Şekersiz beslenme hedef 15 kilo :))

guziss35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2015
4.637
10.534
36
günaydın pazartesi günü 09.12.2019 başlangıç olacak ve hedefe ulaşana kadar devam edecek katı diyet listesi yok her şeyden yiyip sağlıklı tarifler hazırlayarak hedefime ulaşıp bunu devam ettirmek istiyorum geçen kış diyetisyene giderek 76 kilodan 67 ye kadar düşmüştüm malesef sağlıklı beslenmeyi hayat felsefesi yapmadığım sürece bu kısır döngü devam edecek ve bundan sıkıldım artık yaptım başardım :KK49::KK49:yine yaparım biliyorum günlük yediklerimi içtiklerimi yazıcam pazartesi günleri tartı günüm olacak
spor olarak hafta sonları 1 saat yürüyüş yaparım hafta içi iki günde leslie 3 mil yapıcam ağır sporlar yapamam:)
benimle kilo vermek isteyen olursa beklerim şimdilik böyle hafta sonu alış verişimi yapıp pazartesi start vericem tabii bu arada nasıl olsa pazartesi diyete başlıcam diye hunharca hafta sonu yiyeceklere saldırmak yok :)

Son düzenleme:
günaydınnn evet meşhur pazartesi ve günlerden sağlıklı beslenme diyet demiyorum sağlıklı beslenme diyet dersem kısa süre sonra kilo verip yıne hunharca yıyeceğim :)
sabah tartıldım 74,9 :olamaz: malesef akşam vücut ölçülerimi aldım resmen şookkk oldum kendımı ne hale getirmişim aynadaki görüntü berbattı boyum 160

kahvaltım 8:30
4 kaşık lor peyniri maydanoz
7 zeytin
1 çeri domates yarım salatalık
1 dilim ekmek

ara 1 sade kahve

öğle
5-6 kaşık zyağlı ıspanak yemeği 3 kaşık yoğurt

ara
yarım salatalık dereotu az çörek otu
4 kaşık yoğurt

akşam
5 kaşık ıspanak yemeği
3 kaşık yoğurt
1 dilim ekmek

son arada 1 fincan yeşilçay
1 lt suyuma bir parça taze zencefil
1 adet çubuk tarçın
1,5 lt su
2 mil leslie
30 tane squat
20 sn plank

bugünün planları bu şekilde 31 aralığa kadar hedefim 71,9 kendime küçük küçük aylık hedefler belirleyerek gitmek ve en önemlisi sağlıklı alernatiflerle yaşam şeklimi belirlemek vücudumuza iyi bakmalıyız

Canım selam yıllar önce bi süre birlikteydik anımsar mısın bilmem mavimi ben :KK53:
Kolay gelsin umarım idealine ulaşırsın :KK200:

dün spor olarak sadece 30 mil leslie değil 1 mil yaptım öğle ve akşam40 dk yürüdüm
15 adet squat yaptım
önce 20 sn plank sonrada deneme amaçlı 1 dk plank yaptım bu gün bacaklarım ağrıyo baya hamlamışım

bugünkü menüm
uyanınca bir büyük bardak su
kahvaltı
1 yumurta
3 kaşık lor
7 zeytin
2 çeri domates
1 salatalık
ekmek vs bu sabah yok

öğle
3 kalık yoğurt

fırnda yaptığım mücver çok az tambuğday unu ve çok az yağ kullandım 2 dilim

ara 1 kuru incir 1 kuru kayısı 1 bardak yeşilçay

akşam yemeğim belli değil ama dengeli bi öğün olucak spor olarak öğle ve akşam yine yürürüm inş bi akslik olmazsa
20 squat 30 sn plank 20 sağ bacak 20 sol bacak yana açma su 2,5 lt

Ben de katılabilir miyiim, 1.65 boy 70 kiloyum. Ama tatlısız yapamıyorum :KK43:
merhaba günaydın tabii ki katılabilirsin bende tatlıyı aşırı seviyorum hem yapmayı hem yemeyi hiç üşenmem ama her şey tamamen beynimizde bitiyor inan geçen kış 3 ay diyetisyene gittim iş yerinde ne ikram ettilerse geri çevirdim regli dönemlerinde çikolata krizine giren ben zerre canım tatlı çikolata vs itemedi demem o ki yaparsın yeter ki iste bir kerede kestirip hemen bırakamaya bilirsin yavaş yavaş azalt her gün bir gofret yiyorsan yarım ye daha sonra çeyrek ye falan bir süre sonra aynadaki görüntün daha çok hoşuna gitmeye başlıyacak ve araştır sağlıklı çok güzel tarifler var onları da uygulayabilirsin

X