Lekeler, Çiller Sebi Simyacı Leke Kremi Kullanan var mı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Sebi Simyacı yararlı mı?

• Evet

OY: 2 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    2
  • Anket Kapalı .

ysmngani

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2018
1
0
42
Sebi Simyacı'yı çok gördüm heryerde ama fiyatları yüksek olduğu için hiç denemeye cesaret edemedim. Ama piyasadaki ucuz bazı ürünlerden de hiç sonuç alamdım. Sebi simyacı da leke kremlerini inceledim 2 - 3 çeşit var sanırım. Bunları kullanan var mı? Sonuç nasıl ne kadar sürede sonuç aldınız tabi aldıysanız?

ben kullandım. klasik ve güneş korumalı olan ürünleri aldım bir buçuk ay oluyor. Bi sabah bi akşam kullanıyorum. lekelerim açılmaya başladı. tamamen geçmesi için 3 - 6 ay kullanman gerekiyormuş. Ama şimdiden ruh halim değişti. Böyle giderse 6 ay olmadan yok olacak lekelerim. ben al bir dene derim zaten 1 tüpü 3 ay gidiyor. su an kaç para bilmiyorum ama al bir dene derim. bende işe yaradı kremler umarım size de care olur.

Sebi Simyacı'yı çok gördüm heryerde ama fiyatları yüksek olduğu için hiç denemeye cesaret edemedim. Ama piyasadaki ucuz bazı ürünlerden de hiç sonuç alamdım. Sebi simyacı da leke kremlerini inceledim 2 - 3 çeşit var sanırım. Bunları kullanan var mı? Sonuç nasıl ne kadar sürede sonuç aldınız tabi aldıysanız?

ben kullandım. klasik ve güneş korumalı olan ürünleri aldım bir buçuk ay oluyor. Bi sabah bi akşam kullanıyorum. lekelerim açılmaya başladı. tamamen geçmesi için 3 - 6 ay kullanman gerekiyormuş. Ama şimdiden ruh halim değişti. Böyle giderse 6 ay olmadan yok olacak lekelerim. ben al bir dene derim zaten 1 tüpü 3 ay gidiyor. su an kaç para bilmiyorum ama al bir dene derim. bende işe yaradı kremler umarım size de care olur.

ben bizzat denedim saçlarım döküldü ve asla Sebi Simyacı'yı önermiyorum

Sebi simyacinin yüz kremi müthis bir ürün. Asiri kuru bir cilde sahibim, kremi kullanmaya basladigimdan beri yüzümde bir parlama canlanma oldu. Hafif göz kenarinda ki kırısıklarada cok iyi geldi. Düzenli bir sekilde kullandiktan sonra, müthis bir sonuc gözlemledim, cildimin rengini eşitledi ve daha da güzellestirdi. Ben cok memnun kaldim, kullanmaya kesinlikle devam edecegim ve herkese gönül rahatligi ile tavsiye edebilirim.

dudak ustu lekelrim var benim de kahverengi onun icin aldim. Hicbir ise yaramadi :KK43: bosa odenen para

X