Şarkı Hafızası

O kankam uzun bir süre kızların inşaatta bikiniyle çalıştığına inandı. Sonuç: İyi bir tıp fakültesinden mezun acil tıp hekimi şu an. Mevzuya erken uyanan ben malum :110:
Zalım dünyaya erken uyanıp yükü omuzlanan sen :110:
Belki de onu ayakta tutan hayalleriydi :işsiz:

Bu konunun adı Flörte Atmalık Şarkılar olsun bence ehehe (Tamam twitterdaki hesaba özendiysem ne vaaaar?) :KK70:

Tuğba Ekinci - O Şimdi Asker'i atıp seni trollerdim amaa kıyamadım :KK70:

Al bu benim son zamanlarda en sevdiğim şarkı, tam flörte atmalık bence biraz hüzünlü ama.

Dinledim şarkıyı çok güzelmiş :)

Bu şarkıyı buraya bırakıyorum flörtüm bunu alsın ehehe :KK200:

Burayı canlandırayım biraz :)

Ben normalde pek türkü dinleyen bir insan değilim, zaten yabancıyımdır da türkülere. Erkek arkadaşım sayesinde biraz biraz dinlemeye başladım. O çok sever türkü dinlemeyi. Erkek arkadaşımla bir süre ayrı kaldığımızda hep bu türküyü dinledim. Ne tesadüf, onun da ayrıyken aynı türküyü dinlediğini öğrendim. Bizim için böyle bir anısı var ama sizlere de tanıdık gelecektir bu türkü. Vizontele, Deli Emin ve annesi desem anlarsınız. :)

"Ya türkü çok kısadır ya mezarı çok uzağa yapmışım"

Son düzenleme:
James sana hastayım bebekim :KK53:

bu da ergenliğimin melankoli zamanlarını geçirdiğim favorilerimden biriydi :)

Şimdi dinlerken buraya atayım dedim.
Üniversiteye mi gidiyordum emin değilim bir ara bu şarkı winampımda tekti ve yaklaşık 2 ay boyunca bunu dinlediğimi hatırlıyorum.. (arada youtubeden falan farklı bir şeyler dinlemişimdir heralde : D)
Annem bıkmıştı artık :KK53: Hiç sıkılmadım napiyim...

X