Sattığım Yemek Takımı Kargoda Kırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KatnissEverden

Alaycı Kuş
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2008
3.524
1.119
39
Merhaba böyle bisey yaşayan varmi nasıl Bi yol izlemeliyim.D.lap uygulamasında ikinci el yemek takimi sattim ama hiç acilmamis kutusunda patpata sardim koliledim gonderdim ama kargo sırasında kırılmış alici iade talep etti geri çevirdim nasıl Bi sonuç çıkar acaba bilginiz varmi

Merhaba böyle bisey yaşayan varmi nasıl Bi yol izlemeliyim.D.lap uygulamasında ikinci el yemek takimi sattim ama hiç acilmamis kutusunda patpata sardim koliledim gonderdim ama kargo sırasında kırılmış alici iade talep etti geri çevirdim nasıl Bi sonuç çıkar acaba bilginiz varmi

O zaman size daha ödeme yapılmadı ? Onaylanırsa Ödemenızı alabiliyorsunuz? Dolap uygulamasıymıs

O zaman size daha ödeme yapılmadı ? Onaylanırsa Ödemenızı alabiliyorsunuz? Dolap uygulamasıymıs

Para alıcıdan çekilir dolap sisteminde bekler. Alıcı ürünü sorunsuz teslim aldığını onayladığında para satıcının dolap hesabına aktarılır. Alıcı iade talep etmiş satıcı itiraz etmiş bu durumda dolap ekibi talep ve itirazı inceleyerek birinden birine taraf karar verir.

Nasıl bir sonuç çıkar alıcı mağdur edilmez hata onda değil çünkü. Düzgün sarmamış olabilirsiniz veya suçlu Kargo da olabilir. Bu durumda kargoya gidip form doldurmanız lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X