuz cümleler, belki başka birinin ailesini dağıtırdı ama eşim olgun biri olduğu için sadece durumun hoş olmadığını söyledi şeklinde.

Onlar her ortamda varlar. Bence sevgilin mesafe koyamadığı için öfkelisin. Kadının onla gerçekten işi yok emin ol.
Ay sacını basını yolarım onun cok sinirlendim 😡

Haha öyle olsalar gitmeden bana bu 2 gün mesaj çekme der. Kesinlikle konuşma akışı böyle olmaz.

Ay sacını basını yolarım onun cok sinirlendim 😡
Kadının yaşı büyük biri olduğu için, ben çok takılmadım bu kısma hem o da evliydi. Ama densizdi evet. Bazı insanlar kibirli cümleler kurabiliyor böyle rahatlıkla.
Ama şimdi misal aklıma geldi ya, gene sinirim bozuldu. Sürekli canım demesine özellikle 😂

Kadının yaşı büyük biri olduğu için, ben çok takılmadım bu kısma hem o da evliydi. Ama densizdi evet. Bazı insanlar kibirli cümleler kurabiliyor böyle rahatlıkla.
Ama şimdi misal aklıma geldi ya, gene sinirim bozuldu. Sürekli canım demesine özellikle 😂
Valla bana evli barklı yası vs takmam herkes yerini bilmeli 🙄

Evet mesafesi olmadığı için kızdım. Ve koymak da istemiyor.

Benim eşimin cok samimi kadin arkadaşı yoktur hiç olmadı ama yeni evliyken bir tanesi arada sirada yazardı ve kuzum derdi hep.😃 normalde öyle kıskanç biri de degilim ama zaten saçma ve gereksiz biriydi. Bir gün gördüm yazmış " kuzum"😄 eşime dedim.bu ne be koca adama kuzum kuzum sil at şunu. O gün bugün o kadının tozu yok. 😀

Valla bana evli barklı yası vs takmam herkes yerini bilmeli 🙄
Bence böyle durumlarda, eşin/sevgilinin tavrı insanı öfkelendirir.
Misal eski eşim de bana 'ay kaç yaşında kadın, buna mı taktın' yaklaşımı sergilese belki ben de rezalet çıkarırdım. (Gerçi aynı yaştaydılar😂) Burhan da buna bozulmuş işte. Sevgilisi o kadını savunduğu için.
Halbuki hocam ben müsait değilim, siz konudan anlayan başka birine danışın deyip kestirip atsaydı, bu kızcağız da sinirlenmezdi böyle. Hem de ikisinin de tadı kaçmazdı.

Benim eşimin cok samimi kadin arkadaşı yoktur hiç olmadı ama yeni evliyken bir tanesi arada sirada yazardı ve kuzum derdi hep.😃 normalde öyle kıskanç biri de degilim ama zaten saçma ve gereksiz biriydi. Bir gün gördüm yazmış " kuzum"😄 eşime dedim.bu ne be koca adama kuzum kuzum sil at şunu. O gün bugün o kadının tozu yok. 😀
Ben de şu an evli olduğum kocama kuzum diyorum bazen ama başka bir kadın dese ben de sinir olurum. Kıskanç kadınım sonuçta. Düşündüm de, galiba eski eşimi pek sevmediğim için bu durumu çok büyütmemişim. Aynı şey şu an başıma gelse mahalleyi ateşe verirdim 😂

Bence böyle durumlarda, eşin/sevgilinin tavrı insanı öfkelendirir.
Misal eski eşim de bana 'ay kaç yaşında kadın, buna mı taktın' yaklaşımı sergilese belki ben de rezalet çıkarırdım. (Gerçi aynı yaştaydılar😂) Burhan da buna bozulmuş işte. Sevgilisi o kadını savunduğu için.
Halbuki hocam ben müsait değilim, siz konudan anlayan başka birine danışın deyip kestirip atsaydı, bu kızcağız da sinirlenmezdi böyle. Hem de ikisinin de tadı kaçmazdı.
Evet karşı tarafın tavrı cok önemli🙇🏽‍♀️

Ben de şu an evli olduğum kocama kuzum diyorum bazen ama başka bir kadın dese ben de sinir olurum. Kıskanç kadınım sonuçta. Düşündüm de, galiba eski eşimi pek sevmediğim için bu durumu çok büyütmemişim. Aynı şey şu an başıma gelse mahalleyi ateşe verirdim 😂

