Şekersiz 21 gün--- 17 Mayıs - 06 Haziran

Eve geldiğimden beri cocuklar ağlıyor sahura oturana kadar uyumadilar spor yapamadim tabi....

Sahur
Eksi mayali ekmek
Cok az beyaz peynir
Domates soslu biber
1 kasik fistik ezmesi
Yesil çay

Iftar
Firinda patates ve 2 köfte
4 yemek kaşığı kepekli bulgur pilavı
Semiz otu salatasi ve 2 kasik yogurtlu pancar salatasi

Ara 1 top sade dondurma

Şimdi sirkeli suyumu içip niyetimi ediyorum insAllah.
Yarin ayni mahalledeki arkadaşıma gidicem bana noodle makarna yapicak makarna yemiyorum kac aydir onun yapmasını bekliyorum cok guzel yapiyor cunku :halay:

Bazen öyle oluyor canim.. olsun afiyet olsun sonuçta 84 ü görmüş birisin bundan sonrası sana koymaz evvelAllah 🤩
Yaz için çok heyecanliyim. Ozellikle hazirani cok iyi geçirmem lazim. 11 temmuz kızımın doğumgünü hedefim 75 78 arası olmak 🤭 sonra da köye gidecegiz herkesin tepkisini gormek istiyorum

Yaz için çok heyecanliyim. Ozellikle hazirani cok iyi geçirmem lazim. 11 temmuz kızımın doğumgünü hedefim 75 78 arası olmak 🤭 sonra da köye gidecegiz herkesin tepkisini gormek istiyorum

En cok uzun sure gormeyenler farkediyor canim eminim cok şaşırrlar simdi bile gorseler ,yazin annelerin yanind lunca diyet sasiriyor biraz😬😅

Şimdi sirkeli suyumu içip niyetimi ediyorum insAllah.
Yarin ayni mahalledeki arkadaşıma gidicem bana noodle makarna yapicak makarna yemiyorum kac aydir onun yapmasını bekliyorum cok guzel yapiyor cunku :halay:

Gecen hafta orucluyum diye cok canim cekti tum malzemelri aldim ama cok yemek var sonra yapiyim dedim ,dedikcede kaldi tek basima yemek.istemdim diye esimi bekliyorum 😪
Simdiden afiyet olsun size🤩

Ben suan da da annemle kv yanindayim ki 😂😅
Ananeme telefonda demistim 25 kg verdim diye ooooo deyip şok gecirdi kadin birde görse 🤓

Ayy cok tatli yaa hic kiyamiyorum ananelere 😍 tatilde ayni yerde kalinca daha farkli geliyor bana canim ondan anneme az yiycem anne ekmek istemiyorum dedikce ,,ekmekle sevdigim yemekleri yapar mesela😅😅🤦‍♀️

X