Saç Bakım Ürünleri Selective Professional / Protek Ammino Keratin Saç Bakım Maskesi Hakkında Herşey

Selam kizlar :KK15: amino keratin sac bakim maskesini gecen sene kuaforumun tavsiyesi ile almistim ama usengeclikten krem kullaniminin otesine gecememistim. Bugun tesadufen bambaska bi konu ararken gordum bu konuyu veeee hemen kilicbaliginin anlattigi 2.yontemi uyguladim, suan strecli strecli yattim hasur husur :KK48: bakalim yarin sabahki sonucu cok merak ediyorum, umarim bekledigim etkiyi (kabarik saclarimi azicik yatistirsa kafi) alabilirim Hoppa paylasim icin tesekkurler kilic baligi :KK68:
Rica ederim, umarım istediğin sonuca ulaşırsın.

Merhaba. Ürünün ambalajı tekrar değişmiş sanırım. Eski ambalajlı ürün alsak acaba beklediği için bozulmuş mudur?

Arkadaşlar içersinde zararlı maddeler var kullanmak hem istiyorum hem istemiyorum evde var ama tamamen artık organik ürünler kullanıyorum...

Merhaba. Ürünün ambalajı tekrar değişmiş sanırım. Eski ambalajlı ürün alsak acaba beklediği için bozulmuş mudur?
Ürünlerin üzerinde kapak resmi vardır 6M 12M diye yazar. Yani açıldıktan sonra 6 yada 12 ay içerisinde tüketebilirsiniz diye. Bu üründe de vardır yüksek ihtimal. Bakın ona göre davranın derim ben.

Ürünü pek tanıyıp kullanmadığım için rahat bir şekilde cvp veremedim :)

KilicBaligi KilicBaligi sana çooook teşekkür etmeye geldim :KK24: saçlarım uzun zamandır (özellikle yazın deniz-havuz sonrası) nemini yitirmişti, kolay şekil alan saçlarım (ki ince telli olmasına rağmen kolay şekil alan ve uzun süre de şeklini koruyan saçlarım vardı) bir türlü şekil almaz olmuştu. Keçe gibi bi hal aldı ben de kendimce değişik ürünler deneyerek çözmeye çalıştım.

Bu çözümler gördümki günü kurtarmaya yetiyor sadece, bir türlü saçıma iyi gelmedi. Araştırma yaparken senin topiğine denk geldim ve bingo:KK73: Hemen bir koşu aldım ürünü ve bir iki denememi senin tarif ettiğin gibi saç kremi şeklinde kullandım ve memnun kalınca haftalık maske şeklinde kullanmaya geçtim. Daha ilk kullanımda bile farkını gösterdi. Şimdi düzenli kullanıyorum saçlarım eski parlaklığına ve canlılığına kavuştu ve en önemlisi kolay şekil almaya başladı :KK60:

Şimdi tek sorunum geçmişte dökülen saçlarımı yerine koymak:p kokulu kürler işim gereği beni korkutuyor o nedenle şimdi de onu araştırmaya başladım:-)

Beni hayatımın saç ürünüyle tanıştırdığın için ve tüm soruları da ayrıntılı cevaplamış olduğun için çok teşekküğr ederim. Emeğine ve yüreğine sağlık :KK5::KK36:

X