Ya bi de her lafında mi kuzum der sanki cümle sonuna nokta koyar gibi kuzum kuzum. 😀 gıcık olmayacak insanı bile gıcık eder. Ki ben asiri kıskanç değilim fuarda eşimi yalniz sanıp yanına gelip asılan kadın gormusluğum var bir gram sinir olmamistim aksine gulmustuk kadin beni farkendce utanmisti.😄

Ya bi de her lafında mi kuzum der sanki cümle sonuna nokta koyar gibi kuzum kuzum. 😀 gıcık olmayacak insanı bile gıcık eder. Ki ben asiri kıskanç değilim fuarda eşimi yalniz sanıp yanına gelip asılan kadın gormusluğum var bir gram sinir olmamistim aksine gulmustuk kadin beni farkendce utanmisti.😄
Hay koyununa kuzuna demelik.

S.a arkadaşlar
Görüştüğüm biri var. Dışarda ya da iş ortamında bakınca aşırı sessiz sakin uyumlu diye düşünürsünüz. Ama asla öyle olmadığını gördüm.
Neyse sadede geleyim gezmeye gidelim dedik. Bunun eski iş yerinde bir kadın var daha önce yanındayken de aramıştı. İdarecilik sınavının nasıl geçtiğini sormuş(!) Zaten o ara bi kafama takılmıştı. Ara ara idarecilik işleri için arıyor(muş). Üstelik kendisi bambaşka yerde ve kendine yardımcı olabilecek kişiler varken bizimkini arıyor sürekli. Gelelim meseleye;

Tatildeyiz, kadın bizimkine akşamın 10'unda mesaj attı "Hocam tayinim şuraya çıktı ama iptal etmek istiyorum beni arar mısınız nasıl yapabilirim benim için araştırır mısınız?" Bu da yazdı "hocam ben tam bilmiyorum" diyerek. Tepem attı. Bayağı söylendim. Akşama doğru aradı. Bizimki acmayacaktı aç diye ısrar ettim. Kadın soruyor "hocam müsait misin?", bizimki "hayır şuan yolculuk yapıyorum çok müsait değilim." Kadının verdiği yanıt; "nerdesiniz?"
"...deyim hocam" diyor bizimkisi. Kadın, "kendiniz mi gittiniz?", bizimki "yok şöyle şöyle gittim" tamam iyi yolculuklar diyerek kapattı. Kadın WhatsApptan yazmaya devam etti. Hocam yazabiliyorsanız yazayım diyerek. Şöyle oldu böyle oldu anlatıyor. Tabiki kulaklarımdan alev çıkmaya başladı . "Şuan kız arkadaşımın yanındayım hocam sonra bu meseleyi konuşuruz" yazdı en son(ben ısrar ettim diye yazdı). Kadın halen yazıyor "Aaa öyle mi hocam tamam. Bunu nasıl yapacağım şöyle üzgünüm böyle üzgünüm". En sonunda kadına görüldü attı da sustu

Rahatsız olduğumu belirttim kadını savunmaya başladı. İş arkadasiymiş idareciymiş, iş bilmiyormuş, ondan arıyormuş. Silemezmiş. Tamam da kocaman yerde çalışıyor orda onlarca iş bilen var, sen il/ilçe milli eğitim müdürü müsün ki tayinini sana soruyor gitsin ordan sorsun , sana niye soruyor diyorum yoook halen arkadaşım diyerek savunmaya çalıştı. Sırf kadını savunacağım diye bana sinirlendi.
. Bugün ablasıyla anlaşmıştım sürpriz yapıp doğum gününü kutlayacaktım geceden sabaha kavga dövüş derken doğum gününü kutlamadan erkenden eve döndüm. Ablasına siz kutlayın ben gelemeyeceğim yazdım. Kadın da bir şey yazmış geri silmiş. Ne yazmış görmedim. Çok üzgünüm paylaşmak istedim.

Ayy kendinizi bukadar ezik göstermeyin.
Bulunmaz hint kumaşımı.
Şüpheyle sadakat aynı yerde durmaz.
Madem rahatsız oldun düzgünce söylersin, baktın tınlamıyor sende onu tınlamassın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X