Seçmenin fikri pek değişmedi koalisyon diyenler artıyor: % 42.1

Valla ben bu yeni Turkiyedeki AKPnin oylarini arttiran insanlarin aklinin nasil calistigini anlayamiyorum. Eskiden ulkede isler ters gitmeye, sehit haberleri cogalmaya basladiginda iktidarlarin oylari da yerlere yapisirdi. O zaman mi halk dogrusunu yapiyordu, simdi mi?

Adamlar hala iktidarda, yeni hukumet kurulmadigi icin gorevi de devretmediklerinden goreve devam ediyorlar.Tayyip orada "Ben cumhurbaskani oldugum icin Baskomutanim" diyor. Ulke bunlarin idaresinde yangin yerine donmus, durmadan sehit haberleri geliyor, bu islerin basindaki adamlarin oyu azalacagina artiyor. Ne kadar sehit, o kadar oy.. Daha cok sehit, daha cok oy, ha gayret AKP, tek basina iktidara az kaldi, memlekette Mehmet cok..

Şehit eşi doğum yapmış, oğlu olmuş ama kızcağız sevinemiyor bile:KK43: içim acıdı haberde görünce.
Allah'ım sen sabır ver.

Ben de izledim geçenlerde. Bir de ziyaretine gidiyorlar. O kızcağızı ziyaret etsen nolur. Ateş düşmüş kor gibi yakmış..
Allah dayanma gücü versin..

Valla geçenlerde -ben de adını hatırlayamadım- akpli bir vekil "şehit haberlerinden sonra partimizin oy oranı %2 arttı..ama elbette tek başına iktidar olmaya yetmez" diyordu..şehitler oy oranlarını arttırmış hamdolsun.

ölü diri demeden her şeyi kullanıyorlar.

Adam dürüst cikmis o zaman. Bu kaos cok bilincli bir kaosun oldugunu, once genc birinin koltuk sevdasi icin öldügünü zaten bariz ortada.

